Skoči na vsebino

NEŽNI GLAS V TELEFONU!!!!!


James Bond

Priporočene objave

quote:

če boš tako nesramno pisal v mojih postih, ne boš nikamor prišel... drugače pa..... kdor ne proba ne ve!!

Imamo pa tudi varianto last minute, kjer pridete na vrsto lahko preko vrste.... le kvaliteta je vprašljiva.

I want some more!!!!

Lohk tut yst?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo in PEPPE, nehajta smetiti... ena stran podajanja zogice levo desno, nic koristnega branja... dajta raje kako globokoumno, da bom vsaj imel uzitek brati...

Yes, master Gregor. Samo ne reci, da je tvojemu izurjenemu očesu ušla perfekcionistična igra na mreži, izpiljeni voleji, spini in lobi in vsa ostala navlaka! Po treh blagih bi sodil, da si vendarle malce kao ponosen na svoja dva mulca. Enega boš celo peljal v DU. Srečno, lepo in varno pot vam želi tisti, ki ostaja home alone.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

če boš tako nesramno pisal v mojih postih, ne boš nikamor prišel... drugače pa..... kdor ne proba ne ve!!

Imamo pa tudi varianto last minute, kjer pridete na vrsto lahko preko vrste.... le kvaliteta je vprašljiva.

I want some more!!!!

Draga Pupa: Sej nism nesramen, tud to je res, da se dobra roba sama hvali, sam........eh sej mrbit maš pa prau.......pustimo se presenetiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

če boš tako nesramno pisal v mojih postih, ne boš nikamor prišel... drugače pa..... kdor ne proba ne ve!!

Imamo pa tudi varianto last minute, kjer pridete na vrsto lahko preko vrste.... le kvaliteta je vprašljiva.

I want some more!!!!

SE STRINJAM Z OPISOM KVALITETE!!!

Popravil/a - James Bond dne 02/05/2002 ob 16:19:46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jah... te skrivnosti se ne sme izdati....

I want some more!!!!

glede na število tvojih objav in tvojo razupitost.......ne vem..... kdaj maš cajt seksat

..and you want some more?

Popravil/a - samo dne 04/05/2002 ob 01:52:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Samo, glede na to, da so posti pisani bili pretežno v dopoldanskem času, torej med službenim časom, pa da ima dan 24 ur, pa da sem ena najstarejših forumašov, pa da dolgo časa nisem imela fanta... je bilo vse izvedljivo.....

Brez skrbi, znamo mi živeti življenje....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dragi Samo, glede na to, da so posti pisani bili pretežno v dopoldanskem času, torej med službenim časom, pa da ima dan 24 ur, pa da sem ena najstarejših forumašov, pa da dolgo časa nisem imela fanta... je bilo vse izvedljivo.....

Brez skrbi, znamo mi živeti življenje....

I want some more!!!!

....js bi tud mel tako službo,a mate še kak delovni mest frej?

Saj verjamem da znaš živet,kr vidm da si kr "podjetna"

Me pa čudi,da tako podjetna punčara tuk dolgo nima fanta...

Pa menda ni kej narobe? Eh, kje pa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hehehehehehe.... kdo pa je rekel, da sem samska????

I want some more!!!!

..a pol si ga le najdla ...svaka čast!....ja upam da se dobr razumeta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prisla z morja,,,,vsa premrazena... polna sms-jev...... a ta stran se je z mano pravzaprav zacela? :P.......OOOOOO, pismo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Hehehehehehe.... kdo pa je rekel, da sem samska????

I want some more!!!!

..a pol si ga le najdla ...svaka čast!....ja upam da se dobr razumeta

Ok ok ok... samo.. mogoče mene spomin malo jebe, ampak kdo pa si ti pravzaprav, da tako dobro veš, kaj se v mojem življenju dogaja????

Pa tudi... saj nisem rekla, da sem najdla kaj, ampak, da kdo je rekel da sem samska????? ne vem kako ti veš moj stan????

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Hehehehehehe.... kdo pa je rekel, da sem samska????

I want some more!!!!

..a pol si ga le najdla ...svaka čast!....ja upam da se dobr razumeta

Ok ok ok... samo.. mogoče mene spomin malo jebe, ampak kdo pa si ti pravzaprav, da tako dobro veš, kaj se v mojem življenju dogaja????

Pa tudi... saj nisem rekla, da sem najdla kaj, ampak, da kdo je rekel da sem samska????? ne vem kako ti veš moj stan????

I want some more!!!!

Recimo, da sem nekdo, ki že po naravi veliko ve ...pa dost tud berem

Vidm da si oven....beri hor®o®skop

Popravil/a - samo dne 04/05/2002 ob 23:39:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yes, master Gregor. Samo ne reci, da je tvojemu izurjenemu očesu ušla perfekcionistična igra na mreži, izpiljeni voleji, spini in lobi in vsa ostala navlaka! Po treh blagih bi sodil, da si vendarle malce kao ponosen na svoja dva mulca. Enega boš celo peljal v DU. Srečno, lepo in varno pot vam želi tisti, ki ostaja home alone.

Eheheh.... ne, igra je bila izvrstna.. vse prvine podajanja so bile izpiljene do vrhunskih potez.

Ja, ta mlajsega "mulcka" sem pa pobasal do Dubriovnika... in sva jo skupno medla po tleh in skupno vozila do DU. Krasna fura... No, drugic pa gres zraven, ne?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, ta mlajsega "mulcka" sem pa pobasal do Dubriovnika... in sva jo skupno medla po tleh in skupno vozila do DU. Krasna fura... No, drugic pa gres zraven, ne?!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Se zna zgoditi, Gregs, seveda če boste vsi ostali vozili z zategnjeno ročno, ali kakorkoli se to pri mopedu napravi. Anyway, nice to have you back in one piece

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Recimo, da sem nekdo, ki že po naravi veliko ve ...pa dost tud berem

Vidm da si oven....beri hor®o®skop

Popravil/a - samo dne 04/05/2002 ob 23:39:01

In kaj naj bi hotel spet s tem povedati????

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prisla z morja,,,,vsa premrazena... polna sms-jev...... a ta stran se je z mano pravzaprav zacela? :P.......OOOOOO, pismo

ODJADRAL DO KORNATOV IN NAZAJ, KLJUB VIDENI LEPOTI POGREŠAL TE VSEENO! TELEFON JE SLAB NADOMESTEK ŽIVEMU GLASU.

007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdor ne razume,naj ne je!

KDOR NE SEKSA......NAJ VSAJ JE!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!