Skoči na vsebino

Tragedija pred lokalom LIPA v Pirničah


Priporočene objave

Najboljš otroke doma za radiator priklenit, a ne :BUA:

Krivda povsem na strani organizatorja. Božični DJ time je bil včasih v Tivoliju in na Kongresnem trgu, kako naj se ves folk stlači v eno dnevno sobo v Pirničah :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš otroke doma za radiator priklenit, a ne :BUA:

kaj se pa razburjaš? :)

sej ni nihče tega rekel... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole so jih vabili:

Promocijske cene pijač po 1 euro.

Vsi ki imate na ta dan rojstni dan dobite ZASTONJ plato piva.

Zastonj Metro taxi prevoz izpred kongresnega trga med 21.00 in 22.00 uro.

PROST VSTOP DO 22.00 ure.

Po 22.00 uri vstopnina 1000 sit.

fuj lastnik rRobert završnik lastnik lokala :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo ze... najbl ironicn je da se teh dogodkou cez 2mesca nau noben vec spominju (razn familije pa frendou od unih 2h). tko da ne tle neke moralne kam nej bi pa kam nej nebi mladina zahajala, k dejstvo je da se folk mora znoret... kr tlacte ns, kr dejte... boste pol vidl ameriko k se bo folk zaceu po solah strelat :doze:

kdo kej ve kaj je s tisto 3tjo punco? :?

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lipa ni imela dovoljenja?

Lokal po podatkih policije nima izdanega ustreznega obratovalnega dovoljenja v takšnem obsegu, kot dejansko deluje. Letos pa je policija proti lokalu več kot 100-krat ukrepala. Občina Medvode je za leto 2005 izdala odločbo za obratovalni čas lokala le do 23. ure.

Debela kartoteka lokala

Policisti policijskega oddelka Medvode so v 10 mesecih letošnjega leta izvedli več ukrepov proti temu lokalu. Podali so 87 predlogov za uvedbo postopka o prekršku tržnemu inšpektoratu zaradi kršitve določil zakona o gostinstvu, izdali pet plačilnih nalogov zaradi kršitve določil zakona o omejevanju porabe alkohola, 31 plačilnih nalogov zaradi kršitve določil zakona o javnih zbiranjih, 8 plačilnih nalogov zaradi kršitve določil uredbe o hrupu v naravnem in življenjskem okolju in 6 plačilnih nalogov oziroma odločb o prekršku zaradi kršitev določil zakona o prekrških zoper javni red in mir.

Alkohola tudi ni manjkalo. Foto: RTV SLO

Več milijonov dolga državi zaradi glob

Radio Slovenija je poročal, da naj bi lastnik lokala Robert Tomaž Zavašnik zaradi ugotovljenih 241 prekoračitev obratovalnega časa državi dolgoval več milijonov tolarjev, skupaj menda kar 45 milijonov. Če temu prištejemo še ostale kazni, naj bi skupaj naneslo kar 60 milijonov tolarjev, je še poročal Radio.

Policija naj trenutno ne bi imela pooblastil, da zapre lokal, to bi lahko naredila okolijska ali tržna inšpekcija. Vendar pa prva meri prekoračitve le podnevi, hrupno pa je v lokalu po 23. uri, ko bi ta že moral biti zaprt

VIR RTV Slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako krasno navado imajo ljudje, da se počutijo zatirane tisti trenutek, ko jim omeniš, da za tisto ker počnejo obstaja boljša/modrejša/varnejša varianta...razlaga sploh nihče ne želi poslušat :)

vi se kar drenajte in tacajte med seboj :)

na koncu boste itaq vi potacani :photo:

bravo naši :winkiss:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya :OK:

Skor cist se strinjam s tabo.

Sploh pa smo si ljudje razlicni. Nekateri se znorijo v diskacih(zadrogirani), drugi se ga napijejo v parkih, nekateri pa tega ne pocnejo in so po defaultu piflarji in ne znajo uzivat in bojo psihici do konca zivljenja. Eni se pa po gmajn s kolesom spustimo in upamo da bomo celi prisli do konca :blush: . Tud takrat pozabis na vse probleme. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tko k je u navadi pr slovencih bojo zdej se pou leta prelagal odgovornost... komi k bo prsl na tednik al pa trenja se bo pa kej premaknil :SS:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim,sem nekoč slišal nekaj o tem,da naj bi bili ljudje višje razvita,inteligentna bitja...

