Skoči na vsebino

Drnovšek ponudil zatočišče za 10.000 sudancev v Sloveniji


AndY1

Priporočene objave

Rajši sem Bruce Lee kot Janez Janša

:fredy:

Pirrulz ;) :)

Rajši sem Janez Janša.......kot Janez Drnovšek!!

:OK: Bom dlje živel :devil:

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši sem Janez Janša.......kot Janez Drnovšek!!

:OK: Bom dlje živel :devil:

Nisem siguren.

Oba bogo izgledata.

Mimogrede, tak mimo teme, ali že mogoče kdo ve kje bi dobili money za kamp?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Mimogrede, tak mimo teme, ali že mogoče kdo ve kje bi dobili money za kamp?

nam bodo položnice poslal ..... :naughty:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat tukaj vedno tukaj. Poglej čefurje..... Danes pa se slovenski otroci mažejo z briljantino da nimajo težav z njimi.... :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

ko da hočjo načrtno čimbolj zjebat državo....

čefur si lahko po duši in obnašanju, na pa po nacionalnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je Prekmurje. Nas je Bog kaznov samo s Prleki.

Jaz mam tudi Hune ;)

čefur si lahko po duši in obnašanju, na pa po nacionalnosti.

Ali pa po manirah in odnosu do soljudi.

Na konc se eni obnašajo isto, kot čefurji, sam da so v drugi ekipi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa po manirah in odnosu do soljudi.

Na konc se eni obnašajo isto, kot čefurji, sam da so v drugi ekipi.

Ja, saj to sem mislil...

Sicer pa je tudi meni Drnovšek sedaj malo boljši, oz. vsaj bolj prepoznaven.

Edino za Kosovo mi ni jasno, kaj se je vtikal. Se bodo že sami zmenili, saj imajo tam tudi Srbi svoj prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši sem Bruce Lee kot Janez Janša

:fredy:

Pirrulz ;) :)

:photo: :lol1:

a se spljoh splača :hmm:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drni je imel danes v odmevih krasno kravato :)

pa kar hecno ga je blo gledat kako navdušeno skače gor in dol na svojem stolu medtem ko razlaga .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drni je imel danes v odmevih krasno kravato :)

pa kar hecno ga je blo gledat kako navdušeno skače gor in dol na svojem stolu medtem ko razlaga .....

Ampak videti je kot zombi :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak videti je kot zombi :( .

to je bil vedno...zdej vsaj miga in zgleda kot tapravi zombi..ne samo kot mumija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je soliden predsednik vlade :hmm:, bil bi dober predstavnik ZN :hmm: , je pa veliko slabši :BUA: kot je bil njegov predhodnik.

Izvolili smo ga SLOVENCI in naj se briga najprej za VOLILCE, izven "delovnega" časa pa naj se pa ukvarja še s tujimi zadevami!

Ko pa ga bodo izvolili v ZN pa naj počne zaradi mene karkoli hoče!

Lahko se to njegovo početje razume podobno kot početje bušmana, pa putina pa še koga, ki hočejo biti glavni celemu svetu(pa da ostalih "kolonialnih, verskih in nevemkakšnihše" osvojalcev ne naštevam). . Res, da ima Drnovšek drugačne namene, samo vseeno, beri 5 vrstic višje. Naj ZN pritisnejo na Kitajsko in Rusijo pa bo. Samo so že premočni za bušmana in ZN (tko kot S. Koreja pa še kdo tam proti vzhodu kateremu se ne upa kaj preveč sikat oziroma nima $ interesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že povedal kaj menim o notranjepolitični teži g. predsednika in bivšega predsednika Vlade in bivšega predsednika največje vladne stranke.

A tastar je povedal, da hoče nekaj dobrega narediti in se očitno trudi, da bi to dosegel. In že samo zaradi tega - kapo dol :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Edino za Kosovo mi ni jasno, kaj se je vtikal. Se bodo že sami zmenili, saj imajo tam tudi Srbi svoj prav.

Eeeeeeeeee.... Ko je bil predsednik predsedstva SFRJ je zaukazal federalesom zasedbo Kosova ?

Pa mu je Swamiji rekel, da je prav dokončati, kar začneš.....

"Mimogrede, tak mimo teme, ali že mogoče kdo ve kje bi dobili money za kamp?"

Kamp bo odprl, money pa bomo nosili mi, saj bo to prvi biker's camp v Sudanu. Motosvetov ambasador v Darfourju je teren (in pralnico za motorje) že pripravil, v pričakovanju navala afriških popotnikov pa bo cena zelo ugodna. Tistih 10.000 ponosnih Nubijcev al Sundanceov bo tam zaposlenih v administraciji in kot vodiči. Upam, da poslovna pobuda ne bo doživela usode Sunčanog Hvara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil je soliden predsednik vlade :hmm:, bil bi dober predstavnik ZN :hmm: , je pa veliko slabši :BUA: kot je bil njegov predhodnik.

Izvolili smo ga SLOVENCI in naj se briga najprej za VOLILCE, izven "delovnega" časa pa naj se pa ukvarja še s tujimi zadevami!

Ko pa ga bodo izvolili v ZN pa naj počne zaradi mene karkoli hoče!

Lahko se to njegovo početje razume podobno kot početje bušmana, pa putina pa še koga, ki hočejo biti glavni celemu svetu(pa da ostalih "kolonialnih, verskih in nevemkakšnihše" osvojalcev ne naštevam). . Res, da ima Drnovšek drugačne namene, samo vseeno, beri 5 vrstic višje. Naj ZN pritisnejo na Kitajsko in Rusijo pa bo. Samo so že premočni za bušmana in ZN (tko kot S. Koreja pa še kdo tam proti vzhodu kateremu se ne upa kaj preveč sikat oziroma nima $ interesa

Vloga predsednika v SLO je reprezentativne narave

NImamo predsedniškega sistema...

Prav je, da promovira SLo tudi na tak način.

Vendar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik republike Janez Drnovšek izstopa iz LDS in se bo posvetil civilno-družbenemu Gibanju za pravičnost in razvoj, so danes sporočili iz urada predsednika republike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik republike Janez Drnovšek izstopa iz LDS in se bo posvetil civilno-družbenemu Gibanju za pravičnost in razvoj, so danes sporočili iz urada predsednika republike.

Gandi Junior :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik republike Janez Drnovšek izstopa iz LDS in se bo posvetil civilno-družbenemu Gibanju za pravičnost in razvoj, so danes sporočili iz urada predsednika republike.

:lol1: sam da čoperjev ne bo začel švasat :lol: al pa, al pa, sveta zelišča gojit na Zaplani. Al pa un telo od leva pa od bejbe glavo. Dej šeenga zrolimo.

Ga bomo kar včlanili v transnacionalno radikalno partijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik republike Janez Drnovšek izstopa iz LDS in se bo posvetil civilno-družbenemu Gibanju za pravičnost in razvoj, so danes sporočili iz urada predsednika republike.

zanimivo dogaja,

radikalno, ne njemu podobno

sicer je že nekaj časa namigoval v kateri smeri se premika

krtika(nazaupnica) Kacinu in LDSa

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predsednik republike Janez Drnovšek izstopa iz LDS in se bo posvetil civilno-družbenemu Gibanju za pravičnost in razvoj, so danes sporočili iz urada predsednika republike.

al Irak al Darfur !? Drle pa ga kar v obe vtikuje ! :grrr v imenu pravičnosti in razvoja :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mit Drni - Slovenija über alles :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!