Skoči na vsebino

Avto za začetnika


Jur3

Priporočene objave

drgač sm se glih lansko leto JAZ z njim zaletu :D hehe.. sem bil še brez izpita :unsure: :blush: in sm se zabu v eno s pežojam 306, AX je biu spredi čist zbit, havba nakrivlena, hladilnik čist v mašini.. pa meu sm pod 40km/h.. pežo je biu pa dokaj malo zbit, na desni strani nosilec odbijača.. toj pa to :)

No pol sma mela pa identicno situacijo, tisti Clio pred mano je mel tud zlaman samo nosilec odbijača :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to drgač kj odvisn od letnika... k tastari majo kšni res švoh pleh.. že sam če potipaš havbo to opazš. js mam letnik 1993 :) pa ma že na sredin citroenovo značko. tisti ki jo majo pa pri strani majo pa ful mehke havbe.. al pa se sam men tko zdi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz sem tudi začetnik, no bom... Razmišljam pa o tem da bi kako leto ali dve vozil auto od očeta, Daewoo Lanos 1,5.. Okol 90 konjev, čist zadosti, če ne preveč !

Enkrat ko bom starejši si pa želim GOLF 5 novega, pa mašino noter 1,9 več pa tudi nerabim.

Razni BMW, Mercedesi (dragi auti) so za moje pojme lepi ampak neuporabni, vsaj z mojega vidika gledano.

Saj sem član povprečne družine, ki nima nevem kako velikega mesečnega dohodka in raje se vozim v malo slabšem sicer zelo solidnem autu, kot pa v nekem ki ne premorem niti registracije, kaj pa potem še soudi za bencin(15l+ / 100km) in servisi da peče glava..

En autek, umirjen, da gre v vsak klanc pa je .. Za dinamično vožnjo pa je itak motorno kolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat ko bom starejši si pa želim GOLF 5 novega, pa mašino noter 1,9 več pa tudi nerabim.

:OK:

Tako je!

Zelje vsakega mesarja in zidarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti nisem razumel, ali je v tem povedano tudi malo PROTI golfu ?

Namreč, če potrebuješ ladjo kar kupi, namreč mene pa ovirajo finance

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti nisem razumel, ali je v tem povedano tudi malo PROTI golfu ?

Namreč, če potrebuješ ladjo kar kupi, namreč mene pa ovirajo finance

aha in golf je takooooooooooooo poceni in super ugoden napram drugim avtom tega ranga :eek: :slap:

jebemti, jamraš o financah pol si pa zbereš najdražji avto v svojem razredu :xx:

aja si še frišen pa dekline tudi ne dajo brez golfa :devil:

PS: kaj si iz pohorja al pa radgone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha in golf je takooooooooooooo poceni in super ugoden napram drugim avtom tega ranga :eek: :slap:

jebemti, jamraš o financah pol si pa zbereš najdražji avto v svojem razredu :xx:

aja si še frišen pa dekline tudi ne dajo brez golfa :devil:

PS: kaj si iz pohorja al pa radgone?

:nono: Nekje sem slišal, da za Radgono rabiš po novem Passata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš pa vozu Fiata.. Če kupiš auto kupiš Nemca, če pa motor Japonca.. To je zakon!

Jebo ti svoje fiate, ko vsi šraufi ven padejo..

Nemci so stroj tum tum tum tum... Japonc pa dela ko stroj za salamo rezat.. Ziiiiin Ziin :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemci so stroj tum tum tum tum... Japonc pa dela ko stroj za salamo rezat.. Ziiiiin Ziin

Mišlenje k čefur :BUA: Samo da je njemac a? da momčad vidi šta je to 10 godina star BMW 5 :BUA: Japonc pa dost podoben (sicer nimam prot japoncem): Gledaj momac mojo ninđo devet, kojo sam spizdu v lj...šta to radi...ide ko moj bmw 5.

Ne znam lih dobr južnih jezikov :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja... Za začetek si je pač treba kupit normalen avto (predvsem normalnih dimenzij in normalnih zmogljivosti). Sem se ravno danes peljal iz Ljubljane, pa pred mano ena bejba v čist novi Astri GTC :naughty: , ona pa molze volan in vozi po omejitvi (hudič je, ko potem še pozabi, da je naselja že kakšen kilometer konec... :slap: :slap: :slap: ). Tisto o Nemcih in Japoncih je pa že itak zjodlana tema. Čeprav mislim, da pri Japoncih še vedno dobiš več avta in kvalitete za isti denar.

Nekaj podobnega je, ko pride kupovat motor tip, ki je pravkar naredil izpit (sem tud enkrat mal na ušesa vlekel v TC-ju...). On bi imel kar 900 RR... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi kaj si hotel s tem povedat ? Oprosti, če se že pačiš, se pači tako da se lahk smejemo

Ti je Gapi kr prow povedal, naduvanko mali. Razumeš pa čisto vse, sam če čš. Kdr boš pa z 5imi različnimi modeli naredil po 100.000 km in več, pol se boš pa lahko MALO začel delat pametn. Vendar dvomim da boš kadarkoli v življenju prišel dlje od golfa 5-xx. A imate doma nemškega ovčarja??

Pejdi rajši še kšno slikco tvoje bjonde prlimat, bomo vsaj z veseljem tvoje poste gledali, zadeve v katere se pa popolnoma nč ne razumeš pa pusti pri miru-pa neglede na to, kaj ti je ata reku!!

pies: pa ne si preveč k srcu jemat tehle vrstic... šta je-tu je, bi rekli naši južni sosedi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za prvi avto si kup enga AXa pa maš mir :) pa še pocen je vse skp..

To je za pussy-je. Od poceni avtov, si kupi; Golf GTI Twin Turbo Quattro Intercoler, Swift Gti(vgrajen od helikopterja motor), R5 Turbo(z dodatnim motorjem v prtljažniku)....ali pa kaj podobnega... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od poceni avtov, si kupi; Golf GTI Twin Turbo Quattro Intercoler....

itq.. k je ful pocen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek bi blo primerno uvest kategorije tko kokr pri motorjih, sam k je to teži izvedliv! sam sm pr seb vidu kva je delal na cest k sm dubu poskočn avto u roke s skoraj frišnem ispitam! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi avto Megan coupe 1.6 :OK:

zadovoljna, nobenih resnejših problemov, stroškov kar je blo itak več al manj sam potrošni material, pije pa 8l.

tak totalno ženski avto :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za pussy-je. Od poceni avtov, si kupi; Golf GTI Twin Turbo Quattro Intercoler, Swift Gti(vgrajen od helikopterja motor), R5 Turbo(z dodatnim motorjem v prtljažniku)....ali pa kaj podobnega... .)

to so na :OK: no ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!