Skoči na vsebino

Drnovšek ponudil zatočišče za 10.000 sudancev v Sloveniji


AndY1

Priporočene objave

Ne, govoril je.

Pravzaprav je pisal. :) Če pa je zraven govoril (tako kot to pri branju ali pisanju počnejo tisti bolj ta počasni), pa lahko samo ugibamo. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klele na forumu že vse smrdi od patetike.... :doze:

Ni res, prebudili so se slovenski teletelektualci in blaženi žanjemo zdaj njihove prve sadove. :baa:

Če pa tebi iz računalnika smrdi, pa moraš iz CD-pekača pobrat tisti kolobar mortadele, ki si ga pred tremi tedni pekel in pozabil tam not. :blush:

Samo sem se hecal Woby, saj si moj prijatelj :)

Moderatorjem se opravičujem za off-topic. Po želji moj post tudi izbrište, ne bom doživel kolapsa osebnosti. :)

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delno off topic, ker mi ni nič jasno okrog teh 10k Sudancev. Je pa tudi meni bolj všeč aktivni Drni od tistega, ki je izginil tam nekje okrog Brda pri Kranju. In ta aktivni Drni je v zadnjih nekaj mesecih povedal kakšno pametno tudi o notranjepolitičnih zadevah, ga vlada pač presliši in to je to. Če bi se kaj preveč vtikal bi mu verjetno lahko hitro kaj očitali, saj je bil (koliko že?) ene 10 let predsednik vlade in je to našo državo vodil. Mi si pa za predsednika države, ki naj bi bil neka moralna avtoriteta, ki bi vladi in parlamentu povedal kar jim gre, kadar blodijo (bi mel kar veliko za povedat .) ), izberemo (bivšega) predsednika vlade. Vsak narod ima takšne politike, kot si jih zasluži (smo pa morali biti precej poredni :devil: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po prebiranju objav v tej temi lahko samo rečem:

STO ljudi STO čudi :alien1:

Je pa normalno, da ni takega predsednika, papeža, župana, župnika ipd. katerega dejanja bi bila vsem všeč :devil:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: ... čistokrvni Slovenec s starim imenom Miki Mauss, ki vedno in povsod, tudi na forumu, z veseljem pove, da je Slovenec, da živi v prelepi slovenski vasici, ki se imenuje Južna Gvatemala in ki mu klen slovenski pozdrav howgh prijazno krasi nasmeh na ustnicah..... :grim :grrr :grim :grrr In njegovi mali slovenčki bodo zagotovo Žak, Pak in Mak....

Rude Boy, sem čakala, da ga boš še vprašal, v kateri stranki je ... :devil: :P

p.s.

BTW - da ne bom :baa: predsednik ima lep cofek na kapci, ko seka drva O:-)

Saj ne bom već, obećavam, pridružiću se svima vama.....

Samo mi reci kaj pomeni vedno in povsod, tudi na forumu, če lahka..... tud na p.m.

in malo zamujaš, moja dva slovenčka sta že janja in mitja :)

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji bodo Kawa, Suzi, Uki in Saki :)

a bo tko boljš?

pa še vedno bojo mali in zlo črni B)

Ne pa ne bojo.

Če bodo imeli vsaj malo štajerskih genov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bojo pa Totakawa, Totasuzi, Totiuki in Totisaki. Kul! :yes:

Mislil sem bolj na mali in črni.

Glede imen pa maš prav. Zvenijo bolj po naše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali in črni bojo ziher....

tam na štajerskem majo velik romov in hunov v krvi :) .....

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je Prekmurje. Nas je Bog kaznov samo s Prleki.

zakuga ma pa pol moj tko postran naštelane oči?

sem vedno mislna da je to zato ker je "malo mešan" :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne bom već, obećavam, pridružiću se svima vama.....

