Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava


Priporočene objave

Ma po moje tut nč zaigrano...fant je biu itak podrt od alkohola pa še od bohvečesa tko da se po moje itak nč ne spomni sam zgledalo pa je :lol1: Dobr da si ni že taprvič ko je hotu gor pridit vse zobe sklatu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po moje tut nč zaigrano...fant je biu itak podrt od alkohola pa še od bohvečesa tko da se po moje itak nč ne spomni sam zgledalo pa je :lol1: Dobr da si ni že taprvič ko je hotu gor pridit vse zobe sklatu :slap:

pametnjakovič, bi pa ti boljše pokazu, k si tak taprau dec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po moje tut nč zaigrano...fant je biu itak podrt od alkohola pa še od bohvečesa tko da se po moje itak nč ne spomni sam zgledalo pa je :lol1: Dobr da si ni že taprvič ko je hotu gor pridit vse zobe sklatu :slap:

kokr kol podrt al pa ne zmagou je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena zadeva...kdo je biu heroj k je šu z striptizeto plesat...mu je deklina k hlače dol potegnila :yea1: :lol:

A to je herojstvo? :blink:

Ok... potem je bilo na preteklih MS in SR feštah že mnoooooogooooo herojev ; pa jih ne bi zdaj naštevala.... :whistle: :whistle: :whistle:

p.s.

Tudi herojke in herojčice so bile vmes :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ena zadeva...kdo je biu heroj k je šu z striptizeto plesat...mu je deklina k hlače dol potegnila :yea1: :lol:

da ne bo preveč pametovanja :devil: - fant je bil iz ekipe Ducatistov :kva2: :OK: :P - aaaaaaaaaaa, s kerimi se jest okol vozm! :slap: :kva2: :P :OK: ... "nastop" ni bil dogovorjen, niti kolega ni bil pretirano podrt od česarkoliže, kot se tukaj ugiba :grrr :grrr ... človeku se je pač plesal :whistle: ... je blo pa velik smeha na ta račun, ja :lol1: :yea1:

fešta je bila kraljevska!!! B) B) B) zaslužnim pripada vse spoštovanje!!! :worship: :worship: :worship:

dragi moji, noro fajn vas je blo videt tkole na kupu! :OK: :wub:

slamer-teamu pa tnx za odličen zaključek večera ... pa še kdaj, hehe! :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo:

Tundercat pravi, da je bilo preglasno, sedel je pa skoraj na zvočniku :hmm: :rolleyes: :krneki:

je pa go-go plesalka bila vredna glasne muzike.....plesala je meter stran od naše mize.....očitno imam nos za to, kje se bo dogajalo.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera pi..a mi je kondom čez brisalc našponou :grrr

kaj mislis kera ? nekam ga je mogla .)

zabava pa je bila v glavnem dobra

vsaj meni je mogla bit, ko sem mogoce najdaljso pot prevozo do zabave <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec: tudi auslenderji so bili na zabavi, sicer samo nekaj časa ampak bili so. Razdalja približno taka kot ti :devil: (Gradz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stuhec: tudi auslenderji so bili na zabavi, sicer samo nekaj časa ampak bili so. Razdalja približno taka kot ti :devil: (Gradz)

ja, skoda da nisi prej rekel, kdaj pa si zvedel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pripomba oz graja organizatorju glede izbora DJ-ja in striptizet:

:music3: DJ- Kje za vraga je ta model videl da na festah motoristov vrtijo stanc muzko?!?!??! :kva2: :nono: :hmm: :SS :SS

:010 Striptizet pa slabsih v lajfu she tud nisem videl; Nobenega zivljenja v sebi (saj kako pa bi ga mele, v stanci ga itak ni), prav smesno pateticna se mi je pa zdela tista izjava" Pozor zdaj bo pa plesala na Rock komad" :wallbash: :wallbash: in ga je..spet hladno kot spricer...resu jo je vsaj malo model k se ji je pridruzil..je vsaj on mal zivljenja pokazal...Skratka striptizete od 1 do 10 dobijo -12 points

no,no saj drugace je bilo pa cist kul..ena bol mirnih zabav zadne cajte.. druzba fajn, nekaj novih obrazov..skratka ce odmislim striptizete pa DJ-ja je bilo lustno..vsaj life muzka je zazigala kak se zagre

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djoko ne boš verjel, ampak tudi vsem motoristom ne paše tista muzka, ki paše tebi.(kot tudi zapriseženi čoperisti ne bodo nikol vozili cestaka itd)

Pa ne me narobe razumet, da ne bi mislil slučajno da sem jaz imel kaj prste zraven pri izbiri muzke, samo to ti lahko povem, da je bilo ob pol petih zjutrjj več ljudi na plesišču kot ob 11 zveečer :? . Če ti to nekako ponazorim v % od udeležencev fešte: ob 11 je plesalo 10 %ob 5 zjutraj pa 90 %. Na kako muzko so plesali ob 11 in ob 5 pa si predstavljaj :?

