Skoči na vsebino

Bratski pozdrav


samo

Priporočene objave

Bratsko pozdravljam vse trenutnih 4.697 članov za 5 let nazaj in 5 let naprej.

Prisrčno Vaš,

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se cel dan okrog vozil, pa nobenega ni bilo za pozdravit.

Šta je miševi? Jel' ste se usrali?!* :lol1:

___

* Copyright: "Rane" the movie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz imam pa eno opozorilo:lansko leto sem se približeval eni grupi bajkerjev.Ko so bili dovolj blizu,sem jih lepo pozdravil s stegjeno roko od sebe.V tistem trenutku me je prehitel en cestak,ki je imel najmanj 100km/h več kot jaz (vozil sem 60km/h).Če bi me prehiteval 5cm bljiže...Tako,da poglejte tudi v vzratno ogledalo,preden pozdravite.Če se je pa voznik cestaka slučajno videl tukaj,pa sorry.Aja,to je bilo v križišču v Framu,smer-Maribor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš, da je če je tisti idiot tukaj, pa se mu oprosti?! :nono: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem motoristom (skuteriste spregledam) vedno in zmeraj.

Se še vedno spomnim moje prve vožnje z motorjem in po desetih kilometrih prvi pomah z roko. Šele takrat sem se res pocutil, kot novopeceni motorist. Sem zavriskal v celado kolikor so glasilke dopustile.

Upam, da bom še jaz komu tako polepšal dan.

Torej bratski pozdrav vedno!!! :yea1:

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mi zdi,al res samo čoperisti pozdravljamo na tak način:z istegjeno roko stran od sebe,rahlo gleda proti tlom in z istegjenim prstom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo tudi drugi taki (čeprav rahlo opuščam ker mi itak večina odvrne zgolj z dvigom prstov rahlo nad belanco :( ), če pa mi nasprot kdo pripele in iztegne taco pa se potrudim in odvrnem v enaki meri :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vsakič tolk potrudim, da dam roko dol z belance, če mi pa kdo od daleč maha, mu pa ne ostanem dolžan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se mi zdi,al res samo čoperisti pozdravljamo na tak način:z istegjeno roko stran od sebe,rahlo gleda proti tlom in z istegjenim prstom?

Glava mora biti usmerjena rahlo proti levi, za najmanj 15 stopinj. Leva roka mora biti iztegnjena v komolcu za vsaj 80%, ramenski sklep pa popolnoma ekstenziran. Kazalec leve roke mora biti prav tako v ekstenzirani poziciji, lahko se mu pridruži tudi iztegnjeni sredinec, iz česar nastane potem simpatični znak "V". Pozdravljanje naj se začne vsaj v 40m razdalje in ne kasneje kot 7m. Pozdravljanje se lahko zaključi po mimohodu motorjev, iz spoštovanja vsaj 5m po srečanju. :?

:lol: Dragi Jejž, ne sekiraj se: pozdravljajmo se kakor nam paše, saj je to le še ena od svobod, ki nam jih nudijo naši motorji. Če bi znal, bi še z ritjo koga pozdravil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: Dragi Jejž, ne sekiraj se: pozdravljajmo se kakor nam paše, saj je to le še ena od svobod, ki nam jih nudijo naši motorji. Če bi znal, bi še z ritjo koga...

HEHEHE, sem vidu ze plasticarje na uvinku, k so z nogo pozdraulal ;)

M@to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glava mora biti usmerjena rahlo proti levi, za najmanj 15 stopinj. Leva roka mora biti iztegnjena v komolcu za vsaj 80%, ramenski sklep pa popolnoma ekstenziran. Kazalec leve roke mora biti prav tako v ekstenzirani poziciji, lahko se mu pridruži tudi iztegnjeni sredinec, iz česar nastane potem simpatični znak "V". Pozdravljanje naj se začne vsaj v 40m razdalje in ne kasneje kot 7m. Pozdravljanje se lahko zaključi po mimohodu motorjev, iz spoštovanja vsaj 5m po srečanju.  :?

