Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

..ob ponovnem preučevanju tegale posta mi še ni čisto nekaj jasno...

...namreč od 05:02 ure zjutraj, ko prvič zaključiš, pa do okrog 17:00 ure je ena VVEELIIIIIKA časovna luknja... :surrender:

Zivnorc od 5 zutri pa vse do 17 ure bova pa na šiht hodila ane..... :slap:

Tud jest je treba, sam od seksa in ljubezni ne bo klobas,kruha in gorčice.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak priznej, da te tut takrat kej zavinta....(pa ne prec po kavi, tko k mojga sodelavca :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ampak priznej, da te tut takrat kej zavinta....(pa ne prec po kavi, tko k mojga sodelavca :unsure: )

Priznam seveda...Pred leti ko smo nekje nekaj montiral.... Me je en tako vnel, da sva si vzela 5 min pavze :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam seveda...Pred leti ko smo nekje nekaj montiral.... Me je en tako vnel, da sva si vzela 5 min pavze :rolleyes:

KO sem služil v jugoarmiji smo rekli KAD BI BILO PIČKE I SLANINE VRUČE NIKAD VIŠE NE BI POŽELIJO KUČE. Žal je bila le slanina pa sem odšel domov.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

...na zadnjem sedežu avtobusa :lol1::lol1::lol1:

..ne vem zakaj mi je prva asociacija na to pršel na misel film "Ko to tamo peva"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ne vem zakaj mi je prva asociacija na to pršel na misel film "Ko to tamo peva"...

:lol1::baa::lol1: se spomneš una 2 ki sta u šumi :pos: pa jih ostali gledali in zmotil pri :pos::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne vem, zakaj si minus na to dobila...sej nisi ti tam sexala, niti gledala, samo doma na kavču si se smejala...in to nekajkrat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa ne vem, zakaj si minus na to dobila...sej nisi ti tam sexala, niti gledala, samo doma na kavču si se smejala...in to nekajkrat...

:lol1: i ja bi mama :lol1: pa nej dajejo minuse,se ne sekiram :grim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na zadnjem sedežu avtobusa :lol1::lol1::lol1:

Jest sm se pa tolk bliz vozu de je to odpadl he he ampak bi takat zmogu zadevo finalizirat tud med dvema postajama trance_21_laughing1.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se pa tolk bliz vozu de je to odpadl he he ampak bi takat zmogu zadevo finalizirat tud med dvema postajama trance_21_laughing1.gif

...šofer je pa mislu, da mu mašina cuka...v bistvu je pa teb guma počla :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:lol: nč ni guma počla,je biu kr parkiran avtobus :grim in šofer med mojimi n..... :lol1:

V spalnici moje prve ljubezni ki je bila skor pet let starejša od mene mater duš sem se moral trudit,ko pa me je kaj naučila sem se vstrašu,da sem bom moral žent pa sem pobegnu.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep topel poletni večer v AC Fiesa (80 leta prejšnjega stoletja). Mali šotor notri pa njena sestra s frajerjem. K sreči sva imela svojo spalko :pos: .

Zanimiva izkušnja za neizkušenega fazana :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest se pa ne spomnim čisto natančno kera je bila, ker sta bili dve naenkrat, pa bi delal krivico, če bi eno pred drugo napisal... (nabrisal)....

..ja blo je pa davnega 1987, avgusta , v šotoru na morju....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest se pa ne spomnim čisto natančno kera je bila, ker sta bili dve naenkrat, pa bi delal krivico, če bi eno pred drugo napisal... (nabrisal)....

..ja blo je pa davnega 1987, avgusta , v šotoru na morju....

.....sam eno si prej kot ta drugo nabrisau (napisau),hahhahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest se pa ne spomnim čisto natančno kera je bila, ker sta bili dve naenkrat, pa bi delal krivico, če bi eno pred drugo napisal... (nabrisal)....

..ja blo je pa davnega 1987, avgusta , v šotoru na morju....

Veš za mesec, leto, lokacijo ne veš pa ketero si :pos: prvo (za prvič mislim, da je bila samo ena)!

Potem naj te pa še kdo resno jemlje :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!