Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Tomozuki

Priporočene objave

Kaj to pomeni? Sem mogoče kaj spregledal?

Ne, to je blo čist informativno, tok da nau kdo kej zabrklov... :lol1: :lol1: :lol1:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni? Sem mogoče kaj spregledal?

Za tiste, ki so morda spregledali ali pozabili... en namig: Maxi: 01, sobota 13.5., 11.00, Mozirski gaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva vožnja je za nami, več o tem v si lahko ogledate v zgoraj navedeni temi (Dogodki - Maxi 01).

Valentin, Majesty itd.. kaj je bil razlog vaše odsotnosti? :angry2:

Vas lahko pričakujemo naslednjič? :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Nee me basat :cry: Jest živim 100 let pred leseno žlico in berem samo en forum, pa še neki smo se zajebaval gor malo vise okoli sobote :slap:

Mene naslednjič obvezno štejte zraven! Vidim da je bla furca več kot odlična, izbrali ste si res lepo pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je pa zdelo, da sem 3 objave višje dovolj jasno nakazal, kaj se bo (je) dogajalo v soboto, 13.5.2006. :D :OK:

@Majesty, morda pa ima tvoj avatar kakšen negativen vpliv :lol1: Šala, šala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva vožnja je za nami, več o tem v si lahko ogledate v zgoraj navedeni temi (Dogodki - Maxi 01).

Valentin, Majesty itd.. kaj je bil razlog vaše odsotnosti? :angry2:

Vas lahko pričakujemo naslednjič? :D

LP

Čeprav sem skoraj spregledal naše prvo srečanje, sem vsekakor nameraval priti. Žal se je moj namen zaradi nepričakovanih dogodkov sfižil... :(

Maksija imam že 4 leta. Do sedaj sem obiskoval razne zbore motoristov, kjer sem bil ponavadi edini maksiskuterist. Zato se bom naših srečanj seveda z veseljem udeleževal...

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaksno mnenje imate kaj od Kymco xciting 500.

Moj prijatelj kupuje maxi skuterja in mu je padel v oci racno ta model .

Privlaci ga predvsem ugodna cena.

Kaksne izkusnje imate z njim?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje nazaj v tej temi je Tomozuki izčrpno napisal svoj vtis s "testne" vožnje. Malo pobrskaj in boš verjetno našel( na prvi ali drugi strani v tej temi). Sam lahko rečem da v primerjavi s mojo Aprilijo malo "težje" zapelje v zavoj, se pravi malo bolj ga moraš "pritisniti" v ovinek. Vsaj tak občutek sem dobil ko sem testno peljal oba, je pa sigurno dober nakup za ta denar, vsaj kar se opremljenosti tiče.

Če te zanima primerjava med Aprilio 500 sprint in Kmycotom 500 imam članek v papirni obliki vendar je v nemškem jeziku.

Drugače pa za kaj več povprašaj uporabnika Bukija, je naredil že kar nekaj km z njim.

LP

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste maxiji? Evo, eno vprašanje (+ podvprašanja):

Na skuterju sem mel montiran radio, pa sem ga vrgel ven ker zavzame preveč prostora (beri: ne gre čelada pod zic). Kljub vsemu pa bi bilo fino če bi vseeno poslušal muziko na skuterju. Zvočnike imam spredaj, kjer ne motijo, pod zic pa bi dal kakšno manjšo napravco...

Ali sploh obstaja kakšen manjši avtoradio (predvidevam da ne)?

Ali ima kdo izkušnje z manjšim mp3 playerjem, ki bi ga dal na ojačevalec in potem na zvočnike?

Ali ima kdo kakšno idejo kako to naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone500 ima na svoji Aprili zmontirano zadevo. Ko se bomo naslednjič kam peljali si zadevo lahko ogledaš ali pa se obrneš nanj.

Imam pa tudi jaz eno vprašanje - Ali gre kdo kaj v Trst? Bi rabil malenkost iz ene izmed naslednjih trgovin:

COTTUR GIORDANO E FIGLI S.N.C. VIA CRISPI, 9

MOTOSHOP VIA SAN FRANCESCO, 66

ROETL RODOLFO SUCC. S.R.L. VIA SAN FRANCESCO 48/50

MOTO CHARLIE S.N.C. VIA VALMAURA, 33

Ali pa varianta da mi nekdo, ki ni prehiter gre za vodiča in jaz peljem za njim, popoti pa častim s pijačo.

LP

P.S. maxi01 sameva, ali se bomo še kaj peljali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že poizkusil poslušati radio ali mp3 preko slušalk... slušalke v ušesih niti ne motijo, ampak za take kratke vožnje po navadnih cestah po Sloveniji in okolici pri meni ne pride v poštev. Bi pa to uporabil, če bi se vozil po avtocesti (Italija, Španija... samo ne s tem mopedom, hehe .) ).

