Skoči na vsebino

Drnovšek ponudil zatočišče za 10.000 sudancev v Sloveniji


AndY1

Priporočene objave

želiš povedat, da predsednik, ki rešuje največjo humanitarno krizo trenutno na celem svetu, je slab president....

oz. ker rešuje življenja je slab, boljši bi bil če bi reševal "naše težave", ki so res krizne in svetu v sramoto?

:hmm:

Itak.

Stanovnik ponese naše dobro ime SLOVENIJA v afriko,

Drnovšek pa tudi nekaj podobnega.

Oba sta carja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj rodnost se nam bo povišala...

Ja :lol1:

dobrodošli v Sloveniji - deželi mulatov :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj neki si bodo mislili ko bodo videli našega kumrnega bledoličnika.Ziher bodo rekli: mater tut bledoličniki stradajo,al pa: kako nam bo ta pomagal, ko pa še sam nima kaj jesti. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ima v planu kandidaturo za predsednika ZN ali pa nobelovo nagrado.

Po moje pa se je staremu utrgalo :mellow: Tam med indijanci sta mu manjkala samo lok in perjanica :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj neki si bodo mislili ko bodo videli našega kumrnega bledoličnika.Ziher bodo rekli: mater tut bledoličniki stradajo,al pa: kako nam bo ta pomagal, ko pa še sam nima kaj jesti. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :whistle: :slap: :slap:

eee ... samting lajk dis? :) :glare:

Sicer pa se za naval Sudancev ni bat. Ko bodo vidli njegov zavaljen štel, si itak noben več ne bo želel sem prit, ker bodo mislili, da smo tu še na slabšem glede hrane kot oni tam. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje črnci kot jugovičii. :OK: :OK: .) :naughty: :lol1: :lol1:

Gospodje moderatorji!!!

Kaka je razlika med zgornjim postom in mojim, ki je bil izbrisan? :

Res je jih vsaj na 100 metrov vidiš in ti jih ni treba poslušat in opičjega čela gledat.

A sem morda razpihoval rasno sovraštvo kaj bolj kot gospod MARX? Ali gre tukaj za osebna videnja gospoda moderatorja-IĆ?

Le glejmo, da ne bomo koga razjezili, da ne bo kdo, ki je prišel iz vemo kje, ki nam vsiljuje svoj jezik in kulturo užaljen. Pa obenem jim dajmo še prekmurje in Piranski zaliv, da ne bojo hudi...

Tudi tukaj se začne, na enem smrdljivem forumu, lepo se vidi kakšne ovčke ste vsi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliki beli borec...

Hja, al pa vsi ostali, Velike bele ovce, k vas boli če bodo vaši otroci (razen na papirju) sploh še Slovenci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, al pa vsi ostali, Velike bele ovce, k vas boli če bodo vaši otroci (razen na papirju) sploh še Slovenci

Tole spodaj ni nič osebnega, vendarle pa ne morem mimo, ne da bi odgovoril.

Saj razumem, da si morda lahko jezen na marsikoga, samo raje ne tega vedno posploševat na neko etnično ali podobno skupino. No, meni se ne da ponovno (že 100-tič ali več na tem forumu) razpravljati o tem, zakaj je presojanje cele skupine na podlagi nekaj posameznikov narobe; zakaj mi nekdo ne bo govoril da sem ovca, če ne bom skupaj z njim atakiral neke specifične skupine; zakaj tudi Slovenci niso glih neki visokorahli blond vilinci; o multikulturnosti itd.

Evo, temu verbalnemu konfliktu se izogibam. Čao.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole spodaj ni nič osebnega, vendarle pa ne morem mimo, ne da bi odgovoril.

Saj razumem, da si morda lahko jezen na marsikoga, samo raje ne tega vedno posploševat na neko etnično ali podobno skupino. No, meni se ne da ponovno (že 100-tič ali več na tem forumu) razpravljati o tem, zakaj je presojanje cele skupine na podlagi nekaj posameznikov narobe; zakaj mi nekdo ne bo govoril da sem ovca, če ne bom skupaj z njim atakiral neke specifične skupine; zakaj tudi Slovenci niso glih neki visokorahli blond vilinci; o multikulturnosti itd.

Evo, temu verbalnemu konfliktu se izogibam. Čao.

Sej tud jst nimam nč osebnega.... Vse zgoraj napisano je res, vseeno pa predlagam, da se sprehodiš skozi Fužine (velik sreče) al pa da pokukaš v kakšen "slovenski" zapor in si prebereš listo gostov. 9 od 10 zaprtih je jugovičev. To je že ena ocena in predalčkanje. Dejstvo, da nam POVSOD vsiljujejo svoj način in kuturo pa žal tudi ne moreš prezreti. Rad bi prezrl, a žal res ne morem.... In resno me skrbi, da nas ne bo več, še bolj me skrbi, da bom to doživel in posledično ti tudi, ker si pač le dve tri leta starejši...

Pa še to: v marskiaterem razredu osnovne in srednje šole je "bratov in sester" bistveno več kot janezov, kar v kritičnih letih pubetete pripelje do prevzema identitete in tukaj imamo slovenskega čefurja.... ŽAL.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud jst nimam nč osebnega.... Vse zgoraj napisano je res, vseeno pa predlagam, da se sprehodiš skozi Fužine (velik sreče) al pa da pokukaš v kakšen "slovenski" zapor in si prebereš listo gostov. 9 od 10 zaprtih je jugovičev. To je že ena ocena in predalčkanje. Dejstvo, da nam POVSOD vsiljujejo svoj način in kuturo pa žal tudi ne moreš prezreti. Rad bi prezrl, a žal res ne morem.... In resno me skrbi, da nas ne bo več, še bolj me skrbi, da bom to doživel in posledično ti tudi, ker si pač le dve tri leta starejši...

