Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

odlična pizza + pir s Petro ter večerne Petrine palačinke z Nutello in ... :whistle: :grim

njamii :blush: :blush: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se hotel pohvaliti s palačinkami, al s Petro? :hmm:

Po moje z Nutello B)

P.s.: Mater sem lačn. :fredy: :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mati moja ... nekaj najbolj dobrega kar lahko človek pohrusta:

DOMAČA KRVAVICA, KROMPIR, FIŽOL IN ZELJE

Ne vem kam sem vse spravla, ampak bilo je ODLIČNO :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, dan za metek; večerja!

Rižota s čvrstimi rižki; z vsakim posebej sem se moral pogovoriti o smislu življenja, novih trendih pri oblikovanju frizur ter (vsaj z nekaterimi) o najnovejših izsledkih na področju varovanja človekovih pravic.

Polivka s priokusom Indije - začinjena varianta.

(Z)mešana solata. Leča in čičerika sta dostojno zastopali arabsko kuhinjo! Za pridih avtohtonosti je poskrbelo bučno olje. Pa nisem bil v prekmurju. O ne! (Di)a(go)nalno! Oljčno olje smo imeli namesto lubrikanta.

Glede prisotnosti jajc nisem prepričan. Moja so bila zagotovo tam. Mislim pa, da jih nismo (po)jedli.

Grem pogledat.

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmazal dva orng talerja pasuljčeta, ko se je zadeva malce polegla pa maznil še en velik čokoladni puding :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiramisu, šamšnite, Laokoum (ratluk) z in brez, kahve - vse skupaj zalito s flaso Skenderbega.

Zdej grem pa za desert mulca dam pretolct, da mi nau treba zvecer na fitnes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša stvar na obisku v munchenu (njam njam ne grem mimo munchena da se nebi ustavil v tej gostilni). cena sitniš - 5,10 eur, z pivom vred pod 10 eur :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljša stvar na obisku v munchenu (njam njam ne grem mimo munchena da se nebi ustavil v tej gostilni). cena sitniš - 5,10 eur, z pivom vred pod 10 eur :OK:

OOOOOOOO PIZDA! Pa kaj si ti ja nor. :eek: :OK: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: Pervy to mi pa absoultno moraš koordinate dat za ta nebesa! :grim :grim :eek: :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOO PIZDA! Pa kaj si ti ja nor. :eek: :OK: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: Pervy to mi pa absoultno moraš koordinate dat za ta nebesa! :grim :grim :eek: :grim :OK:

ko se prebiješ ven iz munchna in njegove obvoznice na AC proti salzburgu gledaš izhod "Aing", zaviješ dol in levo preko AC, po cca 5 km prideš v vas in na začetku vasi je nasproti trgovca z rabljenimi avti ena fina kmečka gostilna. parkiraš in že si tam. specialitete so "Riesen snitzel" (na sliki), pečena svinjska krača in še mnogo domačih dobrot po za nemčijo neverjetnih cenah. poleti imajo super vrt v senčki. skratka :OK: pa še čisto na poti je in ni treba delat ovinkov ali se vozit po munchnu. .)

aja za dekleta in sladokusce premorejo tudi dosti sladic ampak jih še nisem probal ker se vedno z mesom nažiram do smrti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy zdaj si me resnično prepričal, da imaš ogromen karakter ... kaj drugega bi pa pojedlo in prebavilo tako velik šnicl ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!