Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 20 urami, Buschi pravi:

Sarkazma pa res ne zastopiš...

Sarkazma na moj račun pa res ne zastopim ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2021 ob 21:29, notranc pravi:

Danes sem na Brniku pobral sina, ki se je po mesecu in pol virnil iz Vuhana in pokaže sliko predjedi na večerjiIMG-20210624-WA0001.thumb.jpg.0c8c5e838ed4c46483fa92cab4cc4371.jpg

pravi, da je bilo odlično

 

A si ga vprašu kakšen okus majo netopirji? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Spasku pravi:

Še 10 km bi naredu do Čanga strežejo zlate ribice na Kitajski način:lol1:

17 ur leta z letalom, pa jedu v Šanghaju :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Spasku pravi:

Še 10 km bi naredu do Čanga strežejo zlate ribice na Kitajski način:lol1:

Redna stranka? ?

Sem imela dolgo časa direkten pogled na kuhinjo ? Ko je zmanjkalo mačk v okolici, je začel Chang nabavljati pri Perutnini Ptuj. Edina mačka, ki je ostala, se je priselila k mojim. Za kamuflažo je imela eno oko zlepljeno in ni mjavkala. Dolgo je bila videti res slabo, ampak je delovalo.

Res se čudim mišku, da preživi na taki hrani :whistle:

 

Ta polomija je od včeraj. Pričakovanja so bila očitno previsoka :doze:

IMG_20210704_173501~2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glowen? Nezadovoljna? Tell me more?! 

Sem ga ravno gledal. Alternativa OONi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mladench pravi:

Glowen? Nezadovoljna? Tell me more?! 

Sem ga ravno gledal. Alternativa OONi

Žal boš moral počakati na odgovor, da jo še malo sprobava. Načeloma je peč ok, ostalo je pa šlo čisto vse narobe ?

V Glowen peči lahko pečeš še marsikaj drugega, ker je višja, kmalu bodo na voljo tudi vrata, tako da Ooni temu ne more konkurirati. Zato sva se tudi odločila zanjo.

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mladench pravi:

Glowen? Nezadovoljna? Tell me more?! 

Sem ga ravno gledal. Alternativa OONi

če ne znaš, gre vse narobe ... :P 

nardila je krematorij za pice, ne pa pečico :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, maus said:

Kosilo :P

Opis ni na voljo

v N.G je bla Kitajska restavracici pr zvezdi v Solkanu.sm šel na večerjo ko sem gledu tisto hrano pri ostalih mizah me je minilo in sem potem naroču za večerjo pivo za 6 eu malo:)si pa zaslusiž like k ustrajaš na hrani:)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Spasku pravi:

v N.G je bla Kitajska restavracici pr zvezdi v Solkanu.sm šel na večerjo ko sem gledu tisto hrano pri ostalih mizah me je minilo in sem potem naroču za večerjo pivo za 6 eu malo:)si pa zaslusiž like k ustrajaš na hrani:)

lej .. od bilo kje ti hrano pripeljejo, je lahko notri bilo kaj .. so pa kitajske restavracije bolj pod drobnogledom inšpekcij, kot "domaće" ;) 

ta Beli Labod iz Ljubljane je kar solidna cena in dostava ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, maus pravi:

so pa kitajske restavracije bolj pod drobnogledom inšpekcij, kot "domaće" ;) 

bwahaha, bučke!

Pri Changu so imeli zastonj obroke vsi veljaki, od policije do inšpekcij. Šele, ko je udaril po mizi, da tako ne gre več, je pristal na seznamu na 24h. Kaj je tam vse narobe se mi ne da razpravljati, ampak na seznam je med drugim prišel, ker se je kuhalo NA TLEH.

V firmi kjer delam smo morali kuhinjo ZAPRETI, ker je bila ENA ploščica POČENA, pristali smo na istem seznamu kot on, samo malo manj obarvani smo bili.

Pri nas je za razliko vse super čisto. Ploščica je bila še isti dan kot je počila zamenjana, ampak inšpektorjev to ni brigalo, olajševalna okoliščina ni bila niti to, da je bila na povsem neobremenjenem delu kuhinje.

