Skoči na vsebino

Avto za začetnika


Jur3

Priporočene objave

jaz sem napisal to, da.

na podlagi večletnih opazovanj in prisostvovanj pri poskusih bmw-jašev z vožnjo v ,,naš" hrib :lol1:

če ne verjameš, (šmarje-škofljica je 5 minut vožnje) te povabim na čaj, po tem, ko probava vsak s svojim v hrib po snegu (če ga še kdaj bo kaj) ;)

Mamo tut mi hrib, pa mi nikol ni predstavlal nobenga problema .)

Zdej mam pa itak avto na prednji pogon tak da.... :rolleyes:

Bolj je problem k ni snega letos (no niti ni problem, ker zime ne maram) :D

Kot sem pa že napisala v neki drugi temi, bom pa brž ko bo moja denarnica to dopuščala, kupila nekaj na zadnji pogon :grim

Iz škofljice si praviš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam večino klancev v Šmarju in Škofljici. Pač rad kolesarim. In klanci v okolici BC-ja so res nenormalni. Vedno ko se peljem tam gor se mi poraja vprašanje, kako kakšnem mladi voznik, ko je bil parkrat za volan tm gor spelje če se slučajno ustavi :) . Tako da se strinjam z BC-jem. K Smarju pa štejemo vse kar je znotraj table Šmarje-Sap (Torej brez red, k tm je ena bližnca tut kr strma :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamo tut mi hrib, pa mi nikol ni predstavlal nobenga problema .)

Zdej mam pa itak avto na prednji pogon tak da.... :rolleyes:

Bolj je problem k ni snega letos (no niti ni problem, ker zime ne maram) :D

Kot sem pa že napisala v neki drugi temi, bom pa brž ko bo moja denarnica to dopuščala, kupila nekaj na zadnji pogon :grim

Iz škofljice si praviš? :hmm:

ja pa probajva na enem klancu, ki ti povzroča probleme, če takega v šmarju ni - pridi na škofljico :naughty:

no saj praviš, da nimaš več RWD avtomobila pa snega tudi ni tako, da se raje zmeniva/mo za kak sok ali pa vožnjico z motorji... ;)

In klanci v okolici BC-ja so res nenormalni.
v okolici BC-ja je samo en res velik klanec, tam malo pod trebuhom. tisti je pa res ogromen B)

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam večino klancev v Šmarju in Škofljici. Pač rad kolesarim. In klanci v okolici BC-ja so res nenormalni. Vedno ko se peljem tam gor se mi poraja vprašanje, kako kakšnem mladi voznik, ko je bil parkrat za volan tm gor spelje če se slučajno ustavi :) . Tako da se strinjam z BC-jem. K Smarju pa štejemo vse kar je znotraj table Šmarje-Sap (Torej brez red, k tm je ena bližnca tut kr strma :D )

Rede smo si mi prisvojili, čeprav niso znotraj table Šmarje-Sap :D

ja pa probajva na enem klancu, ki ti povzroča probleme, če takega v šmarju ni - pridi na škofljico :naughty:

no saj praviš, da nimaš več RWD avtomobila pa snega tudi ni tako, da se raje zmeniva/mo za kak sok ali pa vožnjico z motorji... ;)

v okolici BC-ja je samo en res velik klanec, tam malo pod trebuhom. tisti je pa res ogromen B)

;)

Kter hrib imaš v mislih? Unga za pošto :hmm:

Sem pa zadnje čase zelo malo na naših koncih (samo še spat hodim tja :P ), se bolj v Ribnici nahajam :)

Lahka pa tut kdaj kak sok pade, ni problema :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter hrib imaš v mislih? Unga za pošto :hmm:

Sem pa zadnje čase zelo malo na naših koncih (samo še spat hodim tja :P ), se bolj v Ribnici nahajam :)

Lahka pa tut kdaj kak sok pade, ni problema :grim

za/nad pošto ja, čist na vrhu sem jaz :yea1:

mah, nabijajte, tako je ena x tema. :D
avto za začetnika

x

bicikl za začetnika

rokavice za začetnika

spodnje gate za začetnika

xxx

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam :grim

Jaz sem kot prvi avto vozila BMW 318 IS (od staršev seveda) pa nikoli nobenih problemov, tut pozimi ne (pa se samo nasmejem, če kdo kritizira zadnji pogon za v sneg :grim ).

Hehe, torej bi te jaz dodobra nasmejal... :P

AWD rulz! Je pa res, da AWD za resno driftanje zahteva kar nekaj več konjev, a ti itak nikoli ne škodijo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma spet eno MS pametovanje :slap:

90 če ne kar 99 % vožnje v snegu je voznik in ne pogon in če nekomu z BMW ali MB ne rata prit v en hrib ni avto nič kriv.

povsod kjer pride avto z sprednim pogonom pride avto z zadnjim tudi, če pa daš mojstru (recimo sebastian loeb :devil: ) v roke 2WD drive pride tudi tja kjer amater ne pride z 4WD.

vsako leto smo se vozili na smučišče v bližini in ali smo vsi šli ali pa vsi stali ker je kdo sredi največjega klanca obtičal, ostali pa za njim, zadnji, sprednji pogon vseeno. tudi že kretene u nissanom patrol smo porivali mi pa z civilnimi avti tisto zvozili.

osebno pa sem se z BMW Z3 z širokimi gumami in nizkim podvozjem in spojlerjem, ki je potiskal sneg pripeljal na roglo mimo kolone stoječih vozil. nekateri si pač niso upali peljati več kot 20 km/h in so obstali, z 60 je šlo komot. osebno me zanima kako bi sedaj to zgledalo če bi zime še bile prave in če bi plužili tako slabo kot včasih. ogromno ljudi ima šmink terence in nič pojma - pomoje bi bilo zanimivo :lol1:

4WD ima pa tako malo osebnih avtov (subaru, audi quattro,..), da je brezveze o tem govorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!