Skoči na vsebino

Albanija, Grčija


Noise

Priporočene objave

Pips poslal SMS, da ekipa MSovcev (Motoristek, BMWSLO & co.) v Grčiji uživa maksimalno.

Ali je PIPS zraven v GR :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so se še kej javli...............

ker wreme imajo bolj takšno, takšno <_<

post-5241-1146325373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Lep pozdrav iz Grcije :yea1:

Zakljucili smo naso turo. Vreme OK, razen zadnjih dni. Jutri se vracamo s trajektom

:worship: Grcija :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIPS je bil zraven :grim

Prispeli smo danes, bilo je nepozabno. Obširnejše informacije čez par dni, da uredim slike in sebe :lol1:

Srečali smo HRC-ja in kompanijo v Meteori, pa še eno grupo 4x moto (Pajer) na trajektu tja . Vreme OK, le zadnja dva dni je malo pršelo. Prevozili cca 2500 km od tega cca 1900 po GR. :yea1:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIPS je bil zraven :grim

Prispeli smo danes, bilo je nepozabno. Obširnejše informacije čez par dni, da uredim slike in sebe :lol1:

Srečali smo HRC-ja in kompanijo v Meteori, pa še eno grupo 4x moto (Pajer) na trajektu tja . Vreme OK, le zadnja dva dni je malo pršelo. Prevozili cca 2500 km od tega cca 1900 po GR. :yea1:

:worship:

no kaksni so bili vtisi v Grciji?...jaz sem se potepal po kreti, pa sem zadnje 3 dni zbolel..in obljezal v hotelu z vrocino :P

jebiga

ce se bo se kdo potikal po teh krajih..naj se kar javi..ce bom lahko bom kako pomagal.

lp,

Alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj, ko pridejo v Grčijo, hočejo privatizirat vsak svoj steber! :lol1:

post-2154-1146681703_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj, ko pridejo v Grčijo, hočejo privatizirat vsak svoj steber! :lol1:

nekdo ima videti rajši natepavanje kot privatiziranje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Pravkar smo prispeli domov,prevozili skupno debelih 1800 km,v glavnem po mokrih cestah.Vseeno smo se imeli super na vreme pač nimaš vpliva zato se nismo kaj preveč sekirali,ceste pa tudi v glavnem niso (pre) spolske.Vse je potekalo kot smo si prej splanirali-razen pogostega oblačenja dežnih kombinezonov,z motorji nismo imeli nobenih težav,prebava pa tudi ni nobenemu zagodla,kar je verjetno posledica pogostega razkuževanja grl z raznimi borovničkami,slivovkami,jegri in seveda metaxo :drunk: :D .

Zaenkrat toliko,kaj več napišem ob prvi priliki,pa tudi kakšna slikica se bo našla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! vsem skupi,

Pot: ljubljana-dubrovnik-ohrid-thesaloniki-athene-paros-patra-ioanina-skopje-beograd-zagreb-lj

12dni

4500km

vreme: 2dni dež ostalo:sole

občutki:fenomenalni

hm... šel sam in spoznal ogromno ljudi

definitivno vrnem

mel srečo-brez vode v bencinu

lp

post-10144-1146832028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se mi je dopadlo v Atenah podzemni železnici tole grško meso... :worship:

post-2154-1147192228_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se mi je dopadlo v Atenah podzemni železnici tole grško meso... :worship:

:OK:

Pljučna pečenka :kva2:

Njam, njam... :whistle:

Kritik ne sprejemam , pohvale pa ! :lol1:

Lepo napisano in poslikano, zato si res zaslužiš pohvale :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj se mi je dopadlo v Atenah podzemni železnici tole grško meso... :worship:

Naaaaaaajs :grim

Si dobil pol focn, ko si škljocnil? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naaaaaaajs :grim

Si dobil pol focn, ko si škljocnil? :hmm: :)

Piča sploh ni opazila :OK: je bilo brez fleša :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni na potovanjih za spomin kupujejo spominke, drugi nabirajo kamne, motoristek pa na vsaki furi pritisne eno joškasto za spomin :P

Ta je skor boljša kot una siciljanska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni na potovanjih za spomin kupujejo spominke, drugi nabirajo kamne, motoristek pa na vsaki furi pritisne eno joškasto za spomin :P

Ta je skor boljša kot una siciljanska

Tudi ta ni slaba :kva2:

post-2154-1147204043_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! vsem skupi,

Pot: ljubljana-dubrovnik-ohrid-thesaloniki-athene-paros-patra-ioanina-skopje-beograd-zagreb-lj

kot ste se pa peljali me Dubrovnikom in Ohridom :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kot ste se pa peljali me Dubrovnikom in Ohridom :?

Avantura!!! :blink:

kot ste se pa peljali me Dubrovnikom in Ohridom :?

Avantura!!! :blink:

mac_c.g..bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zivjo, pišem prvič, bral pa že .... Zato pa hvala vsem za poste, pa mnenja, pa nasvete - pomagalo na furi, ki sva jo z mojo pred enim tednom končala.

Relacija: LJ - Rijeka - trajekt do Splita - Dubrovnik - Boka Kotorska - Lovčen - Bar - Ulcinj - Shkoder - Puke (na vzhod v hribe) - Rubik - Durres - Kavaje - Elbasan - Pogradec - Ohrid - Bitola - Kajmakčelan - Kičevo - Demir Kapija - Strumica - Skopje - Leskovac - Kraljevo - Užice - Sarajevo - Jablanica - Jajce - Bihač - Kočevje - Logatec

Čas: 8 dni (9.-17.junij)

Vreme: do srede vsak dan porcija dežja, potem sonček (na Lovčenu 3 cm sodre!)

Občutki: super - v začetku velike pa malo prestrašene očke (predvsem v Alb hribih), potem čedalje bolj kul, zadnje dni je oba opominjala rit

Pro et contra:

Albanske ceste - v mestih motoplavanje čez ogroooomne luže, izogibanje vsemuživemu, glavne povezave (Durres - Ohrid) super, težava je v hribih in na lokalnih cestah - toliko in tako globokih lukenj na kupu še nisem videl, pa čeprav je cesta na karti vrisana kot magistralka. Brez dobrih fedrov in dolgih hodov bi bilo pestro (ali pa sploh ne bi bilo). Hvalabogu, da vsaj pogledi in razgledi odtehtajo tisto skakljanje od luknje do luknje. Težava so tudi posamične luknje na sicer dobrih cestah - teorija, da boš lukno obvozil, ne zdrži, ker je navadno raztegnjena čez celo cesto, ampak to vidiš šele, ko si že čisto tam, motor pa težak...

Kajmakčelan - napaka, ker tam res ni nič, razen razsute včasih tlakovane, danes pa skalnate, zemljate in mivkaste ceste... no ja, pa razgleda.

Hrana - mmm, roštilj, pa ohridska postrv (sicer na alb strani), pa rebrca ... sem dobil kakšno kilco...

Ljudje - kjerkoli si, prijazni. Sploh v Albaniji.

Za ponovit

Dost je.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!