Glasba je bila SUPER, vsak je našel kak komad ki je mu je bil všeč, in posledično se zaradi tega tudi najdejo ljudje ki bi skozi poslušali glasbo določene zvrsti , ki je všeč njim pa še nekaerim posameznikom,ostali pa bi hodili na zrak ven (kot smo hodili takrat ko nam ni pasalo biti notri in se zaradi tega ne pritožujemo)

Ker sumim,da te "kritike" in "pohvale" ne vplivajo pozitivno na organizacijo(terje) prihodnjih NFS se glede tega umikam iz te teme :hmm: (pač niso konstruktivne in z njimi se niti pod razno ne strinja večina udeležencev žura)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je bla muska kr ql, pa tut plesalke in striptizeta je blo ql, sam una štorasta blond plesalka, k je dol z odra padla :D pa nej drugič obuje take čevle, da bo lahko hodila in plesala :P :devil:

še enkrat VSE POHVALE ORGANIZATORJEM!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je vedno tako, da enim muzika sede, drugim pač ne tolk. Enim takšne bejbe sedejo, drugim pač drugačne. Enim takšna pijača paše, drugim pač drugačna. Enim se je gokart zdel beden, drugi pa je bila to glavna stvar. Enim drink-hostese niso bile všeč, drugi pa s(m)o se slinili nad njimi. Če bi imelo vseh 300+ obiskovalcev enotno mnenje, bi to verjetno pomenilo, da je bila zabava organizirana v norišnici. Tako smo se pa samo noro fajn imeli. Naslednjič bo še boljše, vabljeni že zdaj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotke, fotke....kje so O:-) :? :)

Na še ene od Jupiter TM

post-6668-1135187586_thumb.jpg

Še ena! Če boste pa pridni pa enkrat napopam še sebe. Sam pa nism bil v kletki tko k tale teta :o :alien1:

post-6668-1135187957_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil jupiter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale organizatorju. :OK: :OK: :OK: Seveda pa v kolikor nimaš dobre družbe zravn, je vse zanič. Z vami mi je vedno prijetno tako, da je vseeno kakšna je muzka ali ambient.

V kolikor bom imel možnost, se bom vedno udeležil take zabave.

Hvala !!!

lep pozdrav vsem

maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djoko ne boš verjel, ampak tudi vsem motoristom ne paše tista muzka, ki paše tebi.(kot tudi zapriseženi čoperisti ne bodo nikol vozili cestaka itd)

Pa ne me narobe razumet, da ne bi mislil slučajno da sem jaz imel kaj prste zraven pri izbiri muzke, samo to ti lahko povem, da je bilo ob pol petih zjutrjj več ljudi na plesišču kot ob 11 zveečer :? . Če ti to nekako ponazorim v % od udeležencev fešte: ob 11 je plesalo 10 %ob 5 zjutraj pa 90 %. Na kako muzko so plesali ob 11 in ob 5 pa si predstavljaj :?

Glasba je bila SUPER, vsak je našel kak komad ki je mu je bil všeč, in posledično se zaradi tega tudi najdejo ljudje ki bi skozi poslušali glasbo določene zvrsti , ki je všeč njim pa še nekaerim posameznikom,ostali pa bi hodili na zrak ven (kot smo hodili takrat ko nam ni pasalo biti notri in se zaradi tega ne pritožujemo)

Ker sumim,da te "kritike" in "pohvale" ne vplivajo pozitivno na organizacijo(terje) prihodnjih NFS se glede tega umikam iz te teme :hmm: (pač niso konstruktivne in z njimi se niti pod razno ne strinja večina udeležencev žura)

Saj se strinjam s tabo Hanzi ampak je ze pac tako da k motorjem prej pashe muzka z dusho kot pa kaka stanca..plesal sm tud sam ko sm ga ze mal cutu pa sploh ne vem vec na kako muzko...pol je itak vseen.. Valda da vcasih das tud kak tak komad..zezancije radi...ampak vrtet samo tako muzko motoristom pa je mal mim...pa ce zdaj jst izpadem staromoden al pa nevem kaj..motorji pa stanca simplii ne gresta skupi..

V bistvu je moja kritika podkrepljena al pa izzvana zarad partija ki je bil mnogo bolje organiziran maja letos http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=12372 kjer je res bilo huuudo dobro..pa se vseen na tem zdaj nisem imel slabo..dalec od tega...saj itak vazna druzba pa potem sele vse ostalo..pravim pac samo da je bil bolj mirne narave. Kritika kot kritika pac, upam da organizatorjem ne bo vzela poguma in bodo naslednjic stvar izpeljali se bolje..

Popravljeno . Popravil Djoko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm glede muzike sm že js malo razmišljal.. Kaj se bo vrtelo čez 40 let na moto zborih?? :) Ker se mi zdi da bo z leti procent tistih motoristov ki poslušajo rock rahlo upadel. No ja samo moje skromno razmišljanje pač.. Si pa ne predstavljam rave-motozbora :D

Glede zabave.. Wish I was there :cry: Drugo leto ko bo avto pa ne smem da zamudim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!