Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 8 minutami, Spasku pravi:

Če nisi preveč lačen

https://www.itemfix.com/v?t=2h34vx

sem začel gleda, kuuul...pol mi je pa čist dol padu :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Spasku pravi:

Če nisi preveč lačen

https://www.itemfix.com/v?t=2h34vx

Iz 200 l soda bi bila to čist uporabna zadeva... pa gujdek namest teh malenkosti....

Tole bi blo za Mausa, da si malco nardi :P

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Bmflar pravi:

Iz 200 l soda bi bila to čist uporabna zadeva... pa gujdek namest teh malenkosti....

Tole bi blo za Mausa, da si malco nardi :P

s temle sem se zjutraj tepu 
najprej je biu pogumen in pameten:

Opis ni na voljo

 

pol sem ga pa zlomu na pou :mad:

Opis ni na voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

s temle sem se zjutraj tepu 
najprej je biu pogumen in pameten:

Opis ni na voljo

 

pol sem ga pa zlomu na pou :mad:

Opis ni na voljo

Vidm, da si mu naredu šale pa kape :P

Bo on enga Mausa zajebavu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

Rola pica Šiška :P

Opis ni na voljo

Pica Role iz Gostilne Pod gradom so tudi odlične !!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Bmflar pravi:

Pica Role iz Gostilne Pod gradom so tudi odlične !!!

dve sem zmazal in nisem mogel več ... to je za dva in se solidno najesta

PicaRole Šiška

The best pizza rolls in town

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

dve sem zmazal in nisem mogel več ... to je za dva in se solidno najesta

PicaRole Šiška

The best pizza rolls in town

 

Bom probu, pa ti pol povem kolk je ura :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom smo se pogovarjali o kvanzitezi in kvaliteti. Tu je lep primer. Kvantiteta za oceno 5+, kvaliteta u pi*di. 

Tole je carbonara iz Jurmana. No, naj bi bila carbonara, ampak tole je za zapor! Vsaj zapor :)

Prva stvar ki zmoti, je šunka namesto guanciale...kap!!! O smetani pa sploh ne bom pisal. Carbonara s smetano? Pa italijani te zadavijo isti trenutek :D

Pasta prepolovljena? Kap številka 2 :D

Al, kvantitativno pa je bilo na nivoju. Nimam kaj za rečt. Pa cel krožnik so nazaj odnesli :)

Še predlog, tole naj imenujejo prepoolovljena pasta s šunko in smetano :D

20210715_142554.thumb.jpg.0fc11da89e5c7703326252cc5cd97854.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, motozajebant said:

Pred časom smo se pogovarjali o kvanzitezi in kvaliteti. Tu je lep primer. Kvantiteta za oceno 5+, kvaliteta u pi*di. 

Tole je carbonara iz Jurmana. No, naj bi bila carbonara, ampak tole je za zapor! Vsaj zapor :)

Kaj pa pricakujes od Jurmana, saj ce samo pogledaš njegovo pizzo na fotki, maš dovolj olja na rokah da namazeš verigo. Pejt se malo v Julči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, nejc74 pravi:

Kaj pa pricakujes od Jurmana, saj ce samo pogledaš njegovo pizzo na fotki, maš dovolj olja na rokah da namazeš verigo. Pejt se malo v Julči :D

Ej, če mi prodajaš carbonaro.... naj bo carbonara. Pa magari zanič, pa da lahko skritiziram (pohvalilm) okus. Ne pa mi prodajat muda za bubrege :) 

Sicer pa ja, Jurman je samo še menza z nabitimi cenami ratal, nič drugega. 

Sem in tja pojemo pa tudi pizzo da te kap iz Julči. Tko no, tut po boljših sem že bruhal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Jurman je bil zmerom "menza" . Velike porcije za sprejemljivo ceno (spahovanje vključeno) . Meni so "smetanovi" makaroni čisto všeč, kaj pa ljudje vedo kaj je carbonara.

Pri Julči že dolgo nisem bil, je pa bila hrana nekoč davno precej boljša kot v novejših časih.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, franc pravi:

Ma Jurman je bil zmerom "menza" . Velike porcije za sprejemljivo ceno (spahovanje vključeno) . Meni so "smetanovi" makaroni čisto všeč, kaj pa ljudje vedo kaj je carbonara.

Pri Julči že dolgo nisem bil, je pa bila hrana nekoč davno precej boljša kot v novejših časih.

lp

Ko naročiš kalamare na žaru, ni ravno velika porcija s sprejemljivo ceno :D Ampak ok, saj cena ni problem, vidš kaj koliko stane in ne naročiš če ti je preveč. 

Če se ti mudi in nimaš časa v miru obedovati, greš v Jurmana. V 20ih minutah imaš že račun :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, motozajebant pravi:

Ko naročiš kalamare na žaru, ni ravno velika porcija s sprejemljivo ceno :D Ampak ok, saj cena ni problem, vidš kaj koliko stane in ne naročiš če ti je preveč. 

Če se ti mudi in nimaš časa v miru obedovati, greš v Jurmana. V 20ih minutah imaš že račun :D 

Uh, nisem bil že zelo dolgo (10+ let) , tako, da očitno tudi takrat nisem bil navdušen. Striček je imel včasih dobre malice, samo je bil že takrat "svinjsko drag" v primerjavi z drugimi.

Včasih je bila malica 450 sit, zdaj si pa lahko srečen, če je pod 8€, kvaliteta pa ni niti blizu cene (govorim na splošno v Ljubljani) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše pice in hrana na sploh je tam, kjer odprejo .. s časoma se vsi pokvarijo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kvaliteta se pa slabša zakaj? vprašat se je treba tudi to ne samo šimfat, čeprov je vse res... in  res je da ko prideš kot gost bi rad dobro jedel in čim ceneje.... a vseeno je treba vedet da ko je prišel koviiid in vse zaprto naenkrat... plač ni bilo, oz dela, odpuščanja, vsem je vse dol padl....ko sam čakaš in neveš kaj bo.... pol zdej kadra manja... zaposlijo vsazga ki bi le hotu delat  marsikje, tud če ni dobr kuhar... pol dela se vse vikende kadar laufa in noči.. in je res težko dobr stalni  kadr imet ker odidejo ..itd 

no zunaj sem nazadnje jedu na zvezdar darilni bon za 40€.... klicem v nekaj gostiln in samo jamrajo da ni placa dons, jutr je to ono... nakonc kr brez najave grem nekam in povem da bi koristu kupon, saj se mi bo iztekel ....sm se komi zmenu da me ni odslovil, dobil le kar je imel 'ostankov' nič se nism mogu zmišljevat kaj bi... porcija smešna ,nakonc pa še reče na lep način da ma povhn k.  teh kuponov k jih vsi nosjo zdej k je blo vse zaprt prej in hitijo vsi izkoristit... kot da sem jaz kriv, očitno majo še preveč denarja eni da jim smrdijo taki boni... tko da ne kupm več darilnih bonov za nobeno stvar... plačaš pol pa še fehtaš....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!