Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

MA NORC ..... najboljše ki lahko sexaš je na travniku, pod vedrim spomladanskim nebom :)

..

.... z marjetico v ustih, pa jezno mravljo na riti.... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mravljice al pa koprive...oboje ti da naskočni zagon...in oboje je dobr prot reumi... to bo treba maus-u povedat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA NORC ..... najboljše ki lahko sexaš je na travniku, pod vedrim spomladanskim nebom :)

... TICI.. no če si pa ti tko predstavljaš svoj prvi sex.... pa počakam do pomladi...

btw: a ne pride pomlad na obalo prej kot tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne... umetnca ljubi bicikl... zdej ga je pa zapustila, revček zdaj s suhim zicem tam v kotu sameva v Komendi....

...zdj je ta zic po moje že ornk zmrznu... ker ga nism parkirala v garaži predn sm šla...

... bi ga pa rabila tuki v Mariboru zeloooo...

...zivnorc pejt mojga fotra vprašat, če ma kak kolo viška od svoje ta druge hčerke... :lol:

....sam pazi da te ne bo nalomu... :lol:

...itak pa vem,da nimaš jac... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma kaj Umetnca... zmrznu... ha- še odtajau se ni, odkar si ga nazadnje razjahala....

.. ja a v MB nimajo nobenga bicikla - za ukrast hahahaa

...ej, nč mi ni treba tvojga fotra spraševat, mi ga je sam ponudu, s tvojo sestro vred... hahahaa, ker je reku da tebe ne more dat, ker si nekam spizdila

.. ma kaki nalomu... še za gajbo pira mi je dal, pa plato kolerabe, pa mal korenja, pa dva žakla krompirja.. sej mi je hotu dat še full, pa sem reku, da je dost....

... jest da nimam jajc... U-51... res je. v hlačah je bolj malo placa za jajca, ker je not piton :004

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma kaj Umetnca... zmrznu... ha- še odtajau se ni, odkar si ga nazadnje razjahala....

.. ja a v MB nimajo nobenga bicikla - za ukrast hahahaa

...ej, nč mi ni treba tvojga fotra spraševat, mi ga je sam ponudu, s tvojo sestro vred... hahahaa, ker je reku da tebe ne more dat, ker si nekam spizdila

.. ma kaki nalomu... še za gajbo pira mi je dal, pa plato kolerabe, pa mal korenja, pa dva žakla krompirja.. sej mi je hotu dat še full, pa sem reku, da je dost....

... jest da nimam jajc... U-51... res je. v hlačah je bolj malo placa za jajca, ker je not piton :004

Povej,a pole si ji ga prvič dau da te- ga poljubila nahandjob.gifhttp://serve.mysmiley.net/happy/happy0040.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči prvič sem odskočila... vpraš ga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tadrugič tut hahahahhaa

... tatretjič pa poskočila hahahhaa :lol1:

....ben pole se tvoja prvič poljubila v koraku-pr pitonu... happy0040.gifal kje že maš ti tega pitonahappy0040.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Verjamem TICI... pr umetnci je samo problem, da ji tudi sredi poletja ivje po hrbtu nastane, samo da ji omeniš sex, kaj da bi jo šele za koleno prijel. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Verjamem TICI... pr umetnci je samo problem, da ji tudi sredi poletja ivje po hrbtu nastane, samo da ji omeniš sex, kaj da bi jo šele za koleno prijel. :lol1:

...a si ti kej bolši,a si jo že prijeu za koleno itd.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zmzjenim kolenom bo pa težko nadaljevat! :P

Mislim Norc dej nehi k nau obena upala na MNZ k že zej vidjo de tojga pitona bolj slab nadzoruješ!!!! :hmm:

Hja mogoč pa poj sploh naujo hotle dam he he!!?? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zmzjenim kolenom bo pa težko nadaljevat! :P

Mislim Norc dej nehi k nau obena upala na MNZ k že zej vidjo de tojga pitona bolj slab nadzoruješ!!!! :hmm:

Hja mogoč pa poj sploh naujo hotle dam he he!!?? :010

Vama dela domišljija.....Robi da te ne bo prosu,da mu ti svojga pitona posod da bo kjero lahko.....motion.gif na pijačo povabu mislimhappy0040.gifhappy0040.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej zivnorc nehi nakladat, k me še prijet nisi mogu... sm odskočila, ko sm vidla,da se ene moške roke bližajo.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej zivnorc nehi nakladat, k me še prijet nisi mogu... sm odskočila, ko sm vidla,da se ene moške roke bližajo.... :lol:

....lahko da ma norc željo,da te prvič poljubi na koleno,zato le glej da bo trdo :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej anči bo zivnorca v križu usekalo..... je najbolje da se jest priklonim.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NORC aboš kolena ljubu hahahahahaahah :P

Ja probat ni grehhappy0032.gif

ma dej anči bo zivnorca v križu usekalo..... je najbolje da se jest priklonim.... :lol:

Kaj mu misliš za prvič noge lizat happy0032.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anči za prvič mu raje jajca..... k že dolg cajta nism kuhana jajca jedla :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!