Skoči na vsebino

240 po dolenjski


maXXXimum

Priporočene objave

Pač...norc kot norc....

taki imajo sicer več sreče kot pameti...

pri takih hitrosti se zgodijo zelo grde poškodbe (tudi pri manjših), pa tudi smrt.

izkušnje iz IRSR-ja (Soče po domače) primer nekaj mladih fantov motoristov: 1. ima hemiparezo (težko premika eno polovico trupa, trenutno je na vozičku, veliko vprašanje če bo sploh kdaj samostojen. 2. paraplegik ( od pasu navzdol ne čuti nič) za celo živlenje 3. tetrapareza ( roke, trup in noge le s težavo premika), vezan na voziček , malo lahko hodi z berglami.

skupno vsem je da ne bodo nikoli več vozili motorja.

Malo se zamislite vsi tisti, ki dirkate po cestah (s takšnimi hitrostmi kot je na posnetku) in izivate usodo, če nočete postati invalidi in imeti zagrenjeno življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač...norc kot norc....

taki imajo sicer več sreče kot pameti...

Malo se zamislite vsi tisti, ki dirkate po cestah (s takšnimi hitrostmi kot je na posnetku) in izivate usodo, če nočete postati invalidi in imeti zagrenjeno življenje.

...sicer pa....jaz hodim vsak dan vsaj 2 uri med 80 biki v prosti reji, in ko eden stopij na vago, navrže 1 tona!!

Si predstavljaš koliko reskiram jaz?

več kot "norec", kot ga poimenuješ ti in, ki si taki izpad privošči 2x tedensko po 10min :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač...norc kot norc....

taki imajo sicer več sreče kot pameti...

pri takih hitrosti se zgodijo zelo grde poškodbe (tudi pri manjših), pa tudi smrt.

izkušnje iz IRSR-ja (Soče po domače) primer nekaj mladih fantov motoristov: 1. ima hemiparezo (težko premika eno polovico trupa, trenutno je na vozičku, veliko vprašanje če bo sploh kdaj samostojen. 2. paraplegik ( od pasu navzdol ne čuti nič) za celo živlenje 3. tetrapareza ( roke, trup in noge le s težavo premika), vezan na voziček , malo lahko hodi z berglami.

skupno vsem je da ne bodo nikoli več vozili motorja.

Malo se zamislite vsi tisti, ki dirkate po cestah (s takšnimi hitrostmi kot je na posnetku) in izivate usodo, če nočete postati invalidi in imeti zagrenjeno življenje.

Se cist strinjam s tabo!

Skoda da taki ljudje dobijo motorje v roke, s tem ogrozajo sami sebe in ostale udelezence, ce so pa ze tok dobri nej pa to kazejo na grobniku, skoda k tam noben ne snema :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se takšna zgodba konča s stavkom: PAZI TRAKTOR. :BUA: :BUA: O:-) O:-) O:-) O:-)

z mislijo "uu, kaki trakto....bumf"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se takšna zgodba konča s stavkom: PAZI TRAKTOR. :BUA: :BUA: O:-) O:-) O:-) O:-)

... ponavadi ni časa za toliko besed ...

... še eden, ki mu komande tečejo od zapestja proti "j......" ...

... in se ne čuditi, ko bo spet kdo napisal da so motoristi norci ... imajo dokaze, pa še sami jih nekateri ponujajo ... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer pa....jaz hodim vsak dan vsaj 2 uri med 80 biki v prosti reji, in ko eden stopij na vago, navrže 1 tona!!

Si predstavljaš koliko reskiram jaz?

več kot "norec", kot ga poimenuješ ti in, ki si taki izpad privošči 2x tedensko po 10min :naughty:

Pametnjakovič! (5.nov.1982)!!!

Tadeveti post od začetka si poglej, pa ne zato, ker je moj, ampak zato, da boš končno ugotovil, da si resnično "govedar/3"!

To ni žaljivka, saj sem tudi sam iz kmetov!

Fant, koliko (motorističnih) prijateljev si že izgubil?

Koliko jih je na vozičku?

Kolikokrat so te zavalili na operacijsko mizo?

Kolikokrat si šel na prijateljev pogreb?... Itd, itd...

*

Lansko leto smo bili na neki GP dirki. Bil je tudi fant, pameten kot ti!. "Zanj, noben dirkač ni znal peljati".... itd!!!

