Skoči na vsebino

NEŽNI GLAS V TELEFONU!!!!!


James Bond

Priporočene objave

In ko sprejmeš njeno igro je vse lažje.

8) :D

Ko to ugotoviš je že prepozno :twisted: :D :lol:

Tud to zna bit.

:D :D

Upaš na bolje ob naslednji reinkarnaciji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ko to ugotoviš je že prepozno :twisted: :D :lol:

Upaš na bolje ob naslednji reinkarnaciji. :D

Ja, ce verjames vanjo :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepa reč, ti pa imaš domišljijo :shock: , sej nisem žvau, da moraš stanje mojega srca poznati, da me znal boš z organom pravilno nadzorovati :?: :roll: :wink: Leon sekirca :twisted: :twisted: :twisted:

To je žrtvovanje za znanost.

Babi => kozmonavt

Da te izstrelim v tirnico satelitov in potem boš kot muha okoli lestenca brenčala nad Ekvatorjem. Jaz bom pa skozi okno s tičem v roki opazoval tvojo svetlikajočo, rdečo r*t in gate spuščene do kolen. :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepa reč, ti pa imaš domišljijo :shock: , sej nisem žvau, da moraš stanje mojega srca poznati, da me znal boš z organom pravilno nadzorovati :?: :roll: :wink: Leon sekirca :twisted: :twisted: :twisted:

To je žrtvovanje za znanost.

Babi => kozmonavt

Da te izstrelim v tirnico satelitov in potem boš kot muha okoli lestenca brenčala nad Ekvatorjem. Jaz bom pa skozi okno s tičem v roki opazoval tvojo svetlikajočo, rdečo r*t in gate spuščene do kolen. :twisted: :D

Leon, ti pa rabiš določene kako da rečem, vsemirske spodbude.

Tako kot si opisal, bi bilo res vredno kakšne včlanitve v društvo opazovanja nočnega neba. :D :D :P :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Leon, ti pa rabiš določene kako da rečem, vsemirske spodbude...

Domišljija pi**dolizca je ohlapnih meja. :twisted:

...Ko to ugotoviš je že prepozno...

Aua

Samo še tole na temo »prstkanja«. Prsti so pregrobi za .... Menim, da ima tam le lingua svoj rajon. Prsti se uporabljajo le tam, kjer lingua ne more opraviti svojega poslanstva. In še to izredno tankočutno in nežno. A kje? Na G. :shock:

Ampak ženske pa nič ne komentirajo (razen Babi). Gotovo že vse vedo. Pa ve kar napišite saj je diskretnost zagotovljena. Se pač ne podpišeš pa je. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:roll: Nimaš jajc, a ne?

Mam, prid dons v OLP... :drinking: :morning: :agrue:

KVA JE ZDEJ... BOMO VIDELI MESARSKO KLANJE AL NE..... :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KVA JE ZDEJ... BOMO VIDELI MESARSKO KLANJE AL NE..... :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :wink:

O yeah! Blood!!!! Blood!!!! :twisted: :twisted:

_

__

___

____

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In še to izredno tankočutno in nežno. A kje? Na G. :shock:

A tale G je tam nekje pri veneri :?: :roll: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod.

P.S.: Lucy srečno.

Huston, Huston, calling Huston, we have a problem....ssshhhhhmmmmiiiilllooo..... :shock:

Đst kiding :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Ko to ugotoviš je že prepozno :twisted: :D :lol:

Upaš na bolje ob naslednji reinkarnaciji. :D

Ja, ce verjames vanjo :wink:

Za dober sex verjameš v vse.

:D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, smo zdej razčistili kje je G točka in da tudi za dober seks MORAŠ vedeti KJE JE G točka???? :twisted: :oops: :wink:

Ufff, se moram pa še dosti naučit... :oops: :oops:

_

__

___

____

_____

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Pod...nad... Pri.....ob..

Me navdaja občutek, da želiš, da ti pokažem kje. Se dobimo v OLP pa eno prostovoljko (z zdravim srcem in kondicijo) na mizo in otipamo to mesto. Dokler jo ne vrže do treh zelenih luči, pomeni da mesto ni bilo najdeno.

Se katera javi? (uporabljali bomo kirurške rokavice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ice, ice...... na, pa sem mislila, da ti veš, da ženske nismo krave, da rabiš za G točko rokavice do pazduhe........

:twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, ice, ice...... na, pa sem mislila, da ti veš, da ženske nismo krave, da rabiš za G točko rokavice do pazduhe........

:twisted: :twisted: :twisted: :D

ej...jaz vem,da nekatere tega ne rabijo 8) ..... samo bolje imeti in ne rabiti kot obratno. :wink: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Pod...nad... Pri.....ob..

Me navdaja občutek, da želiš, da ti pokažem kje. Se dobimo v OLP pa eno prostovoljko (z zdravim srcem in kondicijo) na mizo in otipamo to mesto. Dokler jo ne vrže do treh zelenih luči, pomeni da mesto ni bilo najdeno.

Se katera javi? (uporabljali bomo kirurške rokavice)

Leon, pol bomo pa tam to delali, kot da bi fliper igrali (kdo več lučk prižge v želenih zaporedjih ) :) :) :lol: :lol: :lol: 8)

A bo na žetone ali kako? :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...jaz vem,da nekatere tega ne rabijo 8) ..... samo bolje imeti in ne rabiti kot obratno. :wink: :P :lol:

Pa po potrebi še ribiške škornje (do riti) zraven, če "pregloboko zabredeš" :twisted: :twisted: 8) :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Pod...nad... Pri.....ob..

Me navdaja občutek, da želiš, da ti pokažem kje. Se dobimo v OLP pa eno prostovoljko (z zdravim srcem in kondicijo) na mizo in otipamo to mesto. Dokler jo ne vrže do treh zelenih luči, pomeni da mesto ni bilo najdeno.

Se katera javi? (uporabljali bomo kirurške rokavice)

Leon, pol bomo pa tam to delali, kot da bi fliper igrali (kdo več lučk prižge v želenih zaporedjih ) :) :) :lol: :lol: :lol: 8)

A bo na žetone ali kako? :lol: :lol: :lol:

In spet punc ni nobeden vprašal ali so za.

Kot poleno na mizo pa navali ko stigne i kome se digne. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...jaz vem,da nekatere tega ne rabijo 8) ..... samo bolje imeti in ne rabiti kot obratno. :wink: :P :lol:

Pa po potrebi še ribiške škornje (do riti) zraven, če "pregloboko zabredeš" :twisted: :twisted: 8) :lol: :wink:

ne ne.......ti grejo do prsi; so na hozntregere :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!