Skoči na vsebino

Drnovšek ponudil zatočišče za 10.000 sudancev v Sloveniji


AndY1

Priporočene objave

Se opravičujem... ob 21h.

S punco sva gledala intervju z Drnovškom na CNN-u, ko ga voditeljica vpraša, kako so slovenci sprejeli njegovo ponudbo, da v Sloveniji naredimo kamp za 10.000 sudancev.

Midva sva samo:

:?

:eek:

:xx:

:nono:

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S punco sva gledala intervju z Drnovškom na CNN-u, ko ga voditeljica vpraša, kako so slovenci sprejeli njegovo ponudbo, da v Sloveniji naredimo kamp za 10.000 sudancev.

in kaj je odgovoril? predvidevam da je kaj! <_<

10.000? kam pa jih bodo dali? al bo lončarič & Co. poskrbel da grejo hitro naprej iz SLO :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem... ob 21h.

S punco sva gledala intervju z Drnovškom na CNN-u, ko ga voditeljica vpraša, kako so slovenci sprejeli njegovo ponudbo, da v Sloveniji naredimo kamp za 10.000 sudancev.

Midva sva samo:

:?

:eek:

:xx:

:nono:

Aja? A to je reko? Ne vem ce bi se sudanci ravno dobro pocutili tu, predvsem ce pogledamo, da bo v sredo -20... Brrrr... :photo:

No, ce bi to pomagalo k umiritvi razmer, zakaj pa ne? Za kak mesec komot, za dlje casa pa itak ni denarja...

Ja kaj je pa odgovoril? To tudi mene zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je odgovoril? predvidevam da je kaj! <_<

10.000? kam pa jih bodo dali? al bo lončarič & Co. poskrbel da grejo hitro naprej iz SLO :devil:

Ne vem kaj, ker sem bil :eek: in nisem več poslušal.

Sorry...

Edit: Sem punco vprašal, če je ona slišala. Je rekla da je odgovoril nekaj v tem smislu, da smo Slovenci razumen narod in da želimo pomagat.

Sej upam, da bo kakšna scripta pogovora na CNN-u.

Popravljeno . Popravil AndY1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si napačno slišal al pa se je možu malo zareklo. govoril je o begunskem taborišču za 10.000 ljudi, ki bi ga postavila in financirala slovenija. pa ne tukaj v sloveniji ampak tam dole... :doze:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da si napačno slišal al pa se je možu malo zareklo. govoril je o begunskem taborišču za 10.000 ljudi, ki bi ga postavila in financirala slovenija. pa ne tukaj v sloveniji ampak tam dole... :doze:

Na vprašanje kakšne so reakcije med Slovenci za ustanovitev begunskega taborišča za 10.000 beguncev v Sloveniji, je Drnovšek odgovoril...

http://www.24ur.com/naslovnica/novice/slov...123_3068214.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? A to je reko? Ne vem ce bi se sudanci ravno dobro pocutili tu, predvsem ce pogledamo, da bo v sredo -20... Brrrr... :photo:

No, ce bi to pomagalo k umiritvi razmer, zakaj pa ne? Za kak mesec komot, za dlje casa pa itak ni denarja...

Ja kaj je pa odgovoril? To tudi mene zanima...

Enkrat tukaj vedno tukaj. Poglej čefurje..... Danes pa se slovenski otroci mažejo z briljantino da nimajo težav z njimi.... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ko da hočjo načrtno čimbolj zjebat državo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mu dam kr prov...fabrke se zapirajo...novih ne bodo odpirali..namesto da spalne vreče pošiljamo po svetu, jih lepo namestimo u te prazne tovarne, sudance not in je...tle u posočju je zmeri več fabrik praznih, ljudje se selijo v večja mesta....tko da ne bi ostala dolina prazna, samo z vikendi posejana...se pošlje 10000 sudancev sem...do italije pa tud nimajo daleč......čudno,da italijanski cajtngi niti besedice o teh velikih dejanjih našega velikega vodje :cry: ....pr nas pa še rumeni tisk ne more brez njega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje sedaj hodijo ti Sudanci ! :angry: baje vseh 10 in nekaj pride ob 18.00 pred SLO Pentagon ( Vojkova 55 )! Drle je zrihtal mirovnike ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drnovšku se je očitno res malo odpeljalo in se praska tam kjer ga najmanj srbi. :whistle:

