Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

s kakim mini se morm pa enkrat pelat :D more zgledat zanimiv :P

Ne zanimiv, to je noro. Tak mejhen pizdek ko se nekje okol 15.000 zavrti, te potegne za sabo kot bi meu kako 1100CBR pod ritjo :D

Ja jest bom probu vsekakor še našga zravn prpelat, če bo skup pravočasno sestavlen, drgač pa pridem pogledat - pa kakšn krog nardit, če bo kdo posodu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se pa to kej zacne jutr, jest bom tut najbrz mau prletu pogledat (je ata reku da bo mogoce pelov...sam zdj je ze reku tko da more :D)

:topic: sam morm povedat...kok mas prjaznga atija...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi, ki vozite mini moto!

-no moram si ogledati, enkrat vaš trening, kako dirko, tudi sam bi se začel ukvarjat z mini moto, rasodil pa sem, da se razlikujejo v ceni in izdelku, nekateri poceni, navadni, zračno hlajenje...drugi dražji vodno, več km.....mi svetujete malo za tele mini moto, ker so po pametni ceni, pri nas pa jih ni za dobiti:

Slike in tehn detalji!

Technical Specification

Engine

47cc, Single Cylinder, Air cooled, Two Stroke Racing motor

Power output

2kw @ 9500rpm

Fuel Capacity

2.5L

Max Speed

Up to 45 MPH

Body

Ultra Light Durable Body

Tyre

6.5" Racing Slicks

Bike Dimension

1035mm length 500mm width

585mm high

Net weight

50 lbs

Fuel

Unleaded gas + 2-cycle oil (mixed 32:1)

Drive System

Chain Drive , with centrifugal clutch

Decals

Included

Max Load

240 lbs

Brakes

Front, & rear Disk brakes

SLIKICA:

minimoto.jpg

minimoto1.jpg

minimoto2.jpg

Hvala vam dirkačem, mogoče postanem vaš lovilec, lovilec vaših rit!..da ne bo kake zamere!

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmm blo je zanimivo :D pa full dobr je to vozt,sam drugic morm svojo elado prnest,k skoz to nism nic vidla k mi je bla prevelika :D :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale Orjakom! jest sm se meu fullll kul. Aja pa hvala SF-ju in Spidyju za svojo požrtvovalnost in nesebično pomoč, ki sem jo sam rabu, da smo nekak naštimal naš minimoto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale Orjakom! jest sm se meu fullll kul. Aja pa hvala SF-ju in Spidyju za svojo požrtvovalnost in nesebično pomoč, ki sem jo sam rabu, da smo nekak naštimal naš minimoto :D

a pol ti zdej dela?No pol se pa lahka kej v tork vidmo z miniji k gremo mal dirkat tko ene 2 zenski i guess...bomo se vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvale Orjakom! jest sm se meu fullll kul. Aja pa hvala SF-ju in Spidyju za svojo požrtvovalnost in nesebično pomoč, ki sem jo sam rabu, da smo nekak naštimal naš minimoto :D

ja, res vsa cast orjakom, obenem bi se pa se zahvalu SF-u za probo njegovga minimota :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj pravijo 'sosedi'? s tem mislm lastnike parcele,hiš...karkoli pač že je tam?se bo kej podobnega še ponovilo?bi že dons pršu,pa je blo preveč dela z odstranjevanjem blata z motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa hvala orjaku k je posodu minija za furat,sm spet vidla uzivanje v motorju,sam mal je bla čelada prevleka :D treba hitr hondo popravt...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti miniji so kitajskega porekla. Sej je vse v redu, sam ne vem kje boš dele dobil, če kej umre.Polek vsega, so še precej švohotni. Za odraslega človeka se mi ne zdi uporabno... Mogoče bi bli primerni za otroke s 30 kilami. Kakšna naj bi bla pa cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa hvala orjaku k je posodu minija za furat,sm spet vidla uzivanje v motorju,sam mal je bla čelada prevleka :D treba hitr hondo popravt...:D

ej mal sm se narobnemu zahvalila,k je langus mal pomesu stvari :S :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!