Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

Meni je vseeno ali z MD ali brez. Jaz trenutno imam na čeladi z MD.

Kaj si pa kakšen MK-jevc ali MC-jevc misli o samem motodruštvu (MD), me pa sploh ne zanima, važno, da sem SOLO RIDERS. Zato tudi mislim, da napis Solo Riders mora biti vsebovan v logotipu. Saj če nas bo kdo samo z enico v krogu vidu, nam bo reku, da smo "EN TOLARS".

Malo heca, toda kot sem že rekel, sem za napis SOLO RIDERS.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje samo ne komplicirajte... lepo napisek SOLO RIDERS. Bo cist zadost! Ce me pa kdo vprasa kaj je to za ena rec? Mu bom pa ze na dolgo in na sirrrrooooookkkkkooooooo zacela razlagat kdo, kaj, zakaj, od kdaj, kje itd. smo se vkup spravl. VI MEN SAM DEJTE ZE ENKRAT NEKI. Moja celada je crna, caka na nalepko. Jakna pa tud in tud caka na nasitek.

Ja, hotČko. Za nalepke ti se zmeri placamo pivo, za nasitke ti bomo pa placal (a se lohk midva zmenva za vecerjo?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tudi jest sem za nalepko/znak brez MD, samo Solo Rider - se strinjam z Viragico in ostalimi, da je enka v krogu in napis Solo Rider cisto dovolj.

Pri nalepkah za na celado pa pazite na vrsto lepila, da ne zacne topiti plastiko celade - zato izdelovalci celad ponavadi ne pustijo NIC nalepiti gor (ali kot je rekel g.Murphy ze pred leti: vse kar je v zivljenju lepega je ali nelegalno, nemoralno ali pa redi).

LP suzuki

Edited by - suzuki on 06/09/2001 23:11:51

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Pri nalepkah za na celado pa pazite na vrsto lepila, da ne zacne topiti plastiko celade

Shit, jaz jo imam pa že gor. Na to sploh nisem pomislil. No ja, izgleda da bo kar v redu. Plastika se še ne cedi.

Glede našitka pa tole: Zakaj toliko polemizirate okoli MD? Česa vas je sploh strah? A da vam bo kakšen MC-jevec težil? Dajte no mir. To bo kvečjemu dobro izhodišče za poglobljen razgovor o filozofiji Solo Ridersov. Če ste sprejeli statut MDSR, se strinjate z vsem kar zadeva MDSR, tudi logotipom. Zdaj, ko gre kao zares, bi ga pa spreminjali. Poleg tega si MD lahko vsak razlaga po svoje in sogovorniku primerno:

Moto družba, moto dečki, moto delavci, moto delikventi, moto drugovi, moto dabsters, moto daddys... OK, malce me je zaneslo.

Naj ostane tako kot je. Hawg!

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hola!

Pri nalepkah za na celado pa pazite na vrsto lepila, da ne zacne topiti plastiko celade

Shit, jaz jo imam pa že gor. Na to sploh nisem pomislil. No ja, izgleda da bo kar v redu. Plastika se še ne cedi.

Glede našitka pa tole: Zakaj toliko polemizirate okoli MD? Česa vas je sploh strah? A da vam bo kakšen MC-jevec težil? Dajte no mir. To bo kvečjemu dobro izhodišče za poglobljen razgovor o filozofiji Solo Ridersov. Če ste sprejeli statut MDSR, se strinjate z vsem kar zadeva MDSR, tudi logotipom. Zdaj, ko gre kao zares, bi ga pa spreminjali. Poleg tega si MD lahko vsak razlaga po svoje in sogovorniku primerno:

Moto družba, moto dečki, moto delavci, moto delikventi, moto drugovi, moto dabsters, moto daddys... OK, malce me je zaneslo.

Naj ostane tako kot je. Hawg!

