Skoči na vsebino

240 po dolenjski


maXXXimum

Priporočene objave

Mogoče je pa kakšen 40+ naveličan žene in službe, ki si tako polni baterije za premagovanje vsakodnevnih enoličnih, rutinskih problemov.

Norost ni omejena le na mladost.

Izkušenj mu izgleda ne manjka.

Se popolnoma strinjam..... Jaz tudi veljam za "smrkavca"....pa majke mi, da me večkrat na vrat na nos prehitevajo drugo ali pa celo "tretjepubertetniki" kot pa moji vrstniki......pa nikoli ne vozim po polžje... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Advokat smo različni.

Mene hitra vožnja zelo sprošča in vzburja.

eeeeeeeeeeeeeeee, :nono: pri 240 pa vrhunec al kaj? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za druge DA, ker niso prisotni.

Kot sem že mnogokrat (v preteklosti) napisal. To počnem na cesti, ko tam ni drugih udeležencev.

Zase pa itaq sam odgovarjam. Sem že dvakrat kasiral. K sreči brez telesnih poškodb (odrgnine in modrice ne štejejo).

Hočem povedati le, da ci cesto delimo različni osebki. Prav tako smo si različni v obzirnosti do soudeležencev v prometu.

Pri zelo zaprti cesti lahko voziš pod splošno omejitvijo za vožnjo izven naselja in gre vseeno do roba.

Mater ste pametni. Sicer pa stari SLO pregovor.

Pes, ki veliko laja, malo grize.

V kolikor je to letelo name.

Da nimaš malo predobrih auspuhov za dva prsta od roba :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeeeeeeeeeeeee, :nono: pri 240 pa vrhunec al kaj? :yea1:

eni z počasnimi mopedi ga moramo žal doživeti že prej (200kmhšpric :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor je to letelo name.

Ne letelo je na spološno. Če gledaš, kdo vse komentira na MS. Ko pa pogledaš kakšen motor vozi je pa prazno. Kdor je dejansko motorist, ve kaj pomen 100 al pa 150 KS po ritjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje in izkušnje:

Pnevmatika uveljevljenega proizvajalca predpisana za SS motor in namenjena cestni rabi je ob normalnih vremenskih pogojih in povprečnem cestišču varna za vožnjo do vključno roba.

Nagib preko roba, zmanjšuje stično površino => nevarno.

Bigi, oprosti.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pnevmatika uveljevljenega proizvajalca predpisana za SS motor in namenjena cestni rabi je ob normalnih vremenskih pogojih in povprečnem cestišču varna za vožnjo do vključno roba.

Bigi, oprosti.

a je govora o sprednji koli?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor je to letelo name.

Ne letelo je na spološno. Če gledaš, kdo vse komentira na MS. Ko pa pogledaš kakšen motor vozi je pa prazno. Kdor je dejansko motorist, ve kaj pomen 100 al pa 150 KS po ritjo.

To pa je komentar :)

Potem se pravi, da ti dejansko nisi motorist :headbang:

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor je dejansko motorist, ve kaj pomen 100 al pa 150 KS po ritjo.

A ti veš? Če da - nam prosim razloži ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kar se tiče starosti, spadam med "ta smrkave", ampak to ne pomeni, da ne morem biti pametnejši in previdnejši pri vožnji in nasploh; velja tudi obratno. Skratka tisti, ki govorite o nekih starostih in ne vem čem bolj v prazno mlatite. Tudi kar se izkušenj tiče poznam vsaj pet "motoristov" starih 50+ let, ki imajo toliko izkušenj kot kakšen mladec pri 20ih ali še prej in nikoli niso prišli v neko krizno situacijo in zagotovo se tudi rešili ne bi iz nje. Malo sem zašel s teme, zato se opravičujem; hotel sem povedati le-to, da ni vse v starosti. O moralnih in drugih vprašanjih, pa mislim da bi moralo biti govora o zato ustrezni temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Kar se tiče starosti, spadam med "ta smrkave", ampak to ne pomeni, da ne morem biti pametnejši in previdnejši pri vožnji in nasploh; velja tudi obratno.

Tudi kar se izkušenj tiče poznam vsaj pet "motoristov" starih 50+ let, ki imajo toliko izkušenj kot kakšen mladec pri 20ih ali še prej in nikoli niso prišli v neko krizno situacijo in zagotovo se tudi rešili ne bi iz nje.

Malo sem zašel s teme, zato se opravičujem;

- Če praviš, da spadaš med "tasmrkave" še ne pomeni, da ne moreš biti pametnejši in spretnejši od tastarih!

- Ne misli, da so (smo) tastari "neoporečni"! Še zdaleč ne! (Če dvomiš, poglej v črno karto).

- Nič nisi zašel iz teme...

- A vseeno pazi, da se ti po nepotrebnem "ne zalomi"!

- Ti kar "tišči"! Samo tam, kjer so za to pogoji!!!

Srečno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dinamična , kontrolirana, adrenalinska populistična vožnja..... And so what? Zaradi takšne dinamike se ljudje obregujejo (na splošno) ob motoriste. Njihov komentar je običajno - pa sej to so vsi norci. Kar naj se pobijajo! In tako dalje..... Verjetno imajo tudi prav - vsak ima svoj prav, jaz, ti, mi, vsi - zato pa je tako kakor je! A veste kje je pa največji problem - zima se je začela, dolgčas ratuje.... Smučat bo treba, pa sankat pa to - filing je podoben....

Mal se bo treba odpočit od mopijev! Bluzim - adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Ti kar "tišči"! Samo tam, kjer so za to pogoji!!!

To je eno izmed mojih glavnih načel. :yes:

Srečno tudi tebi. ;)

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je kaka tema za moto muvije, zato se lohka naknadno prestavi objavo, zaenkrat pa vragolijo na višjem nivoju devlem sem in ob tem vem, da vsakemu zaigra srce, ko si to ogleda, po drugi strani pa mu tehtnica narekuje neke čudne signale zavračanja, zarad katerih priporočam obisk psihiatra

http://www.koreus.com/banner-ads-XDEFH/2003/city-madness.wmv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem če je kaka tema za moto muvije, zato se lohka naknadno prestavi objavo, zaenkrat pa vragolijo na višjem nivoju devlem sem in ob tem vem, da vsakemu zaigra srce, ko si to ogleda, po drugi strani pa mu tehtnica narekuje neke čudne signale zavračanja, zarad katerih priporočam obisk psihiatra

http://www.koreus.com/banner-ads-XDEFH/2003/city-madness.wmv

Višji nivo česa že? :lol1:

Razlika med videom o katerem se debatira zadnjih par strani in temle zadnjim je očitna.. tsti ki vozi v prvem vidu zna vozit.. tale pa pač ne :P Da ne govorimo o pešcih ki morajo praktično bežat čez cesto prde temle tipom :slap: No.. v tem kako skurit zadnjo gumo zlo na hitro je pa tip defitivno zmagovalec.. se vrti v prazno pr pospeševanju in blokira pri bremzanju.. zlo ekonomično in varno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gladek asfalt, nimaš kej

Višji nivo? seveda, pretiravanja, razen če tip iz medkrajevca tut vozi tko, ko pride v mesto

oboje je primer nečesa: prvi link izziva le sebe, drugi pa poleg tega še druge in tako bo voznik na prvi povezavi postal sprejet, ko si bo folk ogledal tegale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!