:lol: Dragi Jejž, ne sekiraj se: pozdravljajmo se kakor nam paše, saj je to le še ena od svobod, ki nam jih nudijo naši motorji. Če bi znal, bi še z ritjo koga pozdravil  :grim

ha ha ha...pa si mi polepšal četrtkovo jutro!:))))

Dej fantje ne ga srat. se opozdrav kakor želiš ali pa utegneš. Na cestaku je drugače kot na čoperju saj si oprt na roke, medtem ko na choperju skor ležiš.Ej JEJŠ..tut jest kdaj tko pozdravm kot si napisal pa nisem čoerist...a.a.a...?!?!

Evo pozdrav z iztegnjenim sred....kazalcem!!!:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo tudi drugi taki (čeprav rahlo opuščam ker mi itak večina odvrne zgolj z dvigom prstov rahlo nad belanco  :( ), če pa mi nasprot kdo pripele in iztegne taco pa se potrudim in odvrnem v enaki meri  :yea1:

kolko vidim iz tvojega podpisa, pa nekaj narediš vedno - kadar mimo pripelje Ducati, hitro obrneš, ga dohitiš in poščiješ :grrr :lol1: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ej ne ti zdej tukaj moje mašine žalt.... :angry2:

Kaj bi zdej rad, da se bratsko pozdravljanje spremeni v pozdravljanje tistih, ki imajo isto firmo motorjev kot ti?! Ali morda le tistih iz azije.......evropejci pa med seboj!?!?! :eek:

Ne ga srat s takšnimi no........ :beer2:

Lep pozdrav na "mali petek" :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga jaz žalim, boktenimarad? :eek: jaz samo navajam, kaj ma Bluzo v podpisu in kaj je napisal v postu na prejšnji strani). sicer pa poglej v moj profil, kaj vozim, pa ti bo vse jasno, zakaj mi njegov podpis ni najbolj všeč in zakaj takšen komentar. joj joj kako te znajo eni narobe razumet... :slap:

od zdaj naprej se bom vzdržal figurativnega pisanja (NOT :grrr ).

sicer pa pozdravljat vse, če razmere to dovoljujejo.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bokmeresnimarad jazpanjegašemanj.....mogoče sem narobe razumu ampak se mi zdijo te zadeve japonci...pa italijani..pa drekpumpe od harleyev in to....totalno nasprotjje od "bratskega pozdrava".....

brez zamere pirrulz :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bokmeresnimarad jazpanjegašemanj.....mogoče sem narobe razumu ampak se mi zdijo te zadeve japonci...pa italijani..pa drekpumpe od harleyev in to....totalno nasprotjje od "bratskega pozdrava".....

brez zamere pirrulz :beer2:

Bajk je bajk! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi ducatiste pozdravljam :yea1: , nekatere celo ko sem v avtu (vprašajte hotschkota, kako debelo je gledal :krneki: )

moj podpis pa je zgolj parodija na nalepke, ki sem jih že ničkolikokrat videl povečini na ducatijih, na njih pa je napis namesto ducati->Japan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bratski pozdrav - že velikokrat sem razmišljal o tem. Sedaj vidim, da je tu odprta tema na to temo.

Se spomnim še, ko sem bil mulček in je imel moj tastar eno prvih katrc. Takrat so se z žmiganjem luči npr. pozdravljali lastniki katrc. To je bilo še sploh komplicirano, ker se pri prvih katrcah ni dalo žmigat z lučmi. Zadevo je moral urediti avtoelektričar.

Spomnim se svojih prvih korakov oziroma zavrtljajev na motorju. Takrat je bilo pozdravljanje med motoristi obvezno in sveto. Vsi smo se pozdravljali.

No, in sedaj ko je motorjev kot listja in trave, se tudi motoristi ne pozdravljamo več tako besno. Itak te že začne bolet roka.

Ampak jaz v glavnem pozdravljam. Opažam pa na tem področju povečan absentizem.

Sicer sem pa opazil da:

Vedno pozdravljajo Nemci.

Nikoli ne pozdravljajo Italiani (riti prepotentne).

Ponavadi pozdravljajo Čoperisti.

Redkeje pozdravljajo plastičarji.

Drugo je nekje vmes.

Žalujem za časi, ko je bilo pozdravljanje prva zapoved.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!