Skoči na vsebino

Subaru Impreza STI


devilish

Priporočene objave

Nism zasledila kje temo rezervirano za njo... in meni je preprosto :wub: :blush: Tko da upam da ne bo kdo jezen ker odpiram temo sam za Imprezo :rolleyes:

post-1631-1132346920_thumb.jpg

post-1631-1132346945_thumb.jpg

post-1631-1132346952_thumb.jpg

post-1631-1132346968_thumb.jpg

post-1631-1132346977_thumb.jpg

post-1631-1132346985_thumb.jpg

post-1631-1132346994_thumb.jpg

:wub:

Popravljeno . Popravil devilish
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm jo vidu pret enim mesecem na korziki in ti povem da je kull,a si mogoče opazu kakšne gume ima zmantirane.zraven pa je blo še enih 5kom imprec p1če ves katere so to.bli so pa iz anglije in to sami starejši pari in vsak je imel serisko st.ki jo vsak tak model dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je moj sanjski avto!

Pred 2ma letoma sem bil na Rogli na testni voznji. Me je pelal en k vozi rally. Do takrat nisem mislil da je mozno da se avto tko ceste drzi. Smo sli 180kmph po tistih cestah. Nooooorrrooooo je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je moj sanjski avto!

Pred 2ma letoma sem bil na Rogli na testni voznji. Me je pelal en k vozi rally. Do takrat nisem mislil da je mozno da se avto tko ceste drzi. Smo sli 180kmph po tistih cestah. Nooooorrrooooo je blo.

:kva2: :kva2: :kva2: jst bi tudi, jst bi tudiiiii :kva2:

A to si voznika prej poznal al.... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm punca... tko da bi blo vprašanje če sm opazLA :) No, nism.. gum pa res nism pogledala, tko da ne vem..

lp, devilish

ups :wub: :wub: :wub: se opravičujem draga gospa. 3moji kolegi majo starejše in je res huda igrača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups :wub: :wub: :wub: se opravičujem draga gospa. 3moji kolegi majo starejše in je res huda igrača

:rolleyes: brez zamere, ampak nardim še en popravek (sej se tud opravičevat ni treba.. ) Gospodična sm še za enkrat, če že mora bit "gosp" v besedi.. .)

Verjamem da je huda igrača.. jst bi tudi rada pobliže spoznala čare Impreze STI.. pa še posebi ta tanova mi je tko lepa.. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BI MELLLLLL, BI MELLLLLLL!!!!!!!!!! :kva2:

pa mi je niso hteli dat za pelat, baje da ni za mene to :cry: kaj so le misli s tem? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: brez zamere, ampak nardim še en popravek (sej se tud opravičevat ni treba.. ) Gospodična sm še za enkrat, če že mora bit "gosp" v besedi.. .)

Verjamem da je huda igrača.. jst bi tudi rada pobliže spoznala čare Impreze STI.. pa še posebi ta tanova mi je tko lepa.. :wub:

men so ble pa tanarbol hude 99-00.to je še tista ka jo je richard burns vozu na svetovnem prvenstvu-žal se trenutno bori z hudo boleznijo.pri tanovi bi najprej znižau podvozje in bi še dost bol hudo izgledala.nekje mam tudi slike iz korzike in ti ih pošljem ko mi jih vrnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so pa s tem modelom totalno zmagali... so mi daleč najlepši model Impreze ever! :grim Tiste lučke gledajo tko... :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: jst bi tudi, jst bi tudiiiii :kva2:

A to si voznika prej poznal al.... ?

Ne nisem ga poznal. Na Rogli so mel predstavitev pa sem sel k sem si vedno zelel enkrat peljat z Imprezo. Legacyja 3.0 sem lahko peljal, Imprezo je pa peljal eden izkusen voznik.

Je rekel da je zrla na testni voznji 25l/100km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem ga poznal. Na Rogli so mel predstavitev pa sem sel k sem si vedno zelel enkrat peljat z Imprezo. Legacyja 3.0 sem lahko peljal, Imprezo je pa peljal eden izkusen voznik.

Je rekel da je zrla na testni voznji 25l/100km.

To pomeni, da moram malo bolj začet spremljat predstavitve :P

25l/100km? :huh: Ko bomo veliki in bogati torej... :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem ga poznal. Na Rogli so mel predstavitev pa sem sel k sem si vedno zelel enkrat peljat z Imprezo. Legacyja 3.0 sem lahko peljal, Imprezo je pa peljal eden izkusen voznik.

Je rekel da je zrla na testni voznji 25l/100km.

Sem bil tudi na Rogli takrat, mislim da je bil voznik Andrej Jereb, če se ne motim :hmm: Fajn gre ta Impreza :) Novi model pa je še lepši, zadnje luči so zelo lepe :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BI MELLLLLL, BI MELLLLLLL!!!!!!!!!! :kva2:

pa mi je niso hteli dat za pelat, baje da ni za mene to :cry: kaj so le misli s tem? <_<

da je prešvoh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25.novembra so testne vožnje z novimi Subaruji,tudi Imprezo v Logatcu v industrijski coni od 14h naprej se mi zdi .) je blo po TV reklama :)

sej vem da je ta fotka že v eni drugi temi,pa vseen če ma avto svojo temo še tuki dam :)

post-1406-1132483900_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je! Testne vožnje v Logatcu, ta petek. Videl reklamo.

Se zna zgoditi, če ne bo preveč zmrzali, da jo zajaham in prideva pogledat...

PS

Moj prvi avto je tudi bil Subaru :inlove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wub: Novi WRX STi imajo 2.5l motor z 280 konji in 392 Nm! :wub:

Cena: dobrih 40000€ v Nemčiji...

D.

PS: Tudi moj prvi avto je bil Subaru. Drugi pa je še Subaru. :)

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ameriški trg so ble že prej 2.5 pa niso bli najbolj navdušeni

Hmm, meni so se zdeli kar zelo navdušeni.

Je pa res, da so dolgo časa čakali na WRX - prej so kot 'športno' Imrezo dobili 2.5 brez turbo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se enkrat fjakal v takem strojčku :P, bla WRX STI + predelave, baje je mela okrog 400 konjev, ne bom trdil. Jah kaj naj rečem, to bi blo zeloooo lepo met pr bajti :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidla danes eno v Ljubljani... Sicer ne tanovo, pa vseeno... :wub: Snežinke in Impreza zgodaj zjutraj... :rolleyes:

Jst jo pa videvam vsak dan, k grem na fax, je lepo parkirana ob cesti :OK: Malo pred faxom, če hočem grem lahko še peš do nje in si jo pobliže pogledam :P Je pa res da ni glih rosno mlada :)

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!