Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

TAK OJE PETEK BO AKCIJA, PIČ... NEKATERI PA ŽE V ČETRTEK :BUA: :(

Ste pa :BUA: :BUA: , a nam ne privoščite, pa da mal teren prečekiramo in mal slabega :010 :drunk: vtisa naredimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa :BUA: :BUA: , a nam ne privoščite, pa da mal teren prečekiramo in mal slabega :010 :drunk: vtisa naredimo...

:slap: Sorry tati, ne da ti ne privoščimo, ampak vam zavidamo ker

bi mi tud že prej :drunk: :SS :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste pa :BUA: :BUA: , a nam ne privoščite, pa da mal teren prečekiramo in mal slabega :010 :drunk: vtisa naredimo...

:eek:

tati, a misliš ti že čez Bosno kažin delat :whistle: ,

me kar malo skrbi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Sorry tati, ne da ti ne privoščimo, ampak vam zavidamo ker

bi mi tud že prej :drunk: :SS :whistle:

saj bomo skupaj :drunk: v petek vse nadoknadili, sobota je treznjenje in zmerno pitje :beer1: ..... nedelja pa............. :yea1: :yea1:

:eek:

tati, a misliš ti že čez Bosno kažin delat :whistle: ,

me kar malo skrbi :?

je treba vsaj malo, saj veš, celo leto nič, potem pa :blink: :wacko: na glavo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALL

Mikice so spakirane v torbi za domov - 37 mikic ... dobite jih tisti (Slovenska ekipa), ki pridete na zbor v Mitrovico.. upam da bo zadosti... -

Ena gre Lunardiju - ce gre ali ce ne gre - ena je za mojega sponzorja (zenapress) in ena ostane v Sudanu za reklamo... he he

Klimbra ne se sekirat - so bele tako da z dodatkom (vode) - piva bodo se kako prozorne.... :OK:

lp DaNe...

Omladinac - kaj je dej gres ali ne gres????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALL

Mikice so spakirane v torbi za domov - 37 mikic ... dobite jih tisti (Slovenska ekipa), ki pridete na zbor v Mitrovico.. upam da bo zadosti... -

Ena gre Lunardiju - ce gre ali ce ne gre - ena je za mojega sponzorja (zenapress) in ena ostane v Sudanu za reklamo... he he

Klimbra ne se sekirat - so bele tako da z dodatkom (vode) - piva bodo se kako prozorne.... :OK:

lp DaNe...

Omladinac - kaj je dej gres ali ne gres????

Pa normalno ''kume'' sam se nevem al v paru al singel!!! Upam na drugo!!!

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaze bo petek zjutraj opcija za mene - Pervy - dobimo se nekje okol zagreba cajt... okol 0900 -

HUH tako zgodaj :eek: ?!?! OK se slišiva kak dan prej, bom 3 budilke naštimal ker četrtek, znan tudi kot mail petek, je pri nas v tistem času hudo naporen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUH tako zgodaj :eek: ?!?! OK se slišiva kak dan prej, bom 3 budilke naštimal ker četrtek, znan tudi kot mail petek, je pri nas v tistem času hudo naporen :grim

Pervy, če boš tako prišel kot si lani ... potem :doze: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, če boš tako prišel kot si lani ... potem :doze: :(

lani nisem bil kriv nič, za ziher sem še gumo menjal in servis naredil prej!!!! pol je pa spodnja ročica od kuplunge počila, opazil sem 1 dan prej in sem preklical celo SLO in AUT pa je ni bilo na zalogi, seveda pa nisem hotel reskirat nekje na poti brez kuplunge ostat :angry2:

letos je vse poservisirano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervyja za kuplungo leta! :grim :D

Na to se pije :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani nisem bil kriv nič, za ziher sem še gumo menjal in servis naredil prej!!!! pol je pa spodnja ročica od kuplunge počila, opazil sem 1 dan prej in sem preklical celo SLO in AUT pa je ni bilo na zalogi, seveda pa nisem hotel reskirat nekje na poti brez kuplunge ostat :angry2:

letos je vse poservisirano :OK:

:slap:

V Bosni se jih pol vozi brez kuplonge

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

V Bosni se jih pol vozi brez kuplonge

Na motocross progi tudi :yes:

No ja saj bosanske ceste, so re nekje kot cross proga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

V Bosni se jih pol vozi brez kuplonge

Druga polovica pa z zaštekanim gasom na full :kva2: :lol1: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: tkole bom reku, da tud pr ns niso nekateri cist nic boljši. Vsaj ceste so dokaj u redu.

Dejmo mal temo na "Srem".

A ma še kdo kakšno idejo da jih presenetimo še z čim razen mikic, ki jih bo DaNe zrihtu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma še kdo kakšno idejo da jih presenetimo še z čim razen mikic, ki jih bo DaNe zrihtu O:-)

z lepim obnašanjem mogoče? :devil:

jaz bom par klubskih rut pa kap vzel zraven, za drugo pa ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z lepim obnašanjem mogoče? :devil:

:lol1:

Itaq :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy - ni panike se slisiva v cetrtek ko se pritrogam domov... sem pa ze zmenjen, da naju pocakajo v Brckem.. :OK:

Omladinac - single tokrat ... :eek:

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem v petek, ali zjutraj žez ilok in N.Sad. ali pa ob 14.00 na Bregani (mejni prehod ali OMV pumpa??)

Še enkrat sprašujem: ali bo šla večina v hotele, ki so "ponujeni" ali boste imeli šotore ?????

Meni bo namreč to prvič.......... O:-)

Lp Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat sprašujem: ali bo šla večina v hotele, ki so "ponujeni" ali boste imeli šotore ?????

Meni bo namreč to prvič.......... O:-)

Lp Damjan

jaz definitivno šotor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!