Skoči na vsebino

NEŽNI GLAS V TELEFONU!!!!!


James Bond

Priporočene objave

Ice »pol je pa jeba« kot bi rekla Mačica. Srce je riknilo – pacient se ohlaja. Kliči župnika.

Ali je pa »ujetega tiča tožba« – vaginalni krč.

Sistem Rugelj - empar mrzle vode po ženščini, da se malo k sebi spravi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pat verjemi, da Leonu ni treba prakticirat, da ne bi pozabil... zelo dobro ve, kje je tale zadevca........ mislim... khmmmm :oops: ne na meni.... :oops: :oops: :oops: mislim, tako, ko mi je povedal!!!!!!! :roll: :oops: :oops:

Pa babi je tut tko rekla :oops: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ohoho, Pupa odvetnica :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se sploh ni težko orientirat. Ena luknja ima samo eno G točko in sicer, pri na hrbtu ležečem aktu, za velikost svečke NGK v globino in na stropu, takoj, ko se strop začne rahlo dvigovati. Občutek oprijetega je kot bi otipal moker zračni filter od Honde (papirnatega) ali notranjo (sivo) stran Ninjinega.

Druga luknja ima pa polno G točk (po učinku sodeč), še posebno če na mrzlo zarineš prst not.

Prva luknja je mehka in voljna, kot štirivaljnik, druga pa je trda in groba kot dvovaljnik. Slednja in izgled prstov, ko se dotakneš pogonske verige motorja, imata nekaj skupnega. :roll:

Sicer pa za obe velja, kot za motor: Najprej ogrevanje nato teranje.

Tako, da bo našemu hobiju in bralskemu avditoriju primerna razlaga.

Khm bolj, ko berem vedno bolj me navdaja občutek, da si motor zamenjal za žensko. Pa še registrirati je ni potrebno, da ne govorim o servisih :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so zato drugi stroski toliko visji,babi. :P  :wink:  :lol:  :lol:

Gume recimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..me navdaja občutek, da si motor zamenjal za žensko...

Verjetno res. Ko ji namreč prihaja, trese ko Duccatti in ker se rad vozim pač nadaljujem, dokler kriki niso veliko preglasni (saj malo ropotat mora vedno, kot pač Duccatti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa :lilangel:  

Pat poglej DtW je tiha voda. Pa poskusi.

Nič ne bom poskusila. Pri meni je vse cool. Točko G pa smo preimenovali v prvo črko imena mojega dragega. Mu pripada ta lovorika. 8) Že kar nekaj časa. :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: Nimaš jajc, a ne?

Mam, prid dons v OLP... :drinking:  :morning:  :agrue:

KVA JE ZDEJ... BOMO VIDELI MESARSKO KLANJE AL NE..... :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :wink:

Ni blo klanja........! Maček je podlegel lepi (moto)RI(s)TKI v nesramno dobrih tangicah!!!!!! 8) :mrgreen: :lol:

Sva se pa tud v sredo oglasla v OLPju pa sva vidla, da nimaš švoh frizure..... :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva se pa tud v sredo oglasla v OLPju pa sva vidla, da nimaš švoh frizure..... :silly:

Evo, definitivno nimaš jajc..... kva pa si nisi upal priti do mene in mi pohvaliti mojo frizuro??????? :twisted: :twisted: :twisted:

Če sploh res veš, katera sem jaz... nas je bilo kar nekaj tam..... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nas je bilo kar nekaj tam..... :shock:

To pa ne drzi... Pupa je bla samo ena, je pa res de je blo pa pup veliko prisotnih 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa :lilangel:  

Pat poglej DtW je tiha voda. Pa poskusi.

Nič ne bom poskusila. Pri meni je vse cool. Točko G pa smo preimenovali v prvo črko imena mojega dragega. Mu pripada ta lovorika. 8) Že kar nekaj časa. :!:

Ja kaj naj recem? Leon, hvala za namig, ni njic pomagalo, sem popusil..... :puppydogeyes: . Pat,...... smrk smrk smrk :cry: :cry: .

Tako, zdaj pa v joc, pa na drevohanged.gif

Ali?................Neeeeeeee :D :D

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pat,...... smrk smrk smrk :cry: :cry: .

Tako, zdaj pa v joc, pa na drevohanged.gif

Kakšen jok, pa kakšno drevo!!!!! Lepo v OLP saj so same prave punce tam. Sploh ob sredah (tako pravijo). Pa bo hitro joka konec. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..me navdaja občutek, da si motor zamenjal za žensko...

Verjetno res. Ko ji namreč prihaja, trese ko Duccatti in ker se rad vozim pač nadaljujem, dokler kriki niso veliko preglasni (saj malo ropotat mora vedno, kot pač Duccatti).

Uuuu šele dons vidla, ti mater, ti pa moraš biti pravi mojster za Duccattije. Kaj pa sosedje se nič ne pritožujejo, ko jo tako navijaš :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno res. Ko ji namreč prihaja, trese ko Duccatti in ker se rad vozim pač nadaljujem, dokler kriki niso veliko preglasni (saj malo ropotat mora vedno, kot pač Duccatti).

Eni se z Ducatiji vozijo, dokler iz mašine vse olje ne steče :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino pri ženskah je, da vedno tresejo. Spolno aktivne sicer le med orgazmom, starejše pa skozi.  :oops:  :twisted:

če bi bila jst na placu od nekoga, bi te zdele tako prilepla, da bi se kar kadilo....... da ne govoim o sledi moje roke na tvoji ličnici še par dni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino pri ženskah je, da vedno tresejo. Spolno aktivne sicer le med orgazmom, starejše pa skozi.  :oops:  :twisted:

če bi bila jst na placu od nekoga, bi te zdele tako prilepla, da bi se kar kadilo....... da ne govoim o sledi moje roke na tvoji ličnici še par dni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

pupek,kaj ti zdaj ne pase ........da samo ob orgazmu stresas in ne vedno?! :shock:

....ok ok ok....... sm ze tih! :oops: ...........AUA boli! ........AUTCH! :silly:

:mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Ice.

A s ti tut po štegah padu :?:  :twisted:

aha....... dol IN gor! :shock: :roll:

:lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa pa kaj si navalila kot mutavi na telefon. Saj starejši moški tudi tresejo in na vas je, da znate to izkoristiti. :twisted:  :idea:

moj je 10 let starejši od mene, pa nič ne trese.... razen kadar mu delam kaj takega, da se kar trese :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je 10 let starejši od mene, pa nič ne trese.... razen kadar mu delam kaj takega, da se kar trese :twisted: :twisted:

Daj ne ga več na elektriko priklapljat :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!