Skoči na vsebino

Motodrom - dirkališče v Sloveniji


vrho1679

Priporočene objave

Mene pa zanima če kaj veste kaj se dogaja v okolici Lendave sem dobil informacije da se gradi pravo dirkališče dolgo 3770 metrov če je res potem :worship: :worship: :worship: baje da bo otprto se letos

če prašaš mene... prelepo da bi bilo res...žal...

ja sam res se prelepo sliši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta "skica" bi naj bila nadgradnja marofa..

zgleda super

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kaj veste kaj se dogaja v okolici Lendave sem dobil informacije da se gradi pravo dirkališče dolgo 3770 metrov če je res potem :worship: :worship: :worship: baje da bo otprto se letos

hitr en spy plane poslt ..... d mal preišče Lendavsko okolico .... sej to ne more bit tok mejh ..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prašaš mene... prelepo da bi bilo res...žal...

če pa se res kj zgodi z veseljem požrem besedo :rolleyes:

sj sm reku... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kaj veste kaj se dogaja v okolici Lendave sem dobil informacije da se gradi pravo dirkališče dolgo 3770 metrov če je res potem :worship: :worship: :worship: baje da bo otprto se letos

prelepo, da bi bilo res :huh: ideje vem, da so bile, da bi pa gradili pa :hmm:

Bom pa ob prvi priliki prečesal okolico Lendave :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kaj veste kaj se dogaja v okolici Lendave sem dobil informacije da se gradi pravo dirkališče dolgo 3770 metrov če je res potem :worship: :worship: :worship: baje da bo otprto se letos

Ja je tam...proga za speedway. Mogoče pa si zamenjal s progo Pannonia ring

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev vidimo v javno-zasebnem partnerstvu, zaradi tega bo Obcina Lendava

ostala pri zastavljenih dolgorocnih ciljih. V letu 2007 je narejen konkreten korak

s sklenitvijo strateškega partnerstva s poslovno skupino »Sava« Kranj ter

pridobitvijo vladne podpore pri gradnji motodroma v Petišovcih. K omenjenima

projektoma je treba dodati »Lekov« projekt logisticnega centra, ki se je zacel

izvajati v letu 2007 in konkretne premike pri nacrtovanju železniške povezave

Rédics-Lendava-Beltinci.

K uresnicitvi vizije zapisane v Razvojnem programu za obdobje 2007 – 2013 bo

najvec prispevala izgradnja avtocestne povezave, ki je prakticno pred

zakljuckom.

http://www.lendava.si/predpisi/Izvajanje_r...ga_programa.pdf

neki nej bi se dogajal .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kaj je to mogoče! Mogoče sanjam! Kolegi, zbudite me! Nejc, če je to res, imaš pijačo v dobrem :worship: :beer2:

Tale fotka je nastala včeraj ob 14:00 ;) Motel že kar lepo raste, prvo nadstropje je že zabetonirano okrog 40 hrušk betona :blink: , zdej betonirajo še zgornje nadstropje :D Lepo raste ni kej ;)

PS: Mogu sem jo na hitro fotknat iz avta ker so me prav tako varnostniki preganjal :evilgrin:

SLIKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistih temperatur in količine padavin ki jih je objavil dave the wave. Treba je tudi upoštevati panonsko nižino kot ravnico na kateri kadar piha, piha skoraj tako močno kot burja na primorskem in sami veste primorci kako se je voziti pri močnem vetru.

tale z vetrom je pa dobra :lol1: iz prve roke ti povem, da prinas(prekmurje) ni tako hudo :nono: glede vetra pa primorska sigurno vodi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tistih temperatur in količine padavin ki jih je objavil dave the wave. Treba je tudi upoštevati panonsko nižino kot ravnico na kateri kadar piha, piha skoraj tako močno kot burja na primorskem in sami veste primorci kako se je voziti pri močnem vetru.

Ja, v Prekmurju piha košava :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to bi moral nekdo Jankoviču pod nos vržt pa bi on to nekje blizi lj. delu.... he he he pol pa scasoma se moto gp LJ. :naughty: :naughty:

Janković je jugos in je pomoje bolj za igre z žogo kot pa za zadeve z bencinskimi hlapi :whistle:

Zato se pa že skoraj gradijo stadioni pa đamije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu da se gradijo nogometni in drugi štadioni, konc koncev je nogomet najbolj popularen šport na svetu! Đamije.. to je pa sam WTF :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem sploh prvič slišal za ta poligon in moram reči, da POLNO PODPIRAM ta in vse podobne projekte.

Vsak, ki je samo malce razgledan in zna razmišljati s SVOJO GLAVO ve, da so taki poligoni nujni za kvalitetno učenje. Na cesti ne gre testirati, vsaj ne brez posledicje (prevečkrat celo tragičnih), sposobnosti vozila in voznika v različnih pogojih.

Zakaj je pri nas toliko nesreč?

Ker je v prometu preveč oviranja s strani (pre)počasnih, okorelih in tromih voznikov.

Ker vsak v prometu vidi samo sebe!!!

Ker spustimo brez prave šole vožnje vse začetnike na cesto.

Ker ni izpopolnjevanja (obveznega) starejših voznikov.

In še bi se dalo naštevati..