Nedvomno je vožnja manj nevarna brez, da se ti še nekdo na uho DERE :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, slušalke odpadejo, zato me tudi zanima mp3 + ojačevalec ali nekaj takega. Malo brskal po netu pa nisem našel nič pametnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MJSR obrni se na zvoneta500, on ima MP3 player+radio ter ojačevalec (skoraj 100% )

Hja, jaz se že 3 leta spravljam na Glossglockner pa nikoli ne najdem časa. Ker sem bolj divjaške narave bi pomojem uspel v dveh dneh opraviti izlet tja in nazaj. Več niti nimam časa :xx: Meni bi tudi kakšen potopis prav prišel.

Aja, drugače pa limajte slike svojih popotovanj v temo "dnevne fure s skuterji", ker tema kar malo sameva :(

Se še spomnete tele lanske teme?

Bi se letos odločili za tole varianto, nekje avgusta mogoče 3 dni (petek-nedelja)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pa to prespi? A je to bolj camping varianta, al se kakšna sobica najame? :zzz:

Jest sm itak za! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

msjr...takole sem si jaz zmontiral en mp3...sicer se vse vidi na slikah...če pa te še kaj zanima pa vprašaj:)

zmontirane imam pa samo zvočnike in lahko poslušam muziko do brzine 80km/h.

post-10717-1148667106_thumb.jpg

post-10717-1148667175_thumb.jpg

post-10717-1148667187_thumb.jpg

post-10717-1148667202_thumb.jpg

post-10717-1148667216_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvone :OK:

Fajn je bilo slišat musko, ko smo se peljali počasi po tistih vaseh po Savinjski dolini... :worship: :OK: :OK:

Bomo pogrešal tvojo musko jutri :cry:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam se par vprasanj o kymco xciting 500ccm.

Kaksna je koncna hitrost?

Povprecna poraba?

Na koliko časo so servisi? 6000km?

Kako hitro gre recimo jermen , valcki?

Nekje sem zasledil da valcki in jermen stanejo 50k sit...

Sprasujem za prijatelja.

S cim bi lahko primerjal pospesek? Sicer vozim same ss motorje ampak sem pred tem imel ze recimo runner 180 se da okvirno primerjat s tem? Sicer ima xciting 1x vec konjev samo je pa tudi 1x tezji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam se par vprasanj o kymco xciting 500ccm.

Kaksna je koncna hitrost?

Povprecna poraba?

Na koliko časo so servisi? 6000km?

Kako hitro gre recimo jermen , valcki?

Nekje sem zasledil da valcki in jermen stanejo 50k sit...

Sprasujem za prijatelja.

S cim bi lahko primerjal pospesek? Sicer vozim same ss motorje ampak sem pred tem imel ze recimo runner 180 se da okvirno primerjat s tem? Sicer ima xciting 1x vec konjev samo je pa tudi 1x tezji.

Končna je okoli 160-170 km/h po števcu, realno je nekaj kilomterov manj (cca 155km/h). Povprečna poraba je okoli 5-6l. Servisi so pomojem na 5000km. Glede jermena in valjcnov nimam pojma. 50.000sit je verjetna cena, vendar navadno se jermena ne menjava do 15.000 oziroma 20.000km. Pospeški so precej izven okvirja Runnerjevega. Runner ima pospešek 11s do 100km/h, Xciting ima baje okoli 7s do 100km/h. Drugače pa navor naredi svoje, ker z Runnerjem že nad 100km/h težko prehitevaš, Xciting pa nima težav do 140km/h. Več ti bodo vedeli povedati lastniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna je okoli 160-170 km/h po števcu, realno je nekaj kilomterov manj (cca 155km/h). Povprečna poraba je okoli 5-6l. Servisi so pomojem na 5000km. Glede jermena in valjcnov nimam pojma. 50.000sit je verjetna cena, vendar navadno se jermena ne menjava do 15.000 oziroma 20.000km. Pospeški so precej izven okvirja Runnerjevega. Runner ima pospešek 11s do 100km/h, Xciting ima baje okoli 7s do 100km/h. Drugače pa navor naredi svoje, ker z Runnerjem že nad 100km/h težko prehitevaš, Xciting pa nima težav do 140km/h. Več ti bodo vedeli povedati lastniki.

hvala ti za odgovor.

Se to sem pozabil vprasat, koliko casa naj bi zdrzal bat? Koliko km glede na to da je enocelindras?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se to sem pozabil vprasat, koliko casa naj bi zdrzal bat? Koliko km glede na to da je enocelindras?

Dvomim, da je pri nas že naredil kdo toliko km na 500cc skuterju, da bi moral zamenjat bat, na Xcitingu pa sploh ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!