Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Gut, sem pa mislu, da sem te za 2 km/h dol poču v drugi rundi, hehehehe. morš it zraven, ko bom probaval valjčke na JCOsti, bomo nardil par fur na Golico, da se vidi, a bo kaj razlike.

Seveda bom zraven. :)

Me pa sedaj zanimajo vtisi @Valentina, upam da se kaj oglasi na forumu. In sicer, ali je bilo še kaj razlike po tem, ko si zamenjal še izpuh. Saj si menjal posebej in ne oboje hkrati? Kaj ne?

Ne vem, to izboljšanje vozne dinamike me je resnično presenetilo. Sem si mislil, dobro, malo bo boljše cuknil z mesta, to pa je to. Pa sploh ne. Uff... res se lepše pelje, se sploh ne da opisati, je treba probat!

Me zanima kaj se zgodi če menjam še sklopko :hmm:

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda bom zraven. :)

Me pa sedaj zanimajo vtisi @Valentina, upam da se kaj oglasi na forumu. In sicer, ali je bilo še kaj razlike po tem, ko si zamenjal še izpuh. Saj si menjal posebej in ne oboje hkrati? Kaj ne?

Ne vem, to izboljšanje vozne dinamike me je resnično presenetilo. Sem si mislil, dobro, malo bo boljše cukniu z mesta to pa je to. Pa sploh ne gre za to. Uff... res se lepše pelje, se sploh ne da opisati, je treba probat!

Me zanima kaj se zgodi če menjam še sklopko :hmm:

Ja saj veš, prej bo ruknu, ker sklopka med vožnjo nima vpliva. Sam tko k bo prej ruknu, tko loh tud ti v dežju prej rukneš. Sicer pa loh na svoji sklopki sam fedrčke zamenjaš, efekt bo isti.

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam bom verjetno nekoč vgradil malossi variator. Verjetno je mišljen Multivar 2000? Letos gre gor pa akrapo lonec ki malo zakrpa lunje v navoru in malenkostno poveča moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam bom verjetno nekoč vgradil malossi variator. Verjetno je mišljen Multivar 2000? Letos gre gor pa akrapo lonec ki malo zakrpa lunje v navoru in malenkostno poveča moč.

Sam bi dal raje gor Malossija, je cenejši in razlika je res občutna :naughty: . In ja, gre se za Multivar 2000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem tudi svojega malo "predelal" :blush: . Bomo videli kako dolgo bo trak zdržal :hmm:

Da ne bodo samo Nexusi na slikah :evilgrin:

post-4877-1239986061_thumb.jpg

post-4877-1239986080_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšna je cena Malossi Multivar 2000? So vi enaki ali se veliko razlikujejo po modelih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem tudi svojega malo "predelal" :blush: . Bomo videli kako dolgo bo trak zdržal :hmm:

Čak, da dam sončne špegle gor....

.

.

.

.

u madonca je lep! :naughty:

P.S.: sem ti jako fovš k imaš skuter resne firme, ki nudi tudi kaj dodatne opreme. Bi imel take bočne plastike kot ti. Pa tunel torbo. Pa nižjo sprednjo šipco...

Eh... sej bo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, da dam sončne špegle gor....

.

.

.

.

u madonca je lep! :naughty:

P.S.: sem ti jako fovš k imaš skuter resne firme, ki nudi tudi kaj dodatne opreme. Bi imel take bočne plastike kot ti. Pa tunel torbo. Pa nižjo sprednjo šipco...

Eh... sej bo. :unsure:

Potem boš moral pa firmo zamenjat. :unsure:

Se pa strinjam T-max je tudi meni najlepši od vseh :worship: .

Gre kdo danes na kakšno furo? Sam se s prijateljem odpravljam čez Kamnik v Gornji grad, preko Pavličevega sedla v Villach in nazaj prek Jezerskega. Seveda če se vreme še vsaj malo popravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšna je cena Malossi Multivar 2000? So vi enaki ali se veliko razlikujejo po modelih?

Niso vsi enaki. Greš na Malossijevo stran, izbereš svoj sesalc in pogledaš modelno številko. Takega potem iščeš po eBay-u ali pa naročiš pri katerem od naših spletnih mešetarjev.

Na italijanskem eBay-u pa te ta zadevca pride ≈95€ + poštnina ali max. 120€ pri nas.

20090418-bxcsexbtj563mejdjhf3jyiatt.jpg

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso vsi enaki. Greš na Malossijevo stran, izbereš svoj sesalc in pogledaš modelno številko. Takega potem iščeš po eBay-u ali pa naročiš pri katerem od naših spletnih mešetarjev.

Na italijanskem eBay-u pa te ta zadevca pride ≈95€ + poštnina ali max. 120€ pri nas.

20090418-bxcsexbtj563mejdjhf3jyiatt.jpg

Predlagam, da tisti, ki nameravate menjat variomat, počakate rezultate testa ki ga bomo opravili naslednji teden z novimi nastavitvami JCoste. Tolk se vam pa spet ne mudi.

Tole spet zgleda, da navijam za Costo, morda sem res pristranski, ampak imam občutek, da je naprednejša od Malossija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, da dam sončne špegle gor....

.

.

.

.

u madonca je lep! :naughty:

P.S.: sem ti jako fovš k imaš skuter resne firme, ki nudi tudi kaj dodatne opreme. Bi imel take bočne plastike kot ti. Pa tunel torbo. Pa nižjo sprednjo šipco...

Eh... sej bo. :unsure:

:grrr

Ti maš pa skuter od firme ki ima v programu najmočnejši in najhitrejši maxi (pa da zvoka sploh ne omenim :krneki: ).

