Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

A zato, ker te je Trifko po notranji "nažgau" :evilgrin:

Ne sem ga jaz po zunanji :naughty: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil spidy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

playgame bomo dirkal ali počival?? :naughty: še zmeraj nimam šalce :unsure: probaj kje dobit da se usaj mal še zapelem, dokler ne ribne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

playgame bomo dirkal ali počival?? :naughty: še zmeraj nimam šalce :unsure: probaj kje dobit da se usaj mal še zapelem, dokler ne ribne :evilgrin:

mare madona, pa dej neko kopijo gor sm da se fura, nove so pa po cca 40 50eur, ma jaz se bom že ta vikend če bo vreme, če pa ne pa drug vikend 100% koper, če bo vreme enako, pomoje da bo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tale striček na nedeljskem treningu prov grdo padel na cilni ravnini? :hmm:

tale striček sem bil kar jaz :rolleyes:

sem še bolj začetnik kar se minimota tiče, zverina pa me hoče strest dol vsakič ko odprem gas :unsure:

ps: no guts, no glory :devil:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena slikca iz nedeljskega treninga :photo:

Po sliki sodeč, nisi šel več kot 10 km/h skozi ta ovinek. Še bo treba žgancev jest in marljivo trenirat minimoto vsak vikend ha, ha , ha

Lep pozdrav (V Ljubljano ali Koper?)

Ankh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ankh si pa tut teliček, začetniku je treba dat vzpodbudo, sploh če je že poln modric....

P 182 sej bo, sej si prav reku glede guts in glory, sam da niso guts tooo big, pol je glory GONE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankh, sam dobro veš da v teh zimskih časih tehnika corner speed ne velja, ampak tehnika stop it, turn it, gas it :whistle:

žgancev pa bo treba res mal več pojest, ker je mojih 62kg občutno premalo za zverinco(kot da me ni gor) :unsure:

Salsa, hvala za vspodbudo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182, moj komentar za sliko je veljal predvsem za tvojo večjo zagnanost v prihajajočem letu in vožnji do komolca do meseca maja. Upam, da mi boš tedaj poklonil kakšno učno uro, ko se bova srečala na stezi za minimoto - jaz s kitajcem in ti z makino.

lp

A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16736-1201898766_thumb.jpgNo sej se boste počasi peljali takole :D

PRODAJAM TEKMOVALNEGA KITAJCA!

Minimoto ima kit, kratek gas, TG avspuh, zamenjane tačke, kratke ročke za bremzi, savske plevmatike, aluminjast zobnik,....... :) MINIMOTO JE PRIPRAVLJEN NA SEZONO!

Polek minija prodajam še veliko rezernih delov!

Tel. 051- 863- 112

Lp ANže

post-16736-1201898425_thumb.jpg

post-16736-1201899448_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P182, moj komentar za sliko je veljal predvsem za tvojo večjo zagnanost v prihajajočem letu in vožnji do komolca do meseca maja. Upam, da mi boš tedaj poklonil kakšno učno uro, ko se bova srečala na stezi za minimoto - jaz s kitajcem in ti z makino.

lp

A

Ankh, te držim za besedo in te pričakujem na pisti v Kopru :)

@play sreča nima z mojimi 62kg nobene veze, pač pa veliko treninga in razgibavanja :010

Stamas pa je rabljen, star eno leto in baje je Massi nekaj šaril po njem. Jaz lahko samo rečem, da je

zadeva nekaj najbolj divje-brutalnega kar sem vozil v življenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!