Pa smo res??? :alien1:

Jaz sem, za druge pa - odkrito povedano - ne vem.

ja šolarji rabimo žure, saj se le tako lahko sprostimo v družbi in odmislimo vse težave v zvezi s šolo,...

glede na tole tvojo objavo mislm, da si biu ti v mladosti en piflarček, k nikol ni šou na noben žur... al so te pa doma zaklepal, da ne bi kkšnih pizdarij delov!!!

če ti tega nisi doživljov (žureranja v mladih letih) lahko vsaj nam pustiš to zabavo!!!

vsekakor pa če je organizeran žur, nej vsaj za varnost poskrbijo in za mal večji prostor, ker tm v Lipi če je tok folka, se še premikat ne morš!

lp, GrCaR

V mladosti sem ga tok žural, da zdaj vem, da to škoduje. Ne, ni blo sam enkrat letno :blush: N vem, kako je pr teb, da te šola tok zmatra, da rabš nujno Lipo ... mene ni nč zdelovala, k sm biu skos vodilni pr neopravičenih... no, to je blo ipak že kr neki cajta nazaj in sploh ne vem ,zakaj ti tuki to razlagam. Aja, k si mi reku da sm piflar :)

Glede šolarjev in žuranja: dej, to, da dejansko otroci ali najstniki pri nas žurajo 'kot veliki' je dost čudno v primerjavi z 'razvitim svetom', kjer, če nisi 21 star ali pa vsaj 19, težko dobiš pir, kaj šele, da bi ti prodajal usega vraga v skor neomejenih količinah... Ampak pri nas lahko dejansko šoloobvezni otroci dobijo karkol, in še namamijo jih z brezplačnimi platoji piva. Dej zamisl se mau. Če te zanima kaj o žuranju v moji mladosti ti z veseljem vse razložim v živo.

Zabavajte se na športnih dnevih, ne pa v rave diskotekah... Ja, sej vem, težko je 'pičke najdt' kje drugje, težko se je kje drugje 'počutit odraslega s pirom v roki' in težko je bit 'frajer k je car' kje drugje, kot v diskoteki ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sej vem, težko je 'pičke najdt' kje drugje, težko se je kje drugje 'počutit odraslega s pirom v roki' in težko je bit 'frajer k je car' kje drugje, kot v diskoteki ... ;)

se podpisem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabavajte se na športnih dnevih, ne pa v rave diskotekah... Ja, sej vem, težko je 'pičke najdt' kje drugje, težko se je kje drugje 'počutit odraslega s pirom v roki' in težko je bit 'frajer k je car' kje drugje, kot v diskoteki ... ;)

eee ja, to bo razlog... kakšn šolske težave neki... :fredy:

še v gimnaziji nam je profesor zabičal "dobre punce ne boste nikoli našli v diskoteki.. pojdite v muzej, galerijo, na koncerte... bodite aktivni na kakšnem področju!!" .)

in 15, 16 letniki ne spadajo v take diskoteke in klube... .... saj je veliko prijetnih barčkov za druženje.... in opažam da vedno pogosteje varnostniki na vstopu v podobne lokale pregledujejo dokumente za dokaz polnoletnosti, očitno je tudi za ostale boljše če otrok ni zraven... v tem primeru pa je šlo le za pohlep.... upam da bo odgovorni plačal za to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem, za druge pa - odkrito povedano - ne vem.