LP, Lucky

Burn to be wild

Sej ne zarad tega da bi kdo tezil. Sam nasitek se mi bolj dopade brez MD. Je samo na levi strani, na desni strani enice pa je prazno. Ce je pod enico napis solo riders je vse skupaj nekako neuravnotezeno in me bo bolj vleklo v ene ovinke kot v druge zato sem za logo brez MD. Na nalepki mi ni tako pomembno, ampak nasitek je pa definitivno bolj opazen in bolj izstopa MD.

alex

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentarji in mnenja upoštevani, grem kar risat pa dizajnirat pa...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nam še noben MC-jevec ali MK-jevec ni težil, ker nimamo ne MC, ne MK, ne MD ampak KLM in ime kluba.Če pa boste naredili našitek, se priporočam za malega, da bo zbirka večja.Sporočite.

LP

Edited by - MARJA on 11/09/2001 10:03:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nam še noben MC-jevec ali MK-jevec ni težil, ker nimamo ne MC, ne MK,

Saj nam tudi ne.

Tiste kozlarije o teženju sem dopisal zato, da bi bolj podkrepil, da v znaku ne bi bilo MD, ker po moje črki MD oblikovno ne sodita not, ker rušita ravnotežje znaka.

S čim nas bo presenetil Hotschko, bomo pa videli.

(Hotschko = Hočko, potem pa se čudimo, zakaj so računalniki prezasedeni)

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, jst sm zraven. :))

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Two..., and counting...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje cajte bol slabo sledim temi v tem topicu, ce pa prov kapiram se ze delajo nasitki. Juupi! Jaz bi ga tud mel. Mi bo pa tud bol vsec brez MD!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Hotschko si slisal kaj je narocil Brrrm. In to enega velikega in enega malega, da bo cel svet vedel za nas

Pa brez MD da nebojo dol misll da sem kaksen mad distrojer iz Amerike!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja Hotschko si slisal kaj je narocil Brrrm. In to enega velikega in enega malega, da bo cel svet vedel za nas

Pa brez MD da nebojo dol misll da sem kaksen mad distrojer iz Amerike!!

LP Climber

A ni MD fajn k ima tolk različnih pomenov ?

Če kdo pozna koga, ki dela našitke, bi bil vesel vsake informacije.

Imam pa tudi idejo, da se naredi model za izrez znaka iz belega in/ali črnega usnja in/ali kakega drugega materiala, kar pomeni - nobenega štikcanja in koneckoncev cenejša izdelava. Kaj menite o tej ideji ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, a sva midva res edina, ki nama je MD všeč?

Zamisel o izrezku ni slaba, še ena stvar, ki nas bo ločila od drugih našitkarjev. Vsi drugačni, vsi...

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ti mogoce pomagam z nasitki.rabim disketo ali CD-ROM z osnutkom,v .jpg ali podobnem formatu.velikost,kolicina,design itd.se pa prej pomenite.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lahko ti mogoce pomagam z nasitki.rabim disketo ali CD-ROM z osnutkom,v .jpg ali podobnem formatu.velikost,kolicina,design itd.se pa prej pomenite.

-----

who dares wins

A po e-mailu može ?

hotschko

Edited by - hotschko on 12/09/2001 16:19:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo končno se tud jaz mal javljam

Naštki DA , veliki-mali-srednji.

MD lahko saj smo MDSR

lahko tud brez, ker bi pomensko lahko dobro zgledalo SOLO RIDER

LP

UZZY

P.S. A se kej zmenmo, da se kje mal dobimo, da se nas 17 mal spozna ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno do konca septembra zaradi obveznosti na faksu nimam časa.

Bom pa šel na zbor motoristov v Vipolže, tako, da se lahko tudi tam spoznamo, če bo kdo od vas tam.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

P.S. A se kej zmenmo, da se kje mal dobimo, da se nas 17 mal spozna ?

Lahko se zmenimo kak dan v Lj., da zvrnemo kaksno in da vidimo, kako mraz vpliva na stare kosti...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!