Skoči na vsebino

240 po dolenjski


maXXXimum

Priporočene objave

ne vem no men se sam zdi po mojih izkušnjah da avto ki ti gre nasproti pri 220km/h velik hitrejš mim gre kt tuki na posnetku :hmm:

pa prehitevanje v desno pri blizu 200km/h tud ne vem če je na tej cesti izvedljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ne laže.

Prva do rdečega cca 100 => OK

druga cca 130 => OK

tretja cca 180 => OK

1000 ccm pač

Zadnji zaprti ovinek na koncu posnetka je pa res s cca 70 po tački "zvozljiv".

Res lepo in mirno vozi.

Samo tolikšna hitrost skozi naselje je pa neodpustljiva.

Se strinjam, toda okolica se ne premika OK, enamo velja za nasproti vozeče avte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preprosto. Laže tudi rev-meter. :P

Se pravi, da so dvakrat goljufali in vozili na pol gasa. Zato pravim, naj da zraven posnetka se zvok motorja.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali nima tudi objektiv kamere svojo vlogo pri vizualni presoji nasprotivozečih vozil oz. okolice ?

Če pa uporabiš druge verižnike, potem pa oba števca narobe kažeta, samo je še vedno tisti zadnji ovinek. Je še kdo z izkušnjami s te ceste ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In ti ravnokar fizično odrasli otroci so samo rezultat tega, da se z njimi nihče nikoli ni resno ukvarjal, še o kakšni življensko bolj pomembni zadevi kot so motorji na primer.

Zakaj pa jaz ne znam tako lepo povedati??? :? .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj nismo bli varni pred avtomobilisti, od zdej pa še sami pred sabo ne bomo.

Vsa nadaljna razglabljanja o resničnosti posnetka so odvečna. Mulariji bi sploh prepovedal dostop do MS.

Popravljeno . Popravil bigi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam to cesto; mislim halo!!! Ta števec laže kokr je dolg in širok. Sploh ne bom nč druzga več rekla. :angry: :SS

mogoče pa ti ne znaš tak pelat al pa huso tolko ne potegne :hmm: ne vidim nič problematičnega na posnetku, pač lepa nedeljska SS tura :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no men se sam zdi po mojih izkušnjah da avto ki ti gre nasproti pri 220km/h velik hitrejš mim gre kt tuki na posnetku :hmm:

pa prehitevanje v desno pri blizu 200km/h tud ne vem če je na tej cesti izvedljivo

ko se človek sam pelje, ma zraven še veter in adrenalin... zato se samo pri gledanju slike in morda poslušanju zvoka vse skupaj zdi otrčje počasi, čeprav v resnici ni ...

Menim, da na teh posnetkih števci morda ne lažejo ampak gre zgolj za varko pri dojemanju.

Pa še te kamere so nameščene dost visoko (na višini krmila) - če bi bile na prednjih vilicah ob kolesu ali nekje nižje, bi ful bolj 'letelo'.

Do sedaj nismo bli varni pred avtomobilisti, od zdej pa še sami pred sabo ne bomo.

Vsa nadaljna razglabljanja o resničnosti posnetka so odvečna. Mulariji bi sploh prepovedal dostop do MS.

nekaj mularije je tudi starejše od 18 let ... a naj bi lastniki dali psihoteste pred prijavo na forum? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim tole ni 1000ka, niti 900, ampak CBR 600 FS ;), rdeča, z domovinsko pravico v Dobrepolju...

hitrost je realna.

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misty kje si? :hmm:

.)

ja ,dejmo njegovo registrsko napisat, pa ime priimek naslov telefonsko itd ... pa sam še zmenit se mormo, kdo bo policijo obvestil ... boš ti, TC?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ,dejmo njegovo registrsko napisat, pa ime priimek naslov telefonsko itd ... pa sam še zmenit se mormo, kdo bo policijo obvestil ... boš ti, TC?

Zakaj bi človeka zajebal. Taki se ponavadi sami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz pogleda na števce ni dokazljivo, kdo je voznik. :ninja:

Tako je. Jaz sem samo napisal kateri motor je na posnetku. Kot vemo take motorje večkrat uporabljajo družinski člani, npr. mamce za odhod na tržnico po nakupih, očetje za občasni sprehod s psom, ipd. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se vidi na posnetku.

1. Kdor že miksa musko v posnetek, naj zadaj posti še zvok motorja.

2. Števec laže vsaj 2x če ne več, kar se lepo vidi po črtah in mimo letečih znakih. Da o počasi vozečih avtomobilih nasproti sploh ne govorim.

:hmm: ČISTI PONAREDEK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr.. kašno dabato sm načel :blink:

En dan me ni na MS, pa 4 strani.. že skor k teme o motoristkah ki iščejo..... no karkoli že :P

Kar se tiče posnetka... en del naše familije dela na RTVju in sem uspel videt kaj se da narest z obdelavo slike, tako da bi se kar strinjal s spodnjo izjavo:

Ali nima tudi objektiv kamere svojo vlogo pri vizualni presoji nasprotivozečih vozil oz. okolice ?

Sicer pa naj si vsak misli kar si hoče :grim

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni posnetek deluje resnično in, v to sploh NE dvomim.... :grim

Sicer pa; ej "Maxi", še maš kaj podobnega materiala? Made in Slo?? :yea1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!