V mladosti sem ga tok žural, da zdaj vem, da to škoduje. Ne, ni blo sam enkrat letno :blush: N vem, kako je pr teb, da te šola tok zmatra, da rabš nujno Lipo ... mene ni nč zdelovala, k sm biu skos vodilni pr neopravičenih... no, to je blo ipak že kr neki cajta nazaj in sploh ne vem ,zakaj ti tuki to razlagam. Aja, k si mi reku da sm piflar :)

Glede šolarjev in žuranja: dej, to, da dejansko otroci ali najstniki pri nas žurajo 'kot veliki' je dost čudno v primerjavi z 'razvitim svetom', kjer, če nisi 21 star ali pa vsaj 19, težko dobiš pir, kaj šele, da bi ti prodajal usega vraga v skor neomejenih količinah... Ampak pri nas lahko dejansko šoloobvezni otroci dobijo karkol, in še namamijo jih z brezplačnimi platoji piva. Dej zamisl se mau. Če te zanima kaj o žuranju v moji mladosti ti z veseljem vse razložim v živo.

Zabavajte se na športnih dnevih, ne pa v rave diskotekah... Ja, sej vem, težko je 'pičke najdt' kje drugje, težko se je kje drugje 'počutit odraslega s pirom v roki' in težko je bit 'frajer k je car' kje drugje, kot v diskoteki ... ;)

a je kdo reku, da rabm Lipo, al pa kkšno drugo diskoteko??? jst ga lahko žuram kjer koli in brez alkohola, ker jst grem na žure zarad družbe in ne zarad tega, da bi se ga napil, zadeu al pa kej druzga!

glede ˝pičk˝ dobi se jih povsod, tudi v šoli in ne samo v diskotekah!!!

Glede šolarjev in žuranja je tkole: vsekakor se strinjam, da bi mogl otroc in mladina do 16 oz. 17 leta kje drugje žurat, in ne v diskotekah kjer se dobi vse kar hočeš. Zdej sm star 17 let (kmal bom 18), tko da mam že mal na podstrešju (v glavi) pospravlen, tut vem kje so moje meje, tko da sigurno ne bi čakov v vrsti zato, da bi pršparov 1000 sit za vstopnino in tut tko je blo učeri, ker smo se z družbo odločil, da ne gremo v Lipo al pa v Fun Factori (kjer je bla tut božična zabava) ampak smo šli v roll bar-a, ker pa smo se želel mal razmigat, smo šli pa še v DPlace (pod kolosejem), kjer s(m)o pil tut sokove in nismo se ga napijal s žganimi pijačami...

tist, da sm reku da si piflar, je blo povedan v tem smislu da mogoče ne veš kako se v današnjih časih žurera in ni blo nobenega žaljivega smisla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rebel - jep, odgovarja lastnik.

je pa res, da bo to zagotovo odprlo javno razpravo o odgovorni vzgoji in in starših itd ... kar se mi tudi ne zdi tako zelo slabo. Le rezultati in ukrepi še ne bodo vidni tako zelo hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za žuranje so začeli graditi posebne institucije kjer si lahko daš duška v krogu najbližjih znancev in kjer te sigurno ne bo nihče potepcal, reče se ji zidanca :D

Drgač pa da te tko pohodjo :cry: , boge družine deklic in seveda naj deklici počivata v miru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo izjava očividca .joj kam gre slovenija :grrr :grrr

Krivi so bli varnostniki pizda ce je blo zastonj ustop pa 500folka pred uhodom

pa so spuscal notr 1nga na 5min ni cudn da je folk ponoru..

na zacetku sm prsu tja z frendi pa smo cakal ene 15min in pol nm je dojadilo

in smo zacel mau zganjat mau smo se drl pa te scene ampak ok pol je kr naenkrat se folk zaceu drenat pa to in bogami na men je blo 20 folka pod mano pa ene 3je 15+ letniki...en se je dru dobesedno AAA MAM ROKO ZLOMLENO POMAGI AAAA NA POMOC, a folk nc usi rinejo u picku mater usi se derejo nimajo zraka itd..E MATERMI CE BI JS MEU PLACA MAU KERGAKOL

BI VIDU DA BI RINU DIREKT PO PICKI!!! in pol se je folk se tko rinu usi so krical folk je plezu na stene da so loh dihal..js nism vedu kwa bo sam panika aaaaa !!! in pol sm se js pogrnu direkt na tla folk je hodu po men in pol na sreco da srecam se 1x ta dva modela jih castim nevem kok sam k nevem zdj

tocno kera sta bla...sta prlsla pome pa me potegnla vn iz guzve...pol sm sou vn od tega pa sm vidu 2 picke lezat na tleh, ena je bla zgoraj brez...

