Skoči na vsebino

Top Gear - The Grand Tour


Thundercat

Priporočene objave

?

Če bi bil sposoben logičnega razmišljanja bi ti blo jasno! :winkiss:

Mi je pa čudno,da tak vseved,ko si tega nisi vedel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sm nekje na netu gledu Top Gear in so meli intervju ter predstavitev njihovega testerja Stiga al ko je že.. No ta tip je Michael Schumacher :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sm nekje na netu gledu Top Gear in so meli intervju ter predstavitev njihovega testerja Stiga al ko je že.. No ta tip je Michael Schumacher :rolleyes:

ni šumi. je bla sam fora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak je treba priznat, da je bila spektakularna fora.

Še večja fora bi bila, če bi to res bil šumaher ... pa bi vmes samo 'kao foro' izvedli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še večja fora bi bila, če bi to res bil šumaher ... pa bi vmes samo 'kao foro' izvedli ...

A pol je bla sam fora....dobra fora pol, jz sm nasedu, čeprau mal se mi pa je res čudn zdel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher nesme vozit nobenga avta, ki ni narejen v koncernu fijat. zato skoraj ni možno, da bi on bil stig. iz istega razloga ni naredil kroga z suzuki lijano.

BTW: Tudi na race of champions je vozil fiat 500 abarth, KTM x-bow, in ROC Buggye, pa seveda F430, nikoli pa WRC specialke, Renault megana ali WTCC BMWja. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher nesme vozit nobenga avta, ki ni narejen v koncernu fijat. zato skoraj ni možno, da bi on bil stig. iz istega razloga ni naredil kroga z suzuki lijano.

BTW: Tudi na race of champions je vozil fiat 500 abarth, KTM x-bow, in ROC Buggye, pa seveda F430, nikoli pa WRC specialke, Renault megana ali WTCC BMWja. . .

Zgleda mu res dobro plačajo italijani, pred leti je imel multiplo zdaj pa cromo. Saj se je Clarksson malo pohecal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda mu res dobro plačajo italijani, pred leti je imel multiplo

Vizualno sta pasala skupi :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher nesme vozit nobenga avta, ki ni narejen v koncernu fijat. zato skoraj ni možno, da bi on bil stig. iz istega razloga ni naredil kroga z suzuki lijano.

BTW: Tudi na race of champions je vozil fiat 500 abarth, KTM x-bow, in ROC Buggye, pa seveda F430, nikoli pa WRC specialke, Renault megana ali WTCC BMWja. . .

Ooooooooo bad, sam Italijane more vozit haha, dobr da nism na njegovmu mestu, ko se ene firme naveličaš greš drugam....plačan pa itk, da je dober nabrž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ki ni narejen v koncernu fijat.

KTM x-bow,

KTM spada k fiatu?! malce nekako dvomim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM spada k fiatu?! malce nekako dvomim.....

Zajebavaš malo? :naughty:

Na dirki že par let nazaj sta komentatorja to pojasnila :whistle:

Ne vem pa več točno kako sta razložila.Vendar vem,da mora dobiti iz Ferrarija dovoljenje katere avte lahko sploh vozi in to za vsak avto posebej!Motor lahko vozi kateri hoče!

Mogoče pa je KTM za njih gokart ali motor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogve, zakaj bi mu pustili?

Najprej je en napisal da lahko fura samo italijanske avte, pol pa da samo avte iz Fiat koncerna.

Sicer pa zakaj ne sme vozit druge avte? Pomoje je to mišljeno da ne sme kupit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je en napisal da lahko fura samo italijanske avte, pol pa da samo avte iz Fiat koncerna.

Sicer pa zakaj ne sme vozit druge avte? Pomoje je to mišljeno da ne sme kupit :whistle:

A zdej bomo pa žvižgal v luft, če že pojma nimamo o stvareh? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa zakaj ne sme vozit druge avte? Pomoje je to mišljeno da ne sme kupit :whistle:

Ker mu Fiat-ov koncern letno oplemeniti bančni račun za....in je zapisano v pogodbi,da ne sme vozit avta,ki ni iz tega koncerna oz. mora vprašat,če lahko!

Si kdaj zasledil sliko od kakega "paparaca" da je vozil kak drug avto?Men je sam budasto,da se vozi kao z CROMO in ne maserati quattroporte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bomo pa žvižgal v luft, če že pojma nimamo o stvareh? :whistle:

Se opravičujem, ker nimam IQ 200+ na račun tega ker nisem vedu da Schumaher ne sme vozit druzga k Fiat. :whistle:

Me pa veseli, da maš ti ogromno viška prostora v glavi, da si lahko zapomniš take življensko pomembne stvari. :rolleyes:

lp :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa veseli, da maš ti ogromno viška prostora v glavi, da si lahko zapomniš take življensko pomembne stvari.

On je tak sam pametoval in nič povedal!Zato si je pa začel žvižgat-en post več! Kolk se mi zdi je samo @cartman napisal!

Ne rabiš pa glih met zato neki IQ,ker je bilo dostkrat povedano na različnh sponzorskih dirkah-dogodkih!In ni bilo potrebno drugega kot le te kdaj pogledat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je en napisal da lahko fura samo italijanske avte, pol pa da samo avte iz Fiat koncerna.

Sicer pa zakaj ne sme vozit druge avte? Pomoje je to mišljeno da ne sme kupit :whistle:

ne ne petrček. nč ni po tvoje mišljeno. mal te jebe redosled, in vidm de si slovenc. funkcionalno nepismen.

On je tak sam pametoval in nič povedal!Zato si je pa začel žvižgat-en post več! Kolk se mi zdi je samo @cartman napisal!

Ne rabiš pa glih met zato neki IQ,ker je bilo dostkrat povedano na različnh sponzorskih dirkah-dogodkih!In ni bilo potrebno drugega kot le te kdaj pogledat :whistle:

pizdumatr. tud gledat ni treba. sam prebrat kaj komentiraš. pa premislt 5 sekund predn napišeš. vidš, če se mal potrudš ti gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdumatr. tud gledat ni treba. sam prebrat kaj komentiraš. pa premislt 5 sekund predn napišeš. vidš, če se mal potrudš ti gre.

Hvala. Res, hvala ti za ta post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ehehe ravnokar pogledal učerejšni top gear. matr. res so se meli fajn. zanima me kolk je u oddaji "kreativne svobode", improvizacije najbrž ni veliko, ampak zablefirajo tako vrhunsko, da jim kr verjamem. Z amijem 8 po Mallorci. . . mal sm jim fouš. to je bolš k s katro po gibraltarju. . . . :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ami8 od Jamesa je bil res v nulo zrihtan, čeprav sem crknil od smeha, ko ga je bil prisiljen kupit kot zadnji avto na dražbi. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ami8 od Jamesa je bil res v nulo zrihtan, čeprav sem crknil od smeha, ko ga je bil prisiljen kupit kot zadnji avto na dražbi. :lol1:

eheheh jez sm pa kr u luft skoču, kako bi ga mel. . . . ko sm bil mulc, je v ulici živel prav tak ami, ampak, kolkr je meni znano, ta avto ima zaganjač. Po naključju sem kasnej fasal eno viso 2Club. potomko Spačka v fraku, stvar je imela 652ccm in dva bata!!! z njo sem prebluzil pol evrope, vzdrževanja ni blo, in mlinček je mlel po avstriji mađarski italiji vse do francije, firenc pise . . . spremenilo mi je pogled na svet, kako me tako skromen avtek tako neboleče transportira. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!