Letos smo bili ponovno. ON tudi!

Ves čas "JE SEDEL" (bil je na vozičku) in prazno, nepremično gledal dirko. A točno vem, da je bil z mislimi povsem drugje!!!

Zakaj?

Žal! Tudi ta je "bil" eden takih, kot si ti!!! S tem, da je trenutno, precej na slabšem, kakor ti...

Pa SREČNO VOŽNJO TI ŽELIM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To "MALENKOST", boš s svojo miselnostjo še krepko potreboval !!!

P.S.

Pa bike priveži, da boš vsaj v štali varen! :? :hmm:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: svašta

poznam to cesto in po njej se toliko ne da peljati. Za števec ne vem, najbrž laže. Sej na vseh teh posnetkih ki se jih na netu dobi števci ful preveč kažejo. Verjetno gre za kakšno zaroto. :P :D

Kar se pa posnetka tiče, pa je po moje zmontiran.

sicer pa kot sem že nekje napisal, eni se hodmo izživljat na grobnik in podobne piste.

Moram takoj jutri v oglas za motor dopisat da je to edina rdeča honda na dolenjskem :slap: morda se mu pa cena kaj dvigne ... :lol1:

unikatpress :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka sreča se enkrat konča...

po navadi se to zgodi glih na domači cesti, ki jo poznaš.

glih zadnjič sem poslušala statistiko, da se 3/4 prometnih nesreč zgodi v radiusu 25km od doma.

p.s. Za tiste, ki sem jih navedla za primer in okrevajo na Soči ne vem, kako se je zgodila nesreča (kdo je bil kriv, kdo je prehitro vozil, ali kdo je komu vzel prednost).

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa :kva2: potem pa malo sivine, kot da je že na pol v vicah, pa potem spet nazaj, jaa :kva2: lepoo,

pa prelep pogled na mimovozeča vozila na štirih kolesih waw, pa hiške uuu, iiii, fajn :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj pa če je tole snemal Curi s svojo "ultra oh in sploh" fazerko? :hmm:

vsaj to je na prvi pogled jasno ,da ni fazerka ...

je pa sportak: mogoče ga ti poznaš?

vsaka sreča se enkrat konča...

po navadi se to zgodi glih na domači cesti, ki jo poznaš.

glih zadnjič sem poslušala statistiko, da se 3/4 prometnih nesreč zgodi v radiusu 25km od doma.

p.s. Za tiste, ki sem jih navedla za primer in okrevajo na Soči ne vem, kako se je zgodila nesreča (kdo je bil kriv, kdo je prehitro vozil, ali kdo je komu vzel prednost).

LP

:)

jap, 80% nesreč v avtomobilih povzročijo "domačini". Zato vedno, ko kam gremo - vzamimo zraven kakega prijatelja iz tujine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zavedanjem, da se vsakomur lahko zgodi nesreča in brez želje, da bi se komurkoli karkoli grdega zgodilo, obžalujem, da se dotični primerek nedojebanega mladca ni identificiral.

Tako vsaj ne bi žaloval, ko in če, ga bom kdaj zasledil v črni kroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se tip pripelje do avta, zbremza na 60 km/h, kar zgleda realno, zato mi ni jasno, kako lahko števc delno kaže prav in delno laže abnormalno

kle žal ni računice, tut če cesto poznate, pač zgleda ni vsak sposoben tko jo odpeljat- etiko na stran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., kako lahko števc delno kaže prav in delno laže abnormalno

...

Kako lahko števc ki laže za 30% pri 50km/h kaže 65, pri 150 pa 195? Simpl!

Kako nardit da laže? Tud simpl!

Kako po posnetku predvidevat, da gre res 60? Eeeee, to pa ni več tolk simpel. Ampak ti znaš!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...primerek nedojebanega mladca....

Mogoče je pa kakšen 40+ naveličan žene in službe, ki si tako polni baterije za premagovanje vsakodnevnih enoličnih, rutinskih problemov.

Norost ni omejena le na mladost.

Izkušenj mu izgleda ne manjka.

Popravljeno . Popravil Leon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr Leon

Mogoče je pa kakšen 40+ naveličan žene in službe, ki si tako polni baterije za premagovanje vsakodnevnih enoličnih, rutinskih problemov.

(upam da moja ne bere MS) :hmm:

Leon: taki si ponavadi omislimo mlade lubice pa ni problemov o katerih ti premišljuješ :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!