Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

aja..jakceva? closedeyes.gif kokr sm reku..jst sm tud bliz kle huh.gif kko da te se nikol nism vidu..valda bi si zapomnu 125ko yamahco, glede na to da so u stepcu skor sm skuterji trance_25_naughty.giftrance_19_hmm.gif

Ja Jakčeva! Motorja pa nemorš vidt kr je bil v roku 2mescov sam 3krat na zraku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja..jakceva? closedeyes.gifkokr sm reku..jst sm tud bliz kle huh.gif kko da te se nikol nism vidu..valda bi si zapomnu 125ko yamahco, glede na to da so u stepcu skor sm skuterji trance_25_naughty.giftrance_19_hmm.gif

iz kje pa si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje da mal oživim tole temo....

1. Vrhnika-Logatec-Planina-Unec-Rakek-Cerknica-Grahovo-Bloška polica-Ribnica-do Kočevja in po

stari cesti nazaj do Ljubljane :)

2. Vrhnika-Ljubljana-Trzin-Domžale-Kompolje-Trojane-Vransko-Šentrupert-Prebold-Marija reka-Trbovlje-

Litija-Dolsko-Ljubljana :)

3. Vrhnika-Logatec-Planina-Postojna-Senožeče-Divača-Škocjan-Vremski britof-Ribnica-Pivka-Postojna-

Planina-Logatec-Vrhnika :)

Tri take fajn turce z našimi 125ccm prdulcami :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni poleti fenomenalna turca, kjer se fajn lohk nafuras ovinkov :) Je pa fajn če se zjutraj že okoli 10 štarta...Kranj, domžale, vransko, prebold, marija reka, trbovlje, litija, ljubljana, brezovca, vrhnika, logatec, planina(kaćje ride). Če komu paše lahko poj iz logatca starta proti idriji čez žiri, na škofjo loko...

Marijo reko pa ride pa obvezno 10x skozi :D pa je fajn cel dan zapoljnen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Napiš pol kam se voziš :)

hehe..uno sm biu odgovoru na brejkerjovo vprasanje :P:D zdj se vecinoma vozm samo po Ljubljani :D:OK: med vikendom pa izven :) kaj pa ti? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej včeraj sem prevozil prelepo turo po Krasu. Začel sem v Ajdovščini, nadeljeval pot proti Vipavi. Nato sem zavil proti Mančam kjer sem nadaljeval svojo pot proti Kobdilju. V Kobdilju sem zavil levo, nadaljeval pot skozi Koprivo, Skopo, Dutovlje, Tomaj, Križ (prelepa pokrajina, še posebno v tem času ko vse rumeni :wub: ), šel mimo Sežane proti Divači, kjer sem zavil spet levo proti Senožečam (v Senožečah morate paziti saj je prelepa ravnina, kjer je pa žal omejitev 50, ker greš skozi naselje in dosti se jih je že tam ulovilo na radar :grim , in nato čez Razdrto (skoraj prazna cesta, saj ni več tovornjakov, ki so upočasnjevali promet. Ni jih več ker zraven stare ceste poteka povsem nova hitra cesta ali cesta rezervirana za motorna vozila :P ) proti Vipavi ter nazadnje Ajdovščina.Tura z lepimi cestami (od Manč do Kobdilja nova lepa cesta) in malo manj lepimi (RAZDRTO LUKNJE!!!) in prečudovito naravo :OK::wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej včeraj sem prevozil prelepo turo po Krasu. Začel sem v Ajdovščini, nadeljeval pot proti Vipavi. Nato sem zavil proti Mančam kjer sem nadaljeval svojo pot proti Kobdilju. V Kobdilju sem zavil levo, nadaljeval pot skozi Koprivo, Skopo, Dutovlje, Tomaj, Križ (prelepa pokrajina, še posebno v tem času ko vse rumeni :wub: ), šel mimo Sežane proti Divači, kjer sem zavil spet levo proti Senožečam (v Senožečah morate paziti saj je prelepa ravnina, kjer je pa žal omejitev 50, ker greš skozi naselje in dosti se jih je že tam ulovilo na radar :grim , in nato čez Razdrto (skoraj prazna cesta, saj ni več tovornjakov, ki so upočasnjevali promet. Ni jih več ker zraven stare ceste poteka povsem nova hitra cesta ali cesta rezervirana za motorna vozila :P ) proti Vipavi ter nazadnje Ajdovščina.Tura z lepimi cestami (od Manč do Kobdilja nova lepa cesta) in malo manj lepimi (RAZDRTO LUKNJE!!!) in prečudovito naravo :OK::wub:

S cem si pa prevozu? :D :naughty: kok km si pa naredu vse skp? :) lahko da si je tisti lastnik premislu glede mitota :P vrjetn si ga je pustu za drugo sezono :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsn tedn nevem kater dan ( tkt ko je blo fajn toplo ) 100km padlo. Torej ... Metlika - Črnomelj - Vinica - Sela Bosiljevska ( HR ) in se malo naprej. Nova cesta, da se konstantno drzat 140, tudi cez ovinke hitrost ne pada pod 90. Asfalt je nov in cist ( razen en ovinek pred Dragatusem je bil tako pescen, da sem koncal 10 cm od nasprotne bankine, cista sreca, da ni bilo nasproti avta ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S cem si pa prevozu? :D :naughty: kok km si pa naredu vse skp? :) lahko da si je tisti lastnik premislu glede mitota :P vrjetn si ga je pustu za drugo sezono :D:OK:

Kao panoramska vožnja :) Vozil sem z YBR 125 od zadaj pa je šla inštruktorica z YBR 250. Na koncu rebrnic sem jo moral čakati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kao panoramska vožnja :) Vozil sem z YBR 125 od zadaj pa je šla inštruktorica z YBR 250. Na koncu rebrnic sem jo moral čakati :whistle:

aja..jst sm tud furu ybrko..v bistvu sm furu tud ybr 250 :OK: eno uro k sm se meu voznjo ni blo na voljo 125ke oz. je en meu glavno glih za a1 :D ni blo druge kokr da me da na 250ko :D sj je skor na videz ista..edin da je mal vecja pa da prej potegne&vecja koncna :kva1::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kao panoramska vožnja :) Vozil sem z YBR 125 od zadaj pa je šla inštruktorica z YBR 250. Na koncu rebrnic sem jo moral čakati :whistle:

kr ženska te uči :slap: :slap: jst sm meu sm moske instruktorje, edin na drustvenm sm meu zensko :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr ženska te uči slap.gifslap.gif jst sm meu sm moske instruktorje, edin na drustvenm sm meu zensko trance_40_thumbup.gifbiggrin.gif

Jst drustvenega sploh mel nism

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr ženska te uči :slap: :slap:

To ni nujno slabo, sploh če je ženska taka kot je treba (za videt :) ) Drugače pa sem imel tud sam žensko inštruktorco , sicer za avto, ampak jo lahko samo pohvalim, me je dobr naučila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo naermava kšno furco narest med šolskimi počitnicami (nasledni teden)?

Vi 4 taktni se lahhko oglasite malo bolj proti Jugovzhodu ;) Tle je itq tok Yamah, da srečaš na vsakem koraku.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalno trance_40_thumbup.gif

Kam pa?

Jst nimam pojma kam ker se vedno zadn trenutek odločm kam se bom šol furat pa še to med potjo spremenim smer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!