Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Pred enim mesecem sta mi pred Bohinjem prišla nasproti dva policaja na motorjih. Sem gruntav a bi ju pozdravil, al ne. Pa ju nisem. Nazajgrede je bil eden od njiju na tleh, ponesrečen, polomljen. Sej nisem vraževeren, ampak sem vseglih pomislu Alora, bo pa res treba tud policaja na motorju pozdravt in mu želet srečno pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ti to tako, Symru.

Glej na to terapevtsko.

Več lastnih frustracij izlijemo na forumu iz sebe, manj sranja uganjamo na cesti.

:)

Ocitno ta vrsta terapije ni uspesna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Ok OK lepo počasi :rolleyes: Začel sem brat ta post in moram rečt da je to res lepo da se pozdravlja....Toda zakaj ne skuteristov? :? Lahk vam povem da tut nam poskoči srček, ko te nekdo pozdravi nazaj in ima tak motor,katerega ti še sanjaš in se kolneš da

ga boš tudi ti imel.Torej če mislite da se nas ne splača pozdravljat,zato ker imamo majhne koleščke se motite....tako vi kot mi tvegamo življenje tam zunaj(zaradi avtov,ki mislijo da lahk izsil vse) itd itd.....Torej povejte mi mnenje kaj pravite....

Aja jaz zmeri pozdravim...se je že zgodilo, da so me že pozdravli nazaj....in vrjemte da sem bil 2cm višji tisti ni bil pa prav nič nižji....Enkat se mi je pa zgodl da je en prpiču za nami(beri kolona) meu je CBR-ko pa ga je zajebal in se je mogu na hitr umaknt jst sm spustu ful placa da je lahk k men pršu....pol me je pa pogledu pa tak požmrknu in ga piču dalje....Pač mi je polepšal dan jaz pa mogoče njemu živleje O:-)

Torej mal premislte in mi povejte svoje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že rekel, Atomaž, jaz pozdravim skoraj vsakega motorista. Razkači me, da pride mimo kakšna skupinica in nihče ne odzdravi. Mater jim. Glede skuterašev in mopedašov je pa tako. Prvi ne pozdravim, razen pomotoma, če zamenjam za težji motor na daleč. Odzdravim vedno, a opažam, da tudi med vami ni veliko takih, ki bi pozdravili.

Vedi pa, več ko bo motorjev na cesti, manj bo odzdravljanja/pozdravljanja.(komurkoli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče ni frke, skuteraš pozdravi, seveda odzdravim če nimam ravno roke na sklopki sredi ovinka ki ga polagam. Je pa res da sem zadnje čase malo razp*** nad določeno populacijo skuterašev. Še posebej danes ko sem se iz čedne turice na koroško in prijetne kavice z Alko in Allo vračal domov in mi tik pred domom na križišču, kjer sem imel zeleno in umirjeno zapeljal skozi križišče, v križišče skozi rdečo uletita dva mulota. Še zadnji čas z kotičkom očesa opazil da drvita v rdečo in stisnil bremzo. Komaj sem se pravočasno ustavil ob zdrsavanju zadnje gume. Seveda mulca meni nič tebi mirno mimo vseh avtov in gasa v peš cono. Hotu dat smajlija sem na konec da bi pokazal kako sem bil razp*** pa ni dovolj hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče ni frke, skuteraš pozdravi, seveda odzdravim če nimam ravno roke na sklopki sredi ovinka ki ga polagam. Je pa res da sem zadnje čase malo razp*** nad določeno populacijo skuterašev. Še posebej danes ko sem se iz čedne turice na koroško in prijetne kavice z Alko in Allo vračal domov in mi tik pred domom na križišču, kjer sem imel zeleno in umirjeno zapeljal skozi križišče, v križišče skozi rdečo uletita dva mulota. Še zadnji čas z kotičkom očesa opazil da drvita v rdečo in stisnil bremzo. Komaj sem se pravočasno ustavil ob zdrsavanju zadnje gume. Seveda mulca meni nič tebi mirno mimo vseh avtov in gasa v peš cono. Hotu dat smajlija sem na konec da bi pokazal kako sem bil razp*** pa ni dovolj hudega.

Upravičeno jezen....Samo beri tista 2 nemoreš jemat kot normalna ampak bedaka :BUA: Me veseli da si bil pozoren in tako rešil pizdo mulotu :notworthy:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo mojega bluzenja :) , a je že kdo opazil, da Avstrijci sploh ne pozdravljajo :? , mogoče 10-20%, ki sem jih danes pozdravil jih je odzdravilo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka Brrrm!

Naš dragi Symči ne da ne gleda, ampak to celo izvaja samoterapevtsko! :D

In mi ostala raja mu to dobrohotno dopuščamo. :lol:

Je težka s piksno furat, pa to motoristično drhal moderirat in prenašat! :devil:

.) :D

Huh, ta je pa res poredna :D :devil:

Pozdravljam vse, razen tistih k ne odzdravijo pa si jih zapomnim. Do sedaj so mi vsi leteči policisti odzdravili pa tudi večina folka v tujini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo mojega bluzenja :) , a je že kdo opazil, da Avstrijci sploh ne pozdravljajo :? , mogoče 10-20%, ki sem jih danes pozdravil jih je odzdravilo :hmm:

opazil :BUA: italijani pa še manj :fight2: za razliko od ostalih so me do zdej pozdravli samo (po večini) cestaki z IT registrsko :blink: pozdravim pa vse... tudi skuteriste, če on prvi dvigne prst, roko, nogo, pokima karkoli...sej je tud on motorist, mogoče še bol ogrožen kukr ostali "pravi" motoristi .)

