Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Jaz tudi zmerom pomaham motoristom, vsem po vrsti. Sam pa ne maram šminkerjev, ki si kupi motor, da se vozi od kafane do kafane. Takoj vidiš, kdo je pravi, te pozdravi tudi sred ovinka, ko skoraj s kolenom drsa.

Kar pa se tiče dolgih luči - jaz imam tudi zmerom dolge čez dan. Enkrat me je ustavil miličar in neki spraševal, pa sem mu rekel, da me tako bolj vidijo ostali vozniki - beri iz lastne varnosti, pa je bilo vse v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz lahko pozdravljam samo z roko, ker vozim z dolgimi lučmi. Ko smo ravno pri tem... je imel že kdo s policaji težave zaradi dolgih luči podnevi?

Vedno dolge luči in biti opazen kot ne in ......(ostalo že veste: uporabi domišljijo) !!!

Pa tudi, če dobim od plavih čestitko, vedno dolge luči ON!!!

lp

Mič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi mormo držat skupaj, zato se mormo tud pozdravljat :grim . Sem že videl modele, ki imajo iste avte (znamka, barva) pa se pozdravljajo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj vidiš, kdo je pravi, te pozdravi tudi sred ovinka, ko skoraj s kolenom drsa.

Moram priznati, da redno pozdravljam motoriste in tudi kakšne skuteriste, ampak mi je varnost vedno na prvem mestu. Kar pomeni, da si drznem zameriti se nasproti vozečemu motoristu z nepozdravljanjem, če mislim, da bom s takšnim gibom ogrozil motor, sebe in kogarkoli drugega (v tem vrstem redu :blush: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se do zdaj dvakrat skoraj zvrnu zaradi pozdravljanja. Prvič sem veselo z roko mahal, zapeljal na kucelj in za ene par cm zgrešil jarek. Drugič spet veselo mahal, pa še celo nazaj sem se obrnu, ker je bila res ena makina, ko se pa spet naprej obrnem sem imel pa rit od kombija pred nosom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mahaj (oz. pozdravljaj) previdneje, če ti pa ne znese al pa si s kolenom na asfaltu pa itak nimaš kaj za mahat okoli.

sicer mam pa jaz podobne izkušnje, pa ne zaradi pozdravljanja nasproti vozečih motoristov, ampak zaradi buljenja v ob cesti stoječe mladenke v mini krilih in nekakšnih mini coticah na joških. :blush: :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zaradi buljenja v ob cesti stoječe mladenke v mini krilih in nekakšnih mini coticah na joških. :blush:  :grim

imam podobno izkušno, pa ne z motorjem , ampak z avtom, k sm zapelal na pločnik, zjebal feltno, in se še lepo zaletu v gradbeni oder, uniču havbo, in skorej na avto dobil še bosanca ki je gor visel in kao delal fasado :grim

vse samo zaradi enega pooooogleda :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm že brez temnega vizirja pa pri že 50km/h dvomim da bo kdo vidu kako pomežikuješ :D

(blomišljenoironičnopress) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst predlagam, da si damo na zadnji del motocikla majhno zastavco, ki je povezana z elekt. maso in si naštelaš en gumbek na balanci, ko gre kdo mem stisneš gumbek in zastavca skoči gor, tako ne bo nobeden v nevarnost in vsi srečni in veseli :yea1: :yea1: :yea1:

Zastavca bi bila z napisom "motosveta in z njegovim logotom" kot so nalepke!!!

No ja, samo moj predlog :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa gor si lahko še nick napišemo, pa zraven lahko še muska zaigra, tisti na večjih mašinah si pa lahko privoščijo večje zastavice pa si tut avatar gor nalepijo.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst predlagam, da si damo na zadnji del motocikla majhno zastavco, ki je povezana z elekt. maso in si naštelaš en gumbek na balanci, ko gre kdo mem stisneš gumbek in zastavca skoči gor, tako ne bo nobeden v nevarnost in vsi srečni in veseli  :yea1:  :yea1:  :yea1:

Zastavca bi bila z napisom "motosveta in z njegovim logotom" kot so nalepke!!!

