Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

Itak je Stigov več (Ben Collins je en od znanih belih), včasih kaki proizvajalci zahtevajo da njihov šofer vozi avto in se obleče v Stiga, tko je bilo tokrat s šumaherjem, ampak ker je ravno on so pač ga še malo v oddajo vključili pa intervju naredili :)

FXX je pa čist pr tleh, je šel čez par kucljev ki jih prej pri noben avtu ni bilo za opazit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FXX je pa čist pr tleh, je šel čez par kucljev ki jih prej pri noben avtu ni bilo za opazit :D

Nima veze kolk je avto od tal,če se lahko spredaj dvigne.Mislim,da pri enzu ali gumpert apollo to povedo!Sam sem mislil,da FXX nima tega sistema-pol če bo čas ostal na tabli ga ima.Čeprav od Ultime časa ni gor :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze kolk je avto od tal,če se lahko spredaj dvigne.Mislim,da pri enzu ali gumpert apollo to povedo!Sam sem mislil,da FXX nima tega sistema-pol če bo čas ostal na tabli ga ima.Čeprav od Ultime časa ni gor :unsure:

Sami so meli dva kriterija:

1. da se da zadevo registrirat

2. da se lahko pod avto potisne skatlico cigaret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stig je majkl šumaher.

glihkar gledam posnetek,, ste uničl veselje k že vse vem :cry:

drugic bom stran gledala.

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami so meli dva kriterija:

1. da se da zadevo registrirat

2. da se lahko pod avto potisne skatlico cigaret.

hmm. nevem če obstaja kak registriran FXX. na wikipediji piše ene par zabavnih stvari.. . . pejte pogledat. . krog ki je meni ostal najbolj v spominu je bil Caterham 7, zdej vem, da je krog sponzoriral Dunlop, in mel not svojga voznika. tud zato je avto odbliskal 1:17:xy Med stars in reasonably priced car pa me je fasciniral Kevin Mcloud s svojim priostopom in neverjetno hitrim učenjem. tip kje res carsko odpelal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krog ki je meni ostal najbolj v spominu je bil Caterham 7, zdej vem, da je krog sponzoriral Dunlop, in mel not svojga voznika. tud zato je avto odbliskal 1:17:xy Med stars in reasonably priced car pa me je fasciniral Kevin Mcloud s svojim priostopom in neverjetno hitrim učenjem. tip kje res carsko odpelal.

Caterham R500 1:17:9 peti čas do takrat!Sezona 12 epizoda 6 Peljal se je pa res...No men so takšni avti nasplošno zelo všeč!

Mene pa Hamilton,ker je odpeljal na mokri stezi odpeljal 1:44:7 Stig,ki pa res pozna pisto v nulo pa na suhem 1:44:4 Sezona 10 epizoda 8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FXX črnega ima edini na svetu Šumi....

Zato ga je tud on vozu in pač fora kao Stig.. :)

FXX jih je narejenih 20 komadov, vecina jih je v carbi carbona... torej na videz crni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FXX jih je narejenih 20 komadov, vecina jih je v carbi carbona... torej na videz crni.

Ferrari has built 30, expanding the original 29 that were planned. These have all been sold to pre-selected past Ferrari customers, with the exception of one which was retained by Ferrari S.p.A. Ferrari's F1 World Champion driver, Michael Schumacher, who received the 30th when he retired from Formula One racing at the end of 2006. Schumacher's FXX differs from others in that it is the only black FXX without a stripe, it comes with red trim on the wheels, it has matte exhaust tips (regular FXX's have chrome tips), and his personal logo is stitched on the racing seats.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferrari has built 30, expanding the original 29 that were planned. These have all been sold to pre-selected past Ferrari customers, with the exception of one which was retained by Ferrari S.p.A. Ferrari's F1 World Champion driver, Michael Schumacher, who received the 30th when he retired from Formula One racing at the end of 2006. Schumacher's FXX differs from others in that it is the only black FXX without a stripe, it comes with red trim on the wheels, it has matte exhaust tips (regular FXX's have chrome tips), and his personal logo is stitched on the racing seats.

Okej, narobe prebral.. 29 jih je blo misljenih,... se posuvam s pepelom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FXX jih je narejenih 20 komadov, vecina jih je v carbi carbona... torej na videz crni.

Glede št. je že mashina popravil, jaz bom pa še glede barve..