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha oki folk...kokr sm do zaj dojel ste prav fajn folk :naughty: Torej ko se bom fijakal po cesti in naletel na kakega hard bikerja :) Sigurno pozdravim....Za nekoga morda izpadem idiot za nekoga pa nekdo ,ki spoštuje bikerje :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim 99%, 1% ne utegnem. Skuterista tudi, če pozdravi prvi.

Moram rečti, da mi jih je večina do sedaj tudi odzdravila.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda mladoletna. Dva na skuterju v križišče štiripasovnic v rdečo tik pred mene. Če bi mel več kot 60 bi počilo. Bremzal kot zmešan. Onadva pa flegma po gasu in nato šibat v pešcono.

zaradi takih in podobnih stvari ne pozdravljam skuterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuteristu vedno odzdravim, pozdravljam pa ne ker jih je preveč takih ki se vozijo s skuterji pa nimajo niti malo motoristične žilice, tistim pozdrav itak nebi nič pomenil pa nebi vedl zakaj se gre pravzaprav, pa preveč takih kot je KeC napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa namenjeno avtomobilistom, ki slučajno prebirjo naš forum:

Vse večkrat me prime, da bi kakšnega nedeljskega voznika pozdravil.

Ampak to tako kot kaže avatar.

Doslej še tega nisem storil.

Ne bodite VI prvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan Objavljeno 19 Jul 2004 @ 19:59

opazil  italijani pa še manj  za razliko od ostalih so me do zdej pozdravli samo (po večini) cestaki z IT registrsko  pozdravim pa vse...

Poleg Avstrijcev in Italijanov bi zraven vtaknil še Hrvate - se peljejo mimo kot da te sploh ni. Kdo je tu pravzaprav čuden? Počasi dobivam občutek, da pozdravljamo samo Slovenci! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pozdravila skuterja pa ni odzdravil....

načeloma nimam nič proti njim...kakor tudi ne proti ostalim udeležencem v prometu....vsi delamo napake.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me skuterist pozdravi prvi, mu odzdravim.

Prvi jih ne pozdravljam, ker mislim, da ne spoštujejo motoristov tako, kot se motoristi med sabo.

Pa še večinoma se vozjo kot kaki frajerji, kot da so sami na cesti, po možnosti še brez čelade...... :BUA:

Če me bo kateri skuterist prvi pozdravil, bom že poskusil odzdraviti (ni pa nujno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vsakega motorista,pa če odzravi ali ne (za italijane in hrvate je pa škoda dvigovat roko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vsakega motorista,pa če odzravi ali ne (za italijane in hrvate je pa škoda dvigovat roko)

Sem vedel, da ima naš Ajgor policijsko žilco. Še preden se odpelje motorist mimo, ve ali je Italijan ali Hrvat. In ga seveda tudi ne pozdravi. Za razliko od vseh ostalih. :lol1: Ja Ajgor, kva ga pa ti špičiš dones? :D

(MogočeImajoHrvatiTablicoSpredajPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma pozdravim vse motoriste, potem pa srečam cepce, ki tut prsta ne morejo dvignit in popizdim, da ne pozdravim nobenga več!

Pa srečam potem motorista, ki spusti balanco in pozdravi, pa me omehča, zato pozdravjam tud tiste cepce, ki še prsta ne morejo dvignit v odzdrav! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravim vedno in povsod! :yea2:

....še dns mi je prijetno, ko se spomnim včerajšnega pozdrava "trikerja"...tip je držal roko čist stegnjeno ma kake 3-4 sek.. :notworthy:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je tu pravzaprav čuden? Počasi dobivam občutek, da pozdravljamo samo Slovenci! :hmm:

Mislim, da ni noben čuden, sam Deželica Kranjska je tak majhna, da se skor vsi poznamo, pa se pozdravljamo. Italijan al pa Hrvat pa ima po moje podzavesten strah iz domačih krajev in ne neha mislt, da če spusti balanco, da mu bojo spizdl motorino :lol1: Za avstrijce pa ne vem, so poglavje zase in je tud Freud obupal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz načeloma pozdravim vse motoriste, potem pa srečam cepce, ki tut prsta ne morejo dvignit in popizdim, da ne pozdravim nobenga več!

Pa srečam potem motorista, ki spusti balanco in pozdravi, pa me omehča, zato pozdravjam tud tiste cepce, ki še prsta ne morejo dvignit v odzdrav! :yea2:

in zdaj je vsak cepec, ki te ne pozdravi?

a si predstavljaš, kako bi bilo na kako sobotno in nedeljsko popoldne? Vsi bi mahali z levo kot debili... podobno, kot gluhonemi z rokami "ploskajo" po zraku ... aja, dvomim, da veš, kako to zgleda. ..

skratka - če imaš ti potrebo po "pozdravljanju" ni nujno, da jo ima tudi nasproti vozeči ... tko da - problem je v tvoji glavi, ne v njegovi ...

In kdo je tu potem cepec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!