Sicer je to lepo da je šel tja kamor nihče ne vtakne prsta (ker ve da bo težko kaj naredil in nima interesa?$$$$), ker je v ozadju preveč "kapitala" ki je že "razdeljen" in ni "naš". "Smo" pač zamudili vlak pri O:-)

Sicer pa: a niso decembra v Izoli splavili "čoln" ki je namenjen Sudanskim oblastem. Mogoče ga bi rad sprobal kot prvi tuji državnik, tako kot je bil edini na ustoličenju bolivijskega? predsednika.

tule bi bilo zanimivo prebrat kako vrstico od Daneta :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jezit :nono:

Bo vsaj gospod Dr. Janez prvi slovenec z nobelovo nagrado za mir. Upam da mu le še znese tisto potrebno leto življenja, da naredi kaj konkretnega. Meni je novi Janez všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat tukaj vedno tukaj. Poglej čefurje..... Danes pa se slovenski otroci mažejo z briljantino da nimajo težav z njimi.... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ko da hočjo načrtno čimbolj zjebat državo....

Kaj se pa ti Gvatemalec buniš? Ti si še za Mehičane čefur! :slap:

Ne se jezit :nono:

Bo vsaj gospod Dr. Janez prvi slovenec z nobelovo nagrado za mir. Upam da mu le še znese tisto potrebno leto življenja, da naredi kaj konkretnega. Meni je novi Janez všeč :)

Meni tudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi :)

Ne vem glih, če mi je Drnavž všeč (mam osebno raje babe :whistle: :grim ), je pa vsekakor blo zanimivo videt njegovo impozantno zobovje po deset in več letih prvič (Fernandelpress :) ).

Sicer pa se za naval Sudancev ni bat. Ko bodo vidli njegov zavaljen štel, si itak noben več ne bo želel sem prit, ker bodo mislili, da smo tu še na slabšem glede hrane kot oni tam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se za naval Sudancev ni bat. Ko bodo vidli njegov zavaljen štel, si itak noben več ne bo želel sem prit, ker bodo mislili, da smo tu še na slabšem glede hrane kot oni tam. :grim

Good one :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi vse skupaj mal čudn.

Ne vem, nekaj ne štima.

Razumem, da je začel gradit predvolilno kampanjo, da se je zbudil; Kosovo, Darfur, Bolivija

in da so v igri najverjetneje namigi in blagoslov od zunaj.

Ker prepričan sem, sledi tudi iz analize njegovega dosedanjega dela, da ne bi naredil tega na lastno pobudo, iz nič.

Toliko Sudancev pripelat v SLO, v Evropo (ne verjamem da je predlog realen) in SLO javnost-mediji ne ženejo haloja

nekaj ne štima fajn

:hmm:

mogoče je res dobil namig za nobelovo :hmm:

ker vprasanje če sploh hoče še(ponovno) biti predsednik :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega predsednika ki se briga samo za "druge" ne mislim volit, v domač "drek" se pa ne vtakne :BUA:

Lahko pa ga volim za predstavnika kake humanitarne organizacije v VS ali kje drugje če že želi delati red po svetu, .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega predsednika ki se briga samo za "druge" ne mislim volit, v domač "drek" se pa ne vtakne :BUA:

Lahko pa ga volim za predstavnika kake humanitarne organizacije v VS ali kje drugje če že želi delati red po svetu, .

Tako je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takega predsednika ki se briga samo za "druge" ne mislim volit, v domač "drek" se pa ne vtakne :BUA:

Lahko pa ga volim za predstavnika kake humanitarne organizacije v VS ali kje drugje če že želi delati red po svetu, .

želiš povedat, da predsednik, ki rešuje največjo humanitarno krizo trenutno na celem svetu, je slab president....

oz. ker rešuje življenja je slab, boljši bi bil če bi reševal "naše težave", ki so res krizne in svetu v sramoto?

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!