in pol se je zacel..prvo je blo 200folka okol njih usi so pipkal za sise pizda

k da jih prvic vidis in pol sm se js mal mogu zadret jebat mater usakmu tadrgmu in folk je mau sou stran pol sm js pa en starejsi sva oblekla te picke nazaj pa sm js uzeu folku bunde k so mi dal da jih pokrijem pa sale pod glavo..uglavnem obe2 picke sta ble brez utripa, brez odziva u komi..js pac nism vedu kaj narest..am pol so se drl da ji dam umetno dihanje a nc ni pomagal pol sm najdu njen telefon pa sm klicu starce fotra

zvecer tkole k je dvignu telefon sm mu povedu kaj se je zgodil da mu hcerka skor umira in si nocte predstavlat kko je reku "KAJ?!" pol sm klicu cajkane resilce in use...picke so jokale k naumne pa se drle kwa nej use nardim a js ti nism resilc jebemu mater, pol sm se ene 100x opsovo mater lipi in cajkanom.. na konc so 2 umrle na kraju nesrece, tretja je pa dons umrla v KC Sad (tko sm zvedu)..

potem so na cajkani dal vn in so prsli 24ur z avtom...mene so snemal pa sm dau izjavo k jo loh tlele preberete tuki..

"Ljudi je bilo toliko, da ni bilo več mogoče stati. Ležali smo po tleh," je za 24 ur povedal eden od obiskovalcev diskoteke. "Mislil sem, da mi bo zmanjkalo zraka, ker sem imel pljuča tako stisnjena, da nisem mogel dihati. Komaj sem prišel ven, imel sem občutek, da bom v tisti gneči umrl."

vse kr loh recem je R.I.P. dvem mladoletnicam, upam da tretje res NI umrla, in upam DA MU JEBEM MATER ORGA. & VARNOSTNIKOM v lipi

100% lipa bo zaprta v nadanlje

p.s. mene ne vidte vec u lipi, tisti k me sovratze hodte tja zdej ce vam je ql

ajde folk sam tok sm prsu svoje povedat, se vidmo na ksni pijaci se u ffju..

pozdrav tadetu, boskotu, buretu, BleFu, drkotu, furjanicu, treachu, davorju, bobiju, alenu, medjanu, in se ostali carje

cao druzba

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bna......upam, da se hecaš s takšno izjavo!!! :blink: :eek:

saj lepo piše to ni moja izjava je pa ta model res govoril pri 24 ur

pa nebi se hecal o takšnih stvareh ki me siljo na bruhanje :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj lepo piše to ni moja izjava je pa ta model res govoril pri 24 ur

pa nebi se hecal o takšnih stvareh ki me siljo na bruhanje :SS

Moja napaka, se opravičujem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah samo natolcevanje prazne slame...predivdevam da nihče od vas ni česa tazga doživel tko da si tut od daleč nihče ne more predstavlat kako je ko si med 300 ljudmi ki jokajo,se derejo,rinejo,pizdijo,kakajo,lulajo,itd.-to se ne da opisat z besedami...

Kriv ni NIHČE...kriv je človek ker je ena navadna čredna žival in če bi bla vstopnina zastojn ali pa 10000 jurju bi se zgodil isto-vsi tisti ki so bili tam v gužvi so krivi za smrt deklet...

Če pa se že obtoži koga pa naj obtožijo starše!Vsaj tiste 15-letnice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv ni NIHČE...

Kdo je kriv, da je večina dela lokala zgrajena na črno?

kdo je kriv, da lokal nima obratovalnega dovoljenja v takšnem obsegu, kot dejansko deluje?

Kdo je kriv, da je obratovalni čas do 23. ure?

..in še XXX drugih perečih stvari?

No zdaj povej, kdo je Kriv??

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi lahko našli kaj bolj pametnega za razglabljati kot takšne stvari, ki jih niti ne morete spremeniti, le pametujete lahko en drugemu............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!