Skoči na vsebino

NEŽNI GLAS V TELEFONU!!!!!


James Bond

Priporočene objave

Pupa pa kaj si navalila kot mutavi na telefon. Saj starejši moški tudi tresejo in na vas je, da znate to izkoristiti. :twisted: :idea:

moj je 10 let starejši od mene, pa nič ne trese.... razen kadar mu delam kaj takega, da se kar trese :twisted: :twisted:

Kaj delaš....kaj,..................povej......FIRBČENNNNNNNNN :oops: :shock: :D :D :D :D :D :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo male malekosti :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :wink:

pa btw... ne priklapljam ga na elektriko..... se mu kar sama proizvaja po telesu............. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pustimo male malekosti :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :wink:

pa btw... ne priklapljam ga na elektriko..... se mu kar sama proizvaja po telesu............. :wink:

Ups....................MA JEGULJO MED NOGICAMI!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmmm.............. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: 8) 8) :wink: jah no.......... pa ma, ane........ :oops:

dejte nehat no.... k sem že :oops: k kuhan rak........ :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmmmm.............. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: 8) 8) :wink: jah no.......... pa ma, ane........ :oops:

dejte nehat no.... k sem že :oops: k kuhan rak........ :wink: :twisted:

Rdeča al..........?????????

Obožujem rake na BUZARU!!!!!!!!! :idea: :idea: :idea: Kosilo! :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJTE MIR, PA TRPTE!!!!! NIČ NE POVEM...... 8) :twisted: :wink:

A ti šepnem recept za rakce v buzaru????????????

Ti pa meni kej za kontro......tako u 4 očesa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer vsak je svoje sreče kovač, jest sm svojo prpelu ti si me pa "hotu" spodit.... tcctcctcctcctcctcctcccccccccccccccc :splat:

Spodit?? Jaz? Kdaj, Kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEJTE MIR, PA TRPTE!!!!! NIČ NE POVEM...... 8) :twisted: :wink:

A ti šepnem recept za rakce v buzaru????????????

Ti pa meni kej za kontro......tako u 4 očesa!!

kaj pa bi ti rad vedel?? :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva se pa tud v sredo oglasla v OLPju pa sva vidla, da nimaš švoh frizure..... :silly:

Evo, definitivno nimaš jajc..... kva pa si nisi upal priti do mene in mi pohvaliti mojo frizuro??????? :twisted: :twisted: :twisted:

Če sploh res veš, katera sem jaz... nas je bilo kar nekaj tam..... :shock:

Mel jajca ampak prazna..... :shock: pa vedu ktera si... :lol: sm mel že tko Jinx v nočnem planu, pa bi bla gužva če b še tebe vabu....... :silly: :onfire: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer vsak je svoje sreče kovač, jest sm svojo prpelu ti si me pa "hotu" spodit.... tcctcctcctcctcctcctcccccccccccccccc :splat:

Spodit?? Jaz? Kdaj, Kje?

Nis biu na predavanju Stanovnika......??????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer vsak je svoje sreče kovač, jest sm svojo prpelu ti si me pa "hotu" spodit.... tcctcctcctcctcctcctcccccccccccccccc :splat:

Spodit?? Jaz? Kdaj, Kje?

Nis biu na predavanju Stanovnika......??????? :?

Bil - toliko casa dokler nisva z BMWjem ugotovila, da je spodaj strezba aktivna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel jajca ampak prazna..... :shock: pa vedu ktera si... :lol: sm mel že tko Jinx v nočnem planu, pa bi bla gužva če b še tebe vabu....... :silly: :onfire: :multi:

Sej vabit me ne bi rabil, lahko bi se pa prišel predstaviti... recimo :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjer vsak je svoje sreče kovač, jest sm svojo prpelu ti si me pa "hotu" spodit.... tcctcctcctcctcctcctcccccccccccccccc :splat:

Spodit?? Jaz? Kdaj, Kje?

Nis biu na predavanju Stanovnika......??????? :?

Bil - toliko casa dokler nisva z BMWjem ugotovila, da je spodaj strezba aktivna.

Voziš V-MAX ???????? :twisted:

Pol si me ti podil.... ccccccccccccccc :?

spomn se tipa, k je z eno luštno deklco not uletu, pa s mu reku:" ona lohk ti pa kr zun ostan." 8) :splat: :silly: :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel jajca ampak prazna..... :shock: pa vedu ktera si... :lol: sm mel že tko Jinx v nočnem planu, pa bi bla gužva če b še tebe vabu....... :silly: :onfire: :multi:

Sej vabit me ne bi rabil, lahko bi se pa prišel predstaviti... recimo :? :? :?

Najbž b rada vedla kako zgledam A? :lol: 8) :twisted: :silly: :onfire: :multi: :crazyeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Nope, ne gre za to..... mi je čisto vseeno, kako zgledaš.... ampak rada spoznavam ljudi, s katerimi se po forumu menim....... :roll: :oops:

Si še zato :lol1:

K sm glih z Jinx nehou, mam 1 že pa b pasala še ktera...... :kva2: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, ne gre za to..... mi je čisto vseeno, kako zgledaš.... ampak rada spoznavam ljudi, s katerimi se po forumu menim....... :roll: :oops:

No, če bi prišel Pierce Brosnan, ne bi bila prav jezna. Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si še zato :lol1:

K sm glih z Jinx nehou, mam 1 že pa b pasala še ktera...... :kva2: O:-)

Kje si sedaj mene našel?? :blink: :glare:

Sicer pa, če kdaj prideš v MB, k ML, pa si se pripravljen pogovarjati z nosečnico.. hej, zakaj pa ne... še vedno rada spoznavam nove ljudi.

Samo prosta pa nisem, veš :grrr :grrr

joj Gattolina, kje si njega našel....... mi sploh ni všeč :naughty:

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhhhhhhhhh.....Pupa.......nikarte ne vabi preveč.

Človek pride v MB.....pa kliče.......nosečnica ma pa utišan.....al kakorkoli nedosegljiv mobi.

Jeba.....pač nisi slišala nežnega glasu po telefonu :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, na dan, ko boš ti mene poklical, bom zagotovo pripravljena slišati nežno šepetanje v telefonu......

ampak menda si me do sedaj samo enkrat ali dvakrat, zato se ni za bat za naslednjih X let :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, na dan, ko boš ti mene poklical, bom zagotovo pripravljena slišati nežno šepetanje v telefonu......

ampak menda si me do sedaj samo enkrat ali dvakrat, zato se ni za bat za naslednjih X let :devil: .)

Lubica.......sem te klical 08.02. in 09.02. letošnjega leta :cry:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!