Skoči na vsebino

Skuter Sym Mask


purpleF

Priporočene objave

aja pa na servis ga bom peljal pa je to to.. dajte mi nekaj nasvetov povedat, kako potem naj vzdžujem skuterja?? da ko bo enkrat zrihtan, da nebo več potem problemov..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej biv sem na servisu ampak so rekel da oni nimajo teh symjev da jih ne držijo :BUA: .....probi zrihtat digitalca .)

jow jst mam tud syma pa se vsak dan vozm tud zdj pozim kadi ti samo ce ga mas spravljenga kje na mrzlem drgac pa probi tko skuter vzgi ga pust ene 3-4 min pol pa mu ene 2 minutke gas dajej na mestu potem pa probi spelat z vec kot pol gasa pa ti bo encajta tko cuku dokler se orng ne segreje pol pa ko se bo segru ga pa orng preterej pa se ti ne bo nc vec kadil vem k mam tud jst syma pa mi je tak dela ce je mrzlo upam d sm ti kj pomagu

mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cisto ena taka spontana ce je gost beli dim in smrdi je cisto mozno da si tankal nafto...res, se je tud ze meni zgodilo. ce pa ni nafta problem probaj frgazer spihat,pa valjcke preveri. koliko kilometrov ima skuterj prevozenih brez servisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj sprazni tak, sicer pa ce povoha pri tanku bo zavoho al je benz al ni, pol se pa tak ve kaj more nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!