Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Valči.......makaronfleish je bil tak, k zanč.....sam mal Tabaska se je notr zlil.........dobro.........za znort dobro je blo :OK: :OK: :OK:

Jaz tudi

Ti pa lačna ostala :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, meni se špeclov ni dalo gnetit (multiprakitka pa nimam), zato sem si naredila malo prej omenjeno saljato in česnovo župco.

U nedelo pridem na obalo, tko da pripravi sestavine :yes: Sam ne sam česnove župe :grrr

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo pridem na obalo, tko da pripravi sestavine :yes: Sam ne sam česnove župe :grrr

Muci brihten, v nedeljo je Vale v Slovenj Gradcu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj po dolgem času bil spet v mehiški in si privoščil bikovo plučno, neko prilogo (zelenjava) in krompir. malo so mi jo mogli dodatno začinit ker je bila prenežna, po izdatni porciji čili salse pa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: bi kdo lepinjo teh gabaritov za kosilo??

samo če so tej veličini primerni čewapčiči ali pljeskavica notri :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zaenkrat muffin z robidami in kokakola. Nadaljevanje sledi.

PS: bi kdo lepinjo teh gabaritov za kosilo??

A si prepričan, da je lepinja?? :hmm:

Men deluje kot un piškot, ka ima noter našpricane čokoladne pljunke, sam da je tale na fotki večji... :)

Moj njam njam : segedin golaž, pšenična pogača. motovilec z domačim bučnim oljem iz Benice in temnim balzamičnim kisom

( matr, kok skrbijo za mojo zadostno količino vitamina C ) :) :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE CEZAR!!!!!

Najprej na enem seminaru v žabariji pomazal skoraj vse mini bureke, potem pivo ali dva, lejter pa še dunajski šnicl.

LAJF.IZ.GUD.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Palačinke! Juhu!

Nadev:

Ene z marmeljad, druge Sladki greh, potem pa še tiste z zmletimi napolitankami in z mlječkom zmixane itd.

*

Jutri za kosilo, bom pa mleko skuhal! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes: nič kosila, žal; večerja ravijoli z gobami, česnom in peteršiljem; zraven hajneken, ker je še treba pol blo delat. Rustikina čokolada s čilijem pa je še v hladilniku, dajmo jo probat za pondelek pustit al pa kaj podobnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si privoščil zajeten obrok pohane piške. Mislim, da ni bila gripozna. Vem pa ne; zato sem jo vseeno in za vsak slučaj poplaknil z litrom Refoška. Malce sem v dilemi, če ne bi bilo bolje predvsem iz vidika preventive, kot razkužilo uporabiti kaj žganega. :hmm: . Liter. V tem primeru bi zjutraj vse skupaj :SS in bi bila možnost okužbe minimalna.

:unsure:

Ne vem, ne vem...

:hmm:

Ali bi se moral javiti na kateri od pristojnih uprav, ker sem bil v stiku s perutnino? Definitivno je bila ob najinem srečanju piška že mrtva. Kopač me tudi ni posebej opozoril, da bi lahko bilo kaj narobe. Ampak Kopač je itaq tam zato, da prodaja mrtve piške. Torej moram sam poskrbeti za svojo varnost. In smo spet tam. Kakorkoli že; moral bom redno trošiti alkohol. In to žgane aplikacije.

:huh:

Me pa sedaj boli nekje zadaj v šimbasu se mi zdi. Pa okrog ledvic čutim nekakšno nelagodno napetost. Mogoče so mi malce nabreknile.

Nisem najbolj direktno v topicu. Se mi pa zdi več kot potrebno na tem mestu opozoriti na gornje dileme.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!