Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

...ha...jest pa vem kdaj je Umetnca nazadnje lulka vidla..... :rolleyes: :grim :whistle:

...k sta se s sosedovim mulcem v peskovniku igrala pred dšestindvajsetimi leti...pa ji ga je pokazal..... :OK:

Če misliš da ti bom dala.... potem pihaš u brezzveze...

sploh pa smo se kot mulci lovil po hipodromu... in sm jih tam prvič vidla ...od daleč...in ne samo enga

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš da ti bom dala.... potem pihaš u brezzveze...

sploh pa smo se kot mulci lovil po hipodromu... in sm jih tam prvič vidla ...od daleč...in ne samo enga

...a kr dva je meu... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bolj uživač :yes: skratka mojster :devil: gledajo naj učenci.....če že morjo :lol:

Uživač ČESA? Mojster ČESA? A če bi biu ti učitelj,bi blo vseen a gledajo učenci al ne,ma izpitu bi bila mineštra al pohan krap icon_clap.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a kr dva je meu... :eek:

več jih je imelo od daleč enega.... bili so konji namreč

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživač ČESA? Mojster ČESA? A če bi biu ti učitelj,bi blo vseen a gledajo učenci al ne,ma izpitu bi bila mineštra al pohan krap icon_clap.gif

Uživač vsega lepega in pozitivnega,dobrega :yes: mojster hm,hm,na to ne morem odgovorit,lahko pa ti pokažem... :D mineštre ne maram,so mi ribice bolj pri srcu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet:

Ne zapletaj se z Anjo... razen če se zmenita, da se pripelješ s taxijem...ker "domov" boš šel definitivno z rešilcem priklpopljen na razne cevke....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet:

Ne zapletaj se z Anjo... razen če se zmenita, da se pripelješ s taxijem...ker "domov" boš šel definitivno z rešilcem priklpopljen na razne cevke....

Hvala kolega za nasvet :OK: a sem žilav :grim .....a ti si ga tok nasrkal?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet:

Ne zapletaj se z Anjo... razen če se zmenita, da se pripelješ s taxijem...ker "domov" boš šel definitivno z rešilcem priklpopljen na razne cevke....

Živnorc!

Ti si pa res Živnorc!!! :grim

...aja. Pa Anja tudi! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživač vsega lepega in pozitivnega,dobrega :yes: mojster hm,hm,na to ne morem odgovorit,lahko pa ti pokažem... :D mineštre ne maram,so mi ribice bolj pri srcu :P

Ribice sladke al slane vode...be_goldfish.gif aha, a bi pokazau kak mojster in v čem si doberfish2.giffishy.gif

Popravljeno . Popravil anja37
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet:

Ne zapletaj se z Anjo... razen če se zmenita, da se pripelješ s taxijem...ker "domov" boš šel definitivno z rešilcem priklpopljen na razne cevke....

Nuorc,MONA pokvarjena,ne me j.....lol01.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala kolega za nasvet :OK: a sem žilav :grim .....a ti si ga tok nasrkal?

Ni nasrkau ne,sam meu ga je KOT DA GA IMA OBREŽENEGAgrin-1.gifgowill.giffreunde01.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nasrkau ne,sam meu ga je KOT DA GA IMA OBREŽENEGAgrin-1.gifgowill.giffreunde01.gif

Ja sej to je pa ja v redu :OK: Kaj nas hoče pole mal prestrašt :eek: al pa da ni ljubosumen :yes: pa te hoče sam za sebe :evilgrin:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to je pa ja v redu :OK: Kaj nas hoče pole mal prestrašt :eek: al pa da ni ljubosumen :yes: pa te hoče sam za sebe :evilgrin:

Ja to pa moreš njega vprašat...Sam ga m,orem pohvalt je dober 1120.gif A ni to tema kje smo se prvič knutsch.gif ne pa sleepy.gifwink0038.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to pa moreš njega vprašat...Sam ga m,orem pohvalt je dober 1120.gif A ni to tema kje smo se prvič knutsch.gif ne pa sleepy.gifwink0038.gif

Kaj naj ga pa sprašujem :? sej nisem homi :nono: ja Anči dober je vsak,dokler ne pride boljši B)

Ja tema je kje smo se prvič ljubili in ne poljubili...... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj ga pa sprašujem :? sej nisem homi :nono: ja Anči dober je vsak,dokler ne pride boljši B)

Ja tema je kje smo se prvič ljubili in ne poljubili...... :P

Bog ne dej da si homič....to si dober napisau,da dokler bolši ne pridehi.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet:

Ne zapletaj se z Anjo... razen če se zmenita, da se pripelješ s taxijem...ker "domov" boš šel definitivno z rešilcem priklpopljen na razne cevke....

Zivnorcev ego je ranjen..... vse bi mel, pa vsem bi dal...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti bi pa vse mela pa nbenmu dala....

Ko bom začutla spet mal kemije.... pol bom pa enmu od teh nekoč dala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a pa nisi rekla, da kemija teb nkol ni šla.... da si imela raj likovni pouk....najraj si pa tetovadbo špricala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk jaz,bom jaz.. :kva2: ....tresla se je gora rodil se je miš :lol1: (norc,zajebancija,brez zamere)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Norc,kje si se pa ti pvič LJUBIU in kak je bilo :004

.

.....anja.. men bo naslednjič spet kot prvič.....

A lahk jaz,bom jaz.. :kva2: ....tresla se je gora rodil se je miš :lol1: (norc,zajebancija,brez zamere)

...ne, ne... tresu se je šotor, rodil se pa ni nič, ker sem pazu... hahahhahhaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!