Dejansko se "naše" gostince kontrolira z vatiranimi palčkami, pa če mi verjameš ali ne. Drugi pa lahko vzgajajo podgane in prodajajo na črno.. pa to zadnje ni moja misel, ampak od Fursovcev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, 3nity pravi:

Pri nas je za razliko vse super čisto. Ploščica je bila še isti dan kot je počila zamenjana, ampak inšpektorjev to ni brigalo, olajševalna okoliščina ni bila niti to, da je bila na povsem neobremenjenem delu kuhinje.

kje je to pri vas, da pridem bućke jest ... pa odojka ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če bi vedeli kaj vse se dogaja po kuhinjah...sigurno nikoli več nebi jedli v restavracijah...pa naj bo to kitajska, indijska ali pa katerakoli vrhunsko cenjena.... 

Manj ko misliš na to, boljše je :)

pred 4 urami, 3nity pravi:

Redna stranka? ?

Sem imela dolgo časa direkten pogled na kuhinjo ? Ko je zmanjkalo mačk v okolici, je začel Chang nabavljati pri Perutnini Ptuj. Edina mačka, ki je ostala, se je priselila k mojim. Za kamuflažo je imela eno oko zlepljeno in ni mjavkala. Dolgo je bila videti res slabo, ampak je delovalo.

Res se čudim mišku, da preživi na taki hrani :whistle:

 

Ta polomija je od včeraj. Pričakovanja so bila očitno previsoka :doze:

IMG_20210704_173501~2.jpg

e...ta polomija zanima tudi mene, ker tuhtam kaj bi nabavil :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, motozajebant pravi:

e...ta polomija zanima tudi mene, ker tuhtam kaj bi nabavil :)

Kot že zgoraj napisano, ni kriva peč, saj je res lepo spekla, obračanje v njej je enostavno in hitro (je prostorna), težava je bila v testu in v kombinaciji s perforiranim loparjem (Gi.metal, na videu leži ob peči, ker je bil lump). Žal bo treba spremeniti recept, ki nama je sicer top.

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

kje je to pri vas, da pridem bućke jest ... pa odojka ... :P 

Bučke in odojki so bili, dolga zgodba, na koncu jih več ni :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, 3nity pravi:

Žal boš moral počakati na odgovor, da jo še malo sprobava. Načeloma je peč ok, ostalo je pa šlo čisto vse narobe ?

V Glowen peči lahko pečeš še marsikaj drugega, ker je višja, kmalu bodo na voljo tudi vrata, tako da Ooni temu ne more konkurirati. Zato sva se tudi odločila zanjo.

moje mišlenje pa nimam pojma o #glovenu". Če ni dovolj mase okrog, ki akumulira temperaturo zna pridet do točkovnega pregrevanja, kar pomeni bližje ognju bo 300C, na sredi pa 200. No vsaj upam da se motim in bo delovalo picipici :D

 

pred 2 urami, maus pravi:

Kosilo :P

Opis ni na voljo

a za hrčke? :P

 

pred 1 uro, 3nity pravi:

bwahaha, bučke!

Pri Changu so imeli zastonj obroke vsi veljaki, od policije do inšpekcij. Šele, ko je udaril po mizi, da tako ne gre več, je pristal na seznamu na 24h. Kaj je tam vse narobe se mi ne da razpravljati, ampak na seznam je med drugim prišel, ker se je kuhalo NA TLEH.

V firmi kjer delam smo morali kuhinjo ZAPRETI, ker je bila ENA ploščica POČENA, pristali smo na istem seznamu kot on, samo malo manj obarvani smo bili.

Pri nas je za razliko vse super čisto. Ploščica je bila še isti dan kot je počila zamenjana, ampak inšpektorjev to ni brigalo, olajševalna okoliščina ni bila niti to, da je bila na povsem neobremenjenem delu kuhinje.

Dejansko se "naše" gostince kontrolira z vatiranimi palčkami, pa če mi verjameš ali ne. Drugi pa lahko vzgajajo podgane in prodajajo na črno.. pa to zadnje ni moja misel, ampak od Fursovcev.

potrdim!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele ko tole berem...grem prec bruhat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

moje mišlenje pa nimam pojma o #glovenu". Če ni dovolj mase okrog, ki akumulira temperaturo zna pridet do točkovnega pregrevanja, kar pomeni bližje ognju bo 300C, na sredi pa 200. No vsaj upam da se motim in bo delovalo picipici :D

Dejansko ni tega problema, v tamali Ooni z enim grelcem je pa res tako in če nisi dovolj hiter pri obračanju, jo po enem robu zažgeš. Obračat jo je pa težko, ker je pečica majhna. Tudi dosti več opravka imaš z doziranjem plina in dogrevanjem med picami. Pri tej peči pa tega ni, sicer pa nočem delati reklame, nimam nič od tega, pa še prve pice so bile zanič :cry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!