BRAVO FANTJE TO JE NEKAJ KONKRETNEGA ZA REŠEVANJE ŽIVLJENJ NA CESTI IN NE KAZNI, kot si to zamišljajo politiki (beri kreteni), ki so sprejeli in potrdili nove kazni v cestnem prometu. Kaj ali živijo ti ljudje (politiki) za luno ali pa so to preprosto sprejeli nov zakon samo zato, da so lahko oddrnjuhali do naslednje razprave ali morda malice, ki je ravno pridišala iz vladne menze. Bog vedi, kaj je bil pravi vzrok. Logika in znanje sigurno nista bila vodilo sprejema tega (idiotskega) zakona, ki ne reši popolnoma nič.

Vsak tujec ki pride na obisk v Slovenijo pravi: "Ja saj je lepo ampak nič se ne dogaja prav dolgčas je tukaj"

Vsaka stara baba, ki niti ne ve kaj je to letalo lahko prepreči letenje na letališču (šentvid pri Stični, kjer neka ženska izsiljuje za odkup majhnega koščka zemlje sredi piste in zahteva astronomsko vsoto. Ja če ne boste plačali pa ne boste več leteli pravi. Ampak da je tovrstno izsiljevanje kriminalno dejanje pa nikomur ne pade na pamet in da bi jo zaradi izsiljevanja z namenom pridobitve neupravičene premoženjske koristi zaprli ali ji sodili Ne to pa ne.

Ali pa letališče Lesce, kjer so se hiše zgradile davno po tistem, ko se je v Lescah že letelo, sedaj pa so ti "prišleki" dosegli, da se letališče ne bo asfaltiralo Obstaja pa celo možnost, da ga zaprejo zaradi tega. Kje za hudiča so tukaj širši interesi države in nas ustvarjalnih in aktivnih davkoplačevalcev, ki nočemo živeti v zagovedeni državi kjer se vse aktivnosti ki so ustvarjalne z vso vnemo zatira. Predvsem z strani največjih lenuhov ki niso v življenju nikoli naredili nič konkretnega ali ustvarili nekaj novega.

Joj kako me jezi da smo tako zagovedeni.

Enkrat sem slišal na obali ko je žena bogatega rusa ki je ravnokar prevzel novo jahto rekla: " SAJ JE LEPO AMPAK SE NIČ NE DOGAJA IN JE ZELO DOLGČAS SAJ NIMATE NIČ ZA LJUDI, NI ZABAVE NI ŽIVLJENJA !!!

Res je. Potrebujemo, stadione, potrebujemo dobra smučišča, potrebujemo športne parke, potrebujemo marine, letališča (ne pa da jih ukinjamo !!!), potrebujemo zabaviščne centre (v vsakem mestu !!), potrebujemo motocros proge, potrebujemo pravo dirkališče in vse kar je namenjeno hobijem, prostemu času da bi se lahko ljudje razvedrili da bi navsezadnje bolje delali in bili dobri davkoplačevalci.

Pa še nekaj. O teh stvareh MORAJO ODLOČATI AKTIVNI IN KOMPETENTNI LJUDJE, NE PA STARE BABE, LENUHI, upokojenci ... in ves ostali del populacije, ki vidi v vsem samo sebe in svoje interese. TOČNO TO SE NAMREČ ODRAŽA V PROMETU !

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"za športne navdušence pa bo KAKŠNA super moto ali gokart dirka"-TO NI ENAKO NIČ,namesto da bi razmišljali tudi kej v smeri dirkališča :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO FANTJE TO JE NEKAJ KONKRETNEGA ZA REŠEVANJE ŽIVLJENJ NA CESTI IN NE KAZNI, kot si to zamišljajo politiki (beri kreteni), ki

" SAJ JE LEPO AMPAK SE NIČ NE DOGAJA IN JE ZELO DOLGČAS SAJ NIMATE NIČ ZA LJUDI, NI ZABAVE NI ŽIVLJENJA !!!

Pa še nekaj. O teh stvareh MORAJO ODLOČATI AKTIVNI IN KOMPETENTNI LJUDJE, NE PA STARE BABE, LENUHI, upokojenci ... in ves ostali del populacije, ki vidi v vsem samo sebe in svoje interese. TOČNO TO SE NAMREČ ODRAŽA V PROMETU !

Ja tisi pa res doktoriral iz neumnosti.

To ne bo reševalo nič življenj na cesti.

Dogaja se v Sloveniji povsem dovolj. Če pa hočeš cigumigu za ruske turbokapitaliste, pa tut okej. Samo ne pol jamrat, ko ti bojo njihovi bodigardi sranje delali vsakih 300 metrov.

Skratka - razmisli malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fireblade imaš prav. Preveč sem hotel povedat naenkrat.

Vozniki začetniki rabijo več izkušenj preden se vklopijo v promet. Ta hip nimajo kje preizkusiti vožnje v ekstremnih razmerah na varen način. Obvezen trening varne vožnje pred izdajo vozniškega dovoljenja bi definitivno prihranil marsikatero mlado življenje.

Obnova znanja je pomembna tudi za voznike z malo prevoženimi kilometri vendar ravno taki menijo da tega ne rabijo in ravno taki izsilijo največ motoristov.

In na koncu navsezadnje tudi za nas motoriste da se naučimo pravilno reagirati v ekstremnih situacijah. Sem motorist že leta, pa sem se kljub temu prijavil na trening varne vožnje.

Kar se pa dogajanj na splošno tiče pa roko na srce je pri nas dejansko pravo mrtvilo.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to dodatno vzposabljanje, bo pa imelu tud svoje ceno. Polega tega da plačaš pole, pa ure k jih vozš v avto šoli, bo treba tud to plačat. In tole 100% ne bo prov preveč pocen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!