Skoči na vsebino

Avto za začetnika


Jur3

Priporočene objave

Zdravo. Mene pa zanima kateri avto bi priporočili za začetnika (mene pa še kšne druge:P) tko, za dobit feeling pa da ne bi kšna "napakica" preveč drago stala :D hehe

Jst razmišlam o: Alfa 155 1.8 - 2.5, Renault Clio 1.2 - 1.4 (1993-1995) , Peugeot 306 S16 (1995) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je potem clio se nmajbolj ce te 3 gledas, alfa in peugeot mislim mal bolj gresta, ti bosta spizdila, sploh v tem casu

zakaj pa mora bit S16, vzemi bolj sipko mascino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa mora bit S16, vzemi bolj sipko mascino

Zato ker ga lih sorodnik prodaja in je priložnost ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi trije so dragi za šraufat, alfa je še najbolj sumljiva ker stare alfe niso bile ravno pojem vzdržljivosti pa še vsi so jih gonli, peugeot pa ima tudi svoje fore rabljeni clioti pa so predragi za to kar nudijo.

kak dober AX al pa R5 sta OK za plitvi žep (razen če ti ga ne bojo stari šraufali), itak pa so bile zakon katre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe alfa je ubistvu sam zato, k ma fotr zdej že ta 9-o alfo (ne more se odlept od njih :D) pa se zgleda tud mene to prjel ;)

Glede popravil pa tega..sej se ve zakaj mamo fotre :P hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe alfa je ubistvu sam zato, k ma fotr zdej že ta 9-o alfo (ne more se odlept od njih :D ) pa se zgleda tud mene to prjel ;)

Glede popravil pa tega..sej se ve zakaj mamo fotre :P hehe :rolleyes:

Vpraš fotra, kaj ti priporoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne ( no ja mogoče malce ), sicer pa Alfe res niso drage za vzdrževat, če imaš koga da ti pomaga kakšno stvar zamenjati in ti pove kje jo kupiti; sicer pa se na forumih marsikaj zve :naughty: . Znano je ( vsaj meni ) da na Alfah rada crkuje ( Boscheva ) elektronika; največja prednost ( vsaj zame ), je to da imaš za malo denarja veliko opreme v avtu, lepo je seveda če le-ta tudi funkcionira. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si ga sicer nebi kupu ampak kak Golf diesel bi najbrž začetniku odgovarjal.

Še kr dobr dela, mal žre pa velik jih je in so deli cenejši v primeru če ti spodleti. V takem primeru dobiš nadomestne dele na vsakem odpadu.

Glede delov velja enako za večino avtov, katerih je veliko na cesti.

Kot vidim ti lih ne ogleduješ obične najšvohnejše mašine, ki mal žre.

Tista trojica avtov v ožjem izboru je pa bl kot ne cela sumljiva. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ste začel razpravlat o stroških, pa kdo ga bo šraubal...spregledal ste bistvo. Gre za Začetnika, vi ( ne vsi) mu pa pod rit limate Alfe, Peugeote S16...ipd.

Če bi bil motorist - začetnik, bi mu priporočal CBR 600 al Kawo 600..ipd? :angry2:

Med njegovimi tremi predlogi je Clio najboljša izbira. In tisti letnik NI drag za vzdrževanje.

Če mene vprašate, bi bil najboljši fičo- :eek: nima zavor, nima servo volana, se rosi, speljevanje z ročno je že umetnost..in ko obvladaš fička, potem obvladaš vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AR 155 2.5 V6 - za začetnika prva liga <_<

Ja to sm zato mislu, ker je zlo pocen pa močna mašina :naughty: pa tud zato k je kr velka krjola in bi bla uredu za moje douge noge hehe :P hec.

SymRu: Njega sploh ne sprašujm k vem kaj bo reku ;) ALFA

Kaj pa kšn Rover 214, 216 ? :huh:

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si pogledal koliko te bo prišla registracija za tako mašino in koliko ti bo povprečno pila, če že razmišljaš o 155 se ti verjetno najbolj splača 1.8 TS, saj je glede registracije, porabe in vzdrzevanja dokaj ugodna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej, "zecetnik" je napisal; ne voljan piruetk pri vsaki vlagi na cesti. :devil:

Ah dej nehi no. Sam sem začel na enakem avtu, le malo močnejšemu, pa ni bilo v dvanajstih letih nobenih nenačrtovanih piruet. Vernetno nisi nikoli imel RWD avtomobila, pa sedaj pišeš neumnosti.

Sem pač začetniku svetoval, za mal dnarja soliden avto...

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno, tadej, verjetno. :devil:

mas res, da. sam jih nisem imel; voziti sem zacel na MB (W123) 250, nadaljeval z opel senator (ne dolgo) in po bmw 520i sem kupil lasten avto. ampak imel jih pa nisem. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vsi ti avti so na malce vlažni cesti postali nevozni in so delali piruetke in sploh in oh so bili grozni. Čist nevozni. Najboljš, da kar zaprejo vse ttovarne, ki delajo te nevozne avtomobile...

Tadej

Popravljeno . Popravil Brrrm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!