Skoči na vsebino

Kje ste se prvič ljubili?


moto rider

Priporočene objave

ho ne bomo o tem, jz sm pa ful dolgo zdržala, sem že takrtat ugotovila, da mi to nenormalno paše. Ni da ni blo poze :OK: :OK: :OK:

Fantje upam, da ste se pobolšal od takrtat, če ne pa svaka čast ženskam k so z vami :P

Nisi pa povedala, kje je to bilo.

BTW: Sicer pa je tisto, kar sem v 3 primerih ugotovil glede Gorenjk in sexa, da seksajo kot živali. Pravi maraton. Saj so bile za vse finte in ideje, ampak je bilo v osnovi samo humpacumpa. IIHAAAAAA. V bistvu ni bilo pravega filinga - rahločutnosti, kot bi se temu reklo. Skratka zadeva je prav fajn za zajebancijo ampak v nobeno od teh pristanišč nisem zavil za dlje kot kakšen 1-2 meseca.

Popravljeno . Popravil Insallah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi pa povedala, kje je to bilo.

BTW: Sicer pa je tisto, kar sem v 3 primerih ugotovil glede Gorenjk in sexa, da seksajo kot živali. Pravi maraton. Saj so bile za vse finte in ideje, ampak je bilo v osnovi samo humpacumpa. IIHAAAAAA. V bistvu ni bilo pravega filinga - rahločutnosti, kot bi se temu reklo. Skratka zadeva je prav fajn za zajebancijo ampak v nobeno od teh pristanišč nisem zavil za dlje kot kakšen 1-2 meseca.

ooo si bi pa dolgo, sj kdo pa je reku, da morš tok cajta ustat? Podelaj zadevo pol pa ššššššuuuuu.

Ne sej se hecam, pol greš loh še na kak pir z njo :D

ooo si bi pa dolgo, sj kdo pa je reku, da morš tok cajta ustat? Podelaj zadevo pol pa ššššššuuuuu.

Ne sej se hecam, pol greš loh še na kak pir z njo :D

a smo spet pri romantiki? ne mi s temu, pliz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo si bi pa dolgo, sj kdo pa je reku, da morš tok cajta ustat? Podelaj zadevo pol pa ššššššuuuuu.

Ne sej se hecam, pol greš loh še na kak pir z njo :D

Jap. Vse Gorenjke ste tough. Ena od teh mojih Gorenjk je svojim bivšim tipom govorila "škorci". :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Vse Gorenjke ste tough. Ena od teh mojih Gorenjk je svojim bivšim tipom govorila "škorci". :)

a sam je neki na nas, če tok razglabljaš o nas, a n?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sam je neki na nas, če tok razglabljaš o nas, a n?

Neki ziher je. Na vsaki bejbi lahko najdeš vsaj kvadratni centimeter spolno privlačne kože :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki ziher je. Na vsaki bejbi lahko najdeš vsaj kvadratni centimeter spolno privlačne kože :P

kvadratni cm? :? Bradavica, ščegetavček,... Še kej?Pomoje je to vse, a n?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvadratni cm? :? Bradavica, ščegetavček,... Še kej?Pomoje je to vse, a n?

:hmm:

... ali ti to po sebi sodiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

... ali ti to po sebi sodiš?

jap jz to vse mam hehehe, ti pa ne hehehe, a si mi kej fouš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jz to vse mam hehehe, ti pa ne hehehe, a si mi kej fouš?

Ti si povsod tam, kjer jaz ima nekaj ..

prazna

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., jz sm pa ful dolgo zdržala, sem že takrtat ugotovila, da mi to nenormalno paše. Ni da ni blo poze :OK: :OK: :OK:

Tanjuška!

Jst pa Broj jedan, pa Insallah in Pervy smo se odločili, da bi se s tabo enkrat dobel!

Ampak to samo zato, ker bi bla dva, zagvišen premal zdržljiva... :hmm: :hmm: :D :D :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvadratni cm? :? Bradavica, ščegetavček,... Še kej?Pomoje je to vse, a n?

ene majo rade, da jih po trebuščku božaš... kwa pa na to mislš .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška!

Jst pa Broj jedan, pa Insallah in Pervy smo se odločili, da bi se s tabo enkrat dobel!

Ampak to samo zato, ker bi bla dva, zagvišen premal zdržljiva... :hmm: :hmm: :D :D :OK: :OK:

:OK: :OK: :OK: :OK: jahu jahu, prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: jahu jahu, prov

:slap:

... Kraljica

za kaj takega mirno da povelje za moje obglavljenje

in to dvonivojsko - od spodaj navzgor. Tako da ...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam, da se ves samski del moškega motosveta (in seveda tisti, ki vam varanje ni tuje) dobite in po sistemu fuzbalskega moštva nabrišete tole Tanjuško iz vseh strani, da ne bo tulila, da je nihče ne more zadovoljiti.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam,...

Foušija pa taka!

P.S.

Kateri heca ne razume, naj se s foruma izpiše. Pa ne zameri, lepo te prosim!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foušija pa taka!

P.S.

Kateri heca ne razume, naj se s foruma izpiše. Pa ne zameri, lepo te prosim!

ma kako ne razumem heca... .a ne bi bilo fino in hecno, če bi jo cela čreda obdelala. Ker meni se punca smili in mi ni hecno, da tako prosi za batine, pa jih ne dobi (batine = tiče)...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam, da se ves samski del moškega motosveta (in seveda tisti, ki vam varanje ni tuje) dobite in po sistemu fuzbalskega moštva nabrišete tole Tanjuško iz vseh strani, da ne bo tulila, da je nihče ne more zadovoljiti.........

na konc jo pa ti z umetnim usekaš parkrat čez pizdurino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=68556] ja 17 ona ufuhuhu preko 20...ka le je mela od tega :yawn: :rolleyes:

:hmm: :hmm:

Si prepričan, da ni bila starost ravno obratna? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst predlagam, da se ves samski del moškega motosveta (in seveda tisti, ki vam varanje ni tuje) dobite in po sistemu fuzbalskega moštva nabrišete tole Tanjuško iz vseh strani, da ne bo tulila, da je nihče ne more zadovoljiti.........

Najn, danke.

Mam rajs sistem fuzbalskega moštva....

:P

Sploh pa na slikci od uzadi (s copom) ne pali.....

Mah, BZ!

Spet en(a), k ma glasn gobc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!