Pa še to: v marskiaterem razredu osnovne in srednje šole je "bratov in sester" bistveno več kot janezov, kar v kritičnih letih pubetete pripelje do prevzema identitete in tukaj imamo slovenskega čefurja.... ŽAL.

dejstvo je, da pojma nimaš, o čem govoriš in govoriš na pamet.......zamenjaj forum, če ti ne paše.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je, da pojma nimaš, o čem govoriš in govoriš na pamet.......zamenjaj forum, če ti ne paše.....

Seveda. ti si pa genij in vse veš..... Vse kar pišem je doživeto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud jst nimam nč osebnega.... Vse zgoraj napisano je res, vseeno pa predlagam, da se sprehodiš skozi Fužine (velik sreče) al pa da pokukaš v kakšen "slovenski" zapor in si prebereš listo gostov. 9 od 10 zaprtih je jugovičev. To je že ena ocena in predalčkanje. Dejstvo, da nam POVSOD vsiljujejo svoj način in kuturo pa žal tudi ne moreš prezreti. Rad bi prezrl, a žal res ne morem.... In resno me skrbi, da nas ne bo več, še bolj me skrbi, da bom to doživel in posledično ti tudi, ker si pač le dve tri leta starejši...

Pa še to: v marskiaterem razredu osnovne in srednje šole je "bratov in sester" bistveno več kot janezov, kar v kritičnih letih pubetete pripelje do prevzema identitete in tukaj imamo slovenskega čefurja.... ŽAL.

To je tako streotipna in navijaška trditev da težko sprovocira objektiven in analitičen odgovovor.

Ko nekdo trdi da kura je, ne ve in ne razume pa da je najprej rabiš petelina-jajce-kokošnjak...,in da kura serje ampak da da razen dobrih jajc tud dobrega mesa in juhe...

:grrr :grrr :grrr

Jebat ga

Potem pa so tačrni krivi če so sposobneši :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom več govoril, ker me že moderatorji itak trgajo na kose, ampak prav zavidam vam, ki živite v tako lepi deželi da tega kar vam govorim nimate (nočete videti). Jaz tega ne pišem iz veselja, niti v tem ne uživam, mi pa ni vseeno, ko vidim, kaj se dogaja. Moj cilj ni provokacija forumašev (oprosti Sym) ampak opozarjanje na dejstva pred katerimi si vsi zatiskamo oči.

1. V službo se vozim z vlakom in prav vsak dan poslušam definitivno slovenske šolarčke kako zavijajo po južno

2. Kolega je zaposlen v celjskih zaporih in trdi, da je vsaj 9 od 10 zaprtih južnjakov.

3. Se vam še ni zgodilo da vas nekdo, rojen v SLO, ki ga živi SLO država in SLO davki ogovarja z več kot očitnim naglasom in z odgovorom ni zadovoljen, ker vas "ne razume"?

Kolegi dragi, prav zavidam vam, da živite v tako lepi deželi. Tudi jaz bi.

O tem ne bom več govoril. Howgh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

želiš povedat, da predsednik, ki rešuje največjo humanitarno krizo trenutno na celem svetu, je slab president....

oz. ker rešuje življenja je slab, boljši bi bil če bi reševal "naše težave", ki so res krizne in svetu v sramoto?

:hmm:

Ni slab predsednik, ker rešuje druge ampak zato ker istočasno ne rešuje še naših problemov. Kje je bil njegov glas v aferi Orion, pa SIB banka, pa Zbiljski gaj pa kupom brezposelnih pa...

Saj je prav da poskuša pomagati Sudancem ampak on je predvsem slovenski predsednik in prav bi bilo da bi naredil kaj tudi za reševanje težav svojih volilcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni slab predsednik, ker rešuje druge ampak zato ker istočasno ne rešuje še naših problemov. Kje je bil njegov glas v aferi Orion, pa SIB banka, pa Zbiljski gaj pa kupom brezposelnih pa...

Saj je prav da poskuša pomagati Sudancem ampak on je predvsem slovenski predsednik in prav bi bilo da bi naredil kaj tudi za reševanje težav svojih volilcev...

Sej je predsednik drzave in ne premier.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... združenih narodov pa tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, nimam pojma, kaj je Drni zares predlagal in kaj mu novinarji polagajo na jezik. Morda je celo zares predlagal, da Slovenija sprejme 10.000 zatočišča potrebnih Sudancev. Kar je lepa gesta. Vendar predvsem v sklopu drugih ukrepov, ki naj bi dajali realno možnost rešitve problema tam, kjer je nastal. Torej v Sudanu.

Saj lahko ga blazno bixam, se pa rad pustim podučiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miki Mauss from Južna Gvatemala pri Alpah, howgh ! Povedal si ! :slap:

:yes: ... čistokrvni Slovenec s starim imenom Miki Mauss, ki vedno in povsod, tudi na forumu, z veseljem pove, da je Slovenec, da živi v prelepi slovenski vasici, ki se imenuje Južna Gvatemala in ki mu klen slovenski pozdrav howgh prijazno krasi nasmeh na ustnicah..... :grim :grrr :grim :grrr In njegovi mali slovenčki bodo zagotovo Žak, Pak in Mak....

Rude Boy, sem čakala, da ga boš še vprašal, v kateri stranki je ... :devil: :P

p.s.

BTW - da ne bom :baa: predsednik ima lep cofek na kapci, ko seka drva O:-)

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!