No ja, samo moj predlog  :?

lp

na spodnjem del uzastavice pa lahko piše tudi, v kateri gay-club si včlanjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spodnjem del uzastavice pa lahko piše tudi,  v kateri gay-club si včlanjen...

Če ti to kej pomen pa napiš!!!

:D

Pozdrav z roko STANDARD, če se počiš med tem, pa vedi: "na napakah se učimo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na spodnjem del uzastavice pa lahko piše tudi,  v kateri gay-club si včlanjen...

Sestra na motorju :grrr A Zed iz Pulp fiction je mel zastavico na chopperju? :hmm:

Popravljeno . Popravil Polž
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno dolge luči in biti opazen kot ne in ......(ostalo že veste: uporabi domišljijo) !!!

Pa tudi, če dobim od plavih čestitko, vedno dolge luči ON!!!

Jest vozim s kratkimi. Dolge vklopim ob prehitevanju ali ko se priblizujem kriziscu... Mislim, da si se bolj opazen ce zamenjas s kratkih na dolge takrat ko si zelis da bi bil opazen, kot pa ce imas stalno dolge prizgane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

Če vas kak stari na svoji veliki kroti pozdravi, sem skoraj zagotovo jaz. Enako lahko sklepate tudi, če me vidite parkiranega ob bifeju in se peljete mimo, zagotovo bom dvignil roko v pozdrav. Tudi , ko boste brusili na ridah, jaz pa vas bom z ograje na ovinku gledal, vas zagotovo pozdravim. Tudi pedrom-motoristom bom dvignil roko v pozdrav(to je pa tudi vse :krneki: )saj jih bom na motorju videl le in samo kot motoriste. In vesel bom vsakega, ki bo utegnil pozdraviti nazaj.

Do pričetka prave sezone torej :yea1:

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo :topic: , ampak vseeno.

Jaz prižgem dolge obvezno takrat, kadar imam nizko sonce za hrbtom. Takrat so nasproti vozeči zaslepljeni od sonca in zlahka spregledajo nasproti vozeči avto - kaj šele motorista :blink:

Se pa strinjam z Dave-om; bolj si opazen, če menjaš kratke/dolge. Tudi če imaš stalno dolge, zna biti zelo moteče za ostale udeležence v prometu (vsaj meni je, če mi kdo nasproti z dolgimi pripelje ali pa da tako vozi za mano).

Popravljeno . Popravil Mustang
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sva se z sestrično furala na njenem skuterju in seveda jaz vozim. Lepo sem se uštimov, rokavice, jakna, čelada. Pol pa mim prpele ena grupa nekih teških "bikerjev", naked motorji pa choperji, pa vse črno. Ker sem bil dobre volje sem se odločil da jo delim in sem jih pozdravil. Kako so pogledal :eek: . Tist k je biv uspred so mu skor oči vn pale tazaden se je pa še ubrnu. Pa še niso mogel vrjet. Jst sem se se režov še pol ure po tem :) . Ne sej ne rečem da sem čudno zgledov na skuterju v "uniformi" sam vseeno, tega pogleda ne bom pozabu. Tko da na skuterju nikol več ne pozdravlam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi, jaz mislim, da je najbolš, da se še kar tak pozdravlamo kot do zdej...

:yea2:

Tisti ki pa ne odzdravljajo pa tak, ko jih jebe :BUA:

Taki tak tud na zbore pa v oštarije ne hodjo.

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bil pa enkrat na ATXu pa me je R1ka prehitevala pa jo nism vidu on pa me je zgleda pa je kr sam potrobu pa pozdravu :cry: kr solze so mi sle v uci od ponosa :OK:

kaksni pozdravljajo kaksni ne kwa cs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm bil pa enkrat na ATXu pa me je R1ka prehitevala pa jo nism vidu on pa me je zgleda pa je kr sam potrobu pa pozdravu :cry:  kr solze so mi sle v uci od ponosa :OK:

kaksni pozdravljajo kaksni ne kwa cs

On je pa pol skor od smeha umrl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!