Niso večinoma v barvi karbona. Večinoma so rdeči z belo črto na sredini. Schumijev je pa edini v celoti črn, brez bele črte. Naj bi bili še črni s črto in rumeni s črto, tako sem enkrat zasledil, ampak večinoma so rdeči.

post-1190-1245844909_thumb.jpg

Fxx-i s Schumijem na čelu :)

post-1190-1245844935_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede št. je že mashina popravil, jaz bom pa še glede barve..

Niso večinoma v barvi karbona. Večinoma so rdeči z belo črto na sredini. Schumijev je pa edini v celoti črn, brez bele črte. Naj bi bili še črni s črto in rumeni s črto, tako sem enkrat zasledil, ampak večinoma so rdeči.

post-1190-1245844909_thumb.jpg

Fxx-i s Schumijem na čelu :)

post-1190-1245844935_thumb.jpg

Čigav je pa potem tale?

http://www.youtube.com/watch?v=WsKX7Sd5U_M

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, Schumijev ziher ne :)

Saj sem lepo napisal:

...Večinoma so rdeči z belo črto na sredini. Schumijev je pa edini v celoti črn, brez bele črte. Naj bi bili še črni s črto in rumeni s črto...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc, kaj so sploh nardil tak avto... F40 in F50 sta bila street-legal in so jih naredili dovolj da so bogatuni sanjali o njih.

FXX naj bi bil naslednik...ni street legal, hranijo ti ga lahko oni da se prideš k njim peljat na njihovo pisto in naredili so jih tolk da je pač samo še en ekso ki bo imel zgodovinsko, nikakor pa ne "dejansko" vrednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc, kaj so sploh nardil tak avto... F40 in F50 sta bila street-legal in so jih naredili dovolj da so bogatuni sanjali o njih.

FXX naj bi bil naslednik...ni street legal, hranijo ti ga lahko oni da se prideš k njim peljat na njihovo pisto in naredili so jih tolk da je pač samo še en ekso ki bo imel zgodovinsko, nikakor pa ne "dejansko" vrednost.

FXX nikoli ni bil zamišljen kot naslednik!Naslednik F40 in F50 je ENZO.FXX pa je bil izdelan z namenom,da se bodo res bogatuni družili z vozniki F1 in samo za na stezo.

Neki podobnega je mclaren 722.

In zakaj ne bi izdelovali takih avtov,če jih več kot očitno prodajo v zelo kratkem času,projekt pa prinese denar!?Ne pa kot bugatti veyron,ki dela minus :naughty:

aston martin ima tudi en model takšenga ranga avtomobila,ne vem pa na pamet oznake!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc, kaj so sploh nardil tak avto... F40 in F50 sta bila street-legal in so jih naredili dovolj da so bogatuni sanjali o njih.

FXX naj bi bil naslednik...ni street legal, hranijo ti ga lahko oni da se prideš k njim peljat na njihovo pisto in naredili so jih tolk da je pač samo še en ekso ki bo imel zgodovinsko, nikakor pa ne "dejansko" vrednost.

Te pa ga ne kupi, no :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...aston martin ima tudi en model takšenga ranga avtomobila,ne vem pa na pamet oznake!

One-77 (1.4 mio ojroff)

post-17647-1246055359_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil LucifugeRofocale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, pol pa kul, sem zamešal...ne da bi ga kupil, ampak se mi je zdelo blesavo da naredijo naslednika F40/50 ki ni street legal (in tako omejena serija). Če je pa enzo naslednik pa vse ok :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kurc, kaj so sploh nardil tak avto... F40 in F50 sta bila street-legal in so jih naredili dovolj da so bogatuni sanjali o njih.

FXX naj bi bil naslednik...ni street legal, hranijo ti ga lahko oni da se prideš k njim peljat na njihovo pisto in naredili so jih tolk da je pač samo še en ekso ki bo imel zgodovinsko, nikakor pa ne "dejansko" vrednost.

use narobe. FXX je dirkalna študija z F1 tehnologijo. nikoli ni bil mišljen kot enzov naslednik. sumijo jih, da z njimi testirajo tud komponente za F1 ko so testi prepovedani. Hranijo ga oni, da se stvari ne gledajo v garažah. . . . . pripeljejo in sertvisirajo ti ga na vsako pisto. sumim, da ti ga pripeljejo tudi na GHD, če si kod lastnik to želiš. in ker jih je samo 29 bogataši sanjajo o njem desetkat bolj kot o enzu. Le-tega si pač kupiš, če imaš dovolj €. to je lepo pokazal Gosod Požar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!