Tunel torbo bom imel sabo prvič ko se vidiva, sicer pa givi in kapa ponujata "aftermarket" tunel torbe (tudi pri Lojzetu se dobijo).

P.S. za tele xenon kite je bilo nekje na forumu napisano da so naknadno vgrajeni v motor "nelegalni", motor je tehnično neprimeren. Zanimal se je en motorist, ki jih je hotel vgraditi pa je polal vprašanje na policijo ali tehnične preglede; se ne spomnem točno :hmm: .

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tunel torbo bom imel sabo prvič ko se vidiva, sicer pa givi in kapa ponujata "aftermarket" tunel torbe (tudi pri Lojzetu se dobijo).

Res je in sem probal na svojemu pa prvič ne paše ravno gor in kot drugič, montaža je problematična. Pritrdi se ga z velcro trakovi, ki pa naj bi bili nalepljeni ravno tam kjer ima Nexus tiste grelce nog in pa pokrov rezervoarja za gorivo.

20090418-k5u842aj6pw7fqf32j9fdb1hwe.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Ti maš pa skuter od firme ki ima v programu najmočnejši in najhitrejši maxi (pa da zvoka sploh ne omenim :krneki: ).

Tunel torbo bom imel sabo prvič ko se vidiva, sicer pa givi in kapa ponujata "aftermarket" tunel torbe (tudi pri Lojzetu se dobijo).

P.S. za tele xenon kite je bilo nekje na forumu napisano da so naknadno vgrajeni v motor "nelegalni", motor je tehnično neprimeren. Zanimal se je en motorist, ki jih je hotel vgraditi pa je polal vprašanje na policijo ali tehnične preglede; se ne spomnem točno :hmm: .

Ja saj vem, samo nama je ravno zadnjič policist, ki naju je ustavil povedal isto, ampak je caka. Rečeš, da je motor bil tak ko si ga kupil, torej je zadeva homologirana,ampak ne piše na homologaciji. To je nekak sivo območje, da ti potem ne morejo ne vem kaj, je pa verjetno fajn, da imaš tisti kit ki ima omejen snop žarometa.

Sam sem se odločil za 100W žarnice, v tem trenutku.

A gre še kdo danes na furo, ali boste vsi bolj doma?

Popravljeno . Popravil debitel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me trenutno bolj zanima :naughty:

20090418-q94qq1ufxkscne2uxjh1hjx3t7.jpg

Sam sem se odločil za 100W žarnice, v tem trenutku.

:eek:

A gre še kdo danes na furo, ali boste vsi bolj doma?

Jest ne morem, razen če bi se šlo popoldne, po kosilu. Tist bi se pa dal kej zment...

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To me trenutno bolj zanima :naughty:

20090418-q94qq1ufxkscne2uxjh1hjx3t7.jpg

:eek:

Jest ne morem, razen če bi se šlo popoldne, po kosilu. Tist bi se pa dal kej zment...

Bova vidla, ti sporočim. Ne seri glede sklopke, škoda dnarja, kupi samo fedrčke. Čak najdem sliko, pa ti jo dam gor.

Clutch%20Springs.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba planov, štart bi lahko bil med 13 in 14 popoldan. Se kdo pridruži?

Trasa: Gornji grad, Pavličevo sedlo, jezersko, Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprememba planov, štart bi lahko bil med 13 in 14 popoldan. Se kdo pridruži?

Trasa: Gornji grad, Pavličevo sedlo, jezersko, Lj.

Danes bolj težko :evilgrin: , jutri bo pa vreme verjetno :alien1: .

Pa dajmo tele najave v temo maxi:01, oziroma odprimo eno za najavo "izletov". Drugače se zgubi preglednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je in sem probal na svojemu pa prvič ne paše ravno gor in kot drugič, montaža je problematična. Pritrdi se ga z velcro trakovi, ki pa naj bi bili nalepljeni ravno tam kjer ima Nexus tiste grelce nog in pa pokrov rezervoarja za gorivo.

20090418-k5u842aj6pw7fqf32j9fdb1hwe.jpg

Ta ki jo imam jaz se "pridtrdi" samo s pasom pod sedež, na strani jo "držiš" s nogami. Sicer pa je oblikovana tako da se vsede v prostor na "tunelu". Zraven dobiš še daljši pas da jo lahko sabo neseš kot malo potovalno torbo. Zadnjič (izlet v Haloze) sem jo prvič sporbal pa se ne premakne, lepo "sedi" na miru. Edino kar te lahko moti je znak Yamahe na zgornem delu torbe :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo pozna koga, ki bi mi znal sedež čisto na novo stapicirati (nova pena) pa ne bi potreboval za to tri mesece in kup dnarja?

Meni so ga "zrihtali" v Avto Celje na "tapetniškem" oddelku. Je tralajo 3 dni pa še drago ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so ga "zrihtali" v Avto Celje na "tapetniškem" oddelku. Je tralajo 3 dni pa še drago ni bilo.

hvala, že kličem... javim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, že kličem... javim...

Po moje je bolje če greš sam tja. To je zadaj v delu kjer popravljajo kamione, tam imajo tudi delavnico za "tapiciranje" sedežev. Jaz sem šel tja se dogovoril s "mojstrom" o času in ceni popravila :whistle: in to je bilo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem novopečeni latnik Piaggio Beverly-ja in me zanima katere gume mi priporočate?Namreč malo sm gledal in opazil,da nimajo vse znamke,mojih dimenzij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!