Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Jaz..... O:-)

Pervy, a me vzameš naslednjič zraven? O:-)

Sem vedela, da se boš oglasila .... ampak ti ne verjamem, ker nisi pojedla štirih kotletov, torej tudi tega zrezka ne bi zmazala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača. 4 sem pojedla, pri petem pa ni več šlo. To pa zato, ker sem še ene 10 ražnjičev vmes poglodala O:-)

A gremo še enkrat probat, kolk kotletov zmažem? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa zdajle cuker p'ržgal, ker me grlo boli! :grim Pa še eno limonco bom snedel, da mi bo z obraza zginil nasmeh. Moja :OK: 1/2, bo že ved'la zakaj... :? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedela, da se boš oglasila .... ampak ti ne verjamem, ker nisi pojedla štirih kotletov, torej tudi tega zrezka ne bi zmazala :P

bo pa dunajca pa klobaso ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedela, da se boš oglasila .... ampak ti ne verjamem, ker nisi pojedla štirih kotletov, torej tudi tega zrezka ne bi zmazala :P

:grrr Pri dunajskem vsak da od sebe 150% :grim

Dunajski šnicl - brings out the best in a man (woman). :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se prebiješ ven iz munchna in njegove obvoznice na AC proti salzburgu gledaš izhod "Aing", zaviješ dol in ...

Zabeleženo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se prebiješ ven iz munchna in njegove obvoznice na AC proti salzburgu gledaš izhod "Aing", zaviješ dol in levo preko AC, po cca 5 km prideš v vas in na začetku vasi je nasproti trgovca z rabljenimi avti ena fina kmečka gostilna.

A to misliš ti tale Aying :?

post-5241-1140516438_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš ti tale Aying :?

bi znalo bit ker je na levi strani AC če greš iz munchna, ampak ne vem če se vas imenujen aing (mislim da ni z y ampak z i), ta izvoz je treba gledat na AC. ime vasi nisem videl ker sem preveč nervozen že takrat ker ko zagledaš tablo že vidiš tudi gostilno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vratovina z žara, pomfri, paradajzova solata, ajvar... Njam, njam :D

(že skoraj tako kot na pikniku) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden je moja kulinarika na psu ... ni cajta ... danes samo špageti s paradižnikovo omako in koščki krače ... in še to je od včeraj ostalo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teden korejske kuhinje? :)

nebi jedu......

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Sem pa meu včeri en tak....kako bi reku....hecen dan, pa glede na to, da se mi ni nekako kuhal.....je klimbra uletu k mesarju.....pa kupu en dobr kos plučne....pa prosu ......morm rečt.....kar postavno mesarico, naj ga s strokovnimi prijemi dobro sfašira......potem pa doma ......gasa na delo....in seveda z obilico tabaska....je ratal kar zajeten kupček tatarca......in ne ga srat.....danes je bil še boljši........torej......juhica iz gobic....da pogreje želodček......nanjo pa še dobra porcija tatarca.....da ga zažge!!!!!!!!

Jap.....dobro sem se najedu!!!!! :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!