Samo mi reci kaj pomeni vedno in povsod, tudi na forumu, če lahka..... tud na p.m.

in malo zamujaš, moja dva slovenčka sta že janja in mitja :)

lej...sploh me nisi razumel.... bom probala povedat .... ker se trudiš za slovenstvo in slovenski jezik me je ( pa tiste okrog mene tudi) ekstremno začudilo, da si si nadel take osebne podatke... Razumem, da ne morš napisat, kdo si ( ker bi bil ogrožen verjetno :P .) ) , ne razumem pa, zakaj moraš pri vsej svoji nacionalni pripadnosti in ob zavedanju svojih korenin biti Miki Mauss ( celo z dvemi sji...a ma to kakšno vezo z SS :o :kva2: ) ... Bi blo bolj slovensko in ljudsko in simpatično , če bi bil Janez Novak iz Zgornjega /Spodnjega Kašlja in bi se pozdravljal z Bog daj, če se že tolk trudiš biti res naš.... Samo to sem mislila... nič drugega /osebnega/rararara.....

matr...sem zmatrana zdaj....

BTW :

Nagaya , zelo lep izbor imen.... s Pepetovim dopolnilom naravnost najboljši...

Popravljeno . Popravil Manu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakuga ma pa pol moj tko postran naštelane oči?

sem vedno mislna da je to zato ker je "malo mešan" :blush:

To je zato, ker se vozi s tvojo Kavo in se bolj zlije z okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je Prekmurje. Nas je Bog kaznov samo s Prleki.

Pri nas pravijo starejši, da ni greh biti štajerc, da pa tud lepo ni. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede:

Še vedno mislim, da se je nekdo zmotil pri prevajanju. Pa saj je Drnovšek po celem vesoljnem svetu objavljal, da bi kamp zgradil v Sudanu.

Lahko je s tujim denarjem drugim rit brisat. Naj proba s svojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakuga ma pa pol moj tko postran naštelane oči?

sem vedno mislna da je to zato ker je "malo mešan" :blush:

..ej, veš da se tud meni zdi, da je z :grim mešan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas pravijo starejši, da ni greh biti štajerc, da pa tud lepo ni. :hmm:

Hočeš slišat še en rek: ni greh štajercu reči, da ni greh biti štajerc - da pa lepo tudi ni. Ampak kepa te pa potem vseeno boli. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej...sploh me nisi razumel.... bom probala povedat .... ker se trudiš za slovenstvo in slovenski jezik me je ( pa tiste okrog mene tudi) ekstremno začudilo, da si si nadel take osebne podatke... Razumem, da ne morš napisat, kdo si ( ker bi bil ogrožen verjetno :P .) ) , ne razumem pa, zakaj moraš pri vsej svoji nacionalni pripadnosti in ob zavedanju svojih korenin biti Miki Mauss ( celo z dvemi sji...a ma to kakšno vezo z SS :o :kva2: ) ... Bi blo bolj slovensko in ljudsko in simpatično , če bi bil Janez Novak iz Zgornjega /Spodnjega Kašlja in bi se pozdravljal z Bog daj, če se že tolk trudiš biti res naš.... Samo to sem mislila... nič drugega /osebnega/rararara.....

matr...sem zmatrana zdaj....

BTW :

Nagaya , zelo lep izbor imen.... s Pepetovim dopolnilom naravnost najboljši...

aha. No lepo si me razsvetlila. Sem že poslal adminu prošnjo za spremebo nicka v Polikarpa Schwarzkoblerja iz poljanske doline. Tisto z ss mi je dalo misliti ;)

Ja bil bi ogrožen. Sodedovi Brajdiči in Hudoroviči bi mi gotovo ukradli traktor. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočeš slišat še en rek: ni greh štajercu reči, da ni greh biti štajerc - da pa lepo tudi ni. Ampak kepa te pa potem vseeno boli. :devil: :P

Rajš sem Einstein kot Bruce lee.

:fredy:

Đesi Ovens

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš sem Einstein kot Bruce lee.

:fredy:

Đesi Ovens

Rajši sem Bruce Lee kot Janez Janša

:fredy:

Pirrulz ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!