Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

:OK: :OK: super ste - AKCIJA !!! :OK: :OK:

Torej bo kar pestro. Se pravi, da kakšna prisrčna flaška ne bo odveč, kajne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ta zelen, ne rdeč.. :? :? .)

Lepo, da greš, da se končno spoznamo...... :blink: :grim

:hmm:

Politično sem ta rdeč - no, roza; v smislu lastne celostne (grafično-dizajnerske) podobe prakticiram črno barvo; poslanstvo, vizija in filozofija pa temeljijo na Laško zeleni. Zmešnjava, ti povem.

Ja, zgleda da bova morala prow u Sremsko, da se spoznava. .)

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Ja, zgleda da bova morala prow u Sremsko, da se spoznava. .)

:slap:

Ozemlje sploh ni važno, važno, da bo žur... :OK: :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločitev padla.

Šel bom tudi jaz.(razen , če bo lilo tri dni)

Ali bodo MC SREM dali kakšen program na svojo stran??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Glede prenocisca ne bo problemov- sem glih kar govoril s tajnikom kluba. V naslednjih dneh mi bo dostavil ponudbo s cenami...

Potreboval pa bi okvirno stevilko zainteresiranih za prenocisce v hotelu / apartmajih.

LUNARDI - upam da nisi jezen !!!! letos si itak out.... pa sem rekel da bom malo priskocil na pomoc...pri SLO invaziji .... :eek: :eek:

LP Dane

se en teden Islamabad....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uhhaaaa ! Kreni , kreni prema meni .... :whistle: prema debelom Canetu ! :grim

:slap: Se že vidim z Volkom :slap: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Glede prenocisca ne bo problemov- sem glih kar govoril s tajnikom kluba. V naslednjih dneh mi bo dostavil ponudbo s cenami...

Potreboval pa bi okvirno stevilko zainteresiranih za prenocisce v hotelu / apartmajih.

LUNARDI - upam da nisi jezen !!!! letos si itak out.... pa sem rekel da bom malo priskocil na pomoc...pri SLO invaziji .... :eek: :eek:

LP Dane

se en teden Islamabad....

JAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cena me ne zanima....sam d je bliz, pa d se lahko do tja čim laže priplazim..........nekak je težko puzat v klanec :blush:

:slap: Se že vidim z Volkom :slap: :yea1:

Ja vem.......vedno z drugimi.....sam z mano nikol..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Glede prenocisca ne bo problemov- sem glih kar govoril s tajnikom kluba. V naslednjih dneh mi bo dostavil ponudbo s cenami...

Potreboval pa bi okvirno stevilko zainteresiranih za prenocisce v hotelu / apartmajih.

LUNARDI - upam da nisi jezen !!!! letos si itak out.... pa sem rekel da bom malo priskocil na pomoc...pri SLO invaziji .... :eek: :eek:

LP Dane

se en teden Islamabad....

:kva2: uaaaa jaz tud, no sej veš kje jaz spim...... čist odvisno kk šank stoji.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cena me ne zanima....sam d je bliz, pa d se lahko do tja čim laže priplazim..........nekak je težko puzat v klanec :blush:

Ja vem.......vedno z drugimi.....sam z mano nikol..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Klimbra s tabo NAUM NIKOL ...

Volk pa ima status najboljše prijateljice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LUNARDI - upam da nisi jezen !!!! letos si itak out.... pa sem rekel da bom malo priskocil na pomoc...pri SLO invaziji .... :eek: :eek:

LP Dane

se en teden Islamabad....

Halo ne da bom jezen, ti kar prevzem, sam provizija , to je sedaj vprasanje :kva2: !!!

Ej da slučajno ne pozabte se zment kdaj mi pridemo gor, pa kam nas bote pelal da nam mal Slovenijo razkažete :eek: !!??

:worship: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: ne bi se branil ninobenega apartmaja, no ja.... Drugače je pa čisto vseeno kje se zlijem in kam se zlijem. Ponavai mi celo uspe v lasten šotor, jih pa poznam kar nekaj ki se zjutraj zbudijo v drugem, ane DaNe?!? :lol1: :lol1: :lol1:

Danes sem ti upalil kobilico, in seveda ni hotel vžgati :cry: . Sem ga prklopu na kable :naughty: BMW !!! Tko da je pol le zakašlu! Sem šou en đir in ga mal preluftu! :blink: :blink:

Drugače vse OK

Fantje in dekleta, še kakšen predlog za odhod al je dafinitivno kdor hoče naj pride 5.5.06- pumpa na Bregani ob 14.00!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MUKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT :devil: :P

Vale zate mam že piščalko prpravleno :lol1: , če bi jo skučajn ti pozabla :slap: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale zate mam že piščalko prpravleno :lol1: , če bi jo skučajn ti pozabla :slap: :whistle:

:004 A greva na poti dol na džulbastijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra s tabo NAUM NIKOL ...

Volk pa ima status najboljše prijateljice ...

Ja......vidm :cry: :cry: :cry:

Sej vem, d to sam zato, k sem "Žabar"......se mi je skos zdel....di to tko.....mal na nacionalni osnovi :angry: :angry: :angry: :devil:đ

Đulbastja.... :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: .....dej razjasni nevednemu "žabarju" :? :? :?

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bi tut jaz odpakiral z vami (v Srem).....

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Klimbra dokler ne boš v Sremu ti ne verjamem, da greš ... :grrr

Vale :004 dobiš za pir :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: ne bi se branil ninobenega apartmaja, no ja.... Drugače je pa čisto vseeno kje se zlijem in kam se zlijem. Ponavai mi celo uspe v lasten šotor, jih pa poznam kar nekaj ki se zjutraj zbudijo v drugem, ane DaNe?!? :lol1: :lol1: :lol1:

Danes sem ti upalil kobilico, in seveda ni hotel vžgati :cry: . Sem ga prklopu na kable :naughty: BMW !!! Tko da je pol le zakašlu! Sem šou en đir in ga mal preluftu! :blink: :blink:

Drugače vse OK

Fantje in dekleta, še kakšen predlog za odhod al je dafinitivno kdor hoče naj pride 5.5.06- pumpa na Bregani ob 14.00!!!

junior jest sm kr za 5.5.06 ob 14.00. Kaj pa ti mislš ali pa ostali kolikor nas sploh še je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

junior jest sm kr za 5.5.06 ob 14.00. Kaj pa ti mislš ali pa ostali kolikor nas sploh še je?

Jaz sem za. Kje na Bregani? Verjetno OMV pumpa cca 500 m pred mejo?!

LP D

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Vale :004 dobiš za pir :OK: :OK: :OK: :OK:

D te nau pobral od smeha...... :angry: :angry: :angry: :angry:

Ne vem zakaj....ampak mam en čudn občutek, da bom pred tabo tam :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!