Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

LP

Ja kolikor se mene tice - ni bilo nikoli oklevanja - kar se je reklo se je naredilo...

imam dobro idejo za mikice....

what say?

lp

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim se pa mudi, pol k bo pa treba kam it pa nič od tega :OK: , ha ha ha, no saj bogdan gre kdaj pa kdaj kam, a ne!

Sem razmišlou da bi se z vami saj do meje pelu, saj veste, ambasador mora saj do po poti. Mogoče se bo pa še res kej naredl! :OK: pa da enga :beer2:

Bomo videl če se vas bo letos več zbral kot pa lani, ampak takih ki boro potem tud res šli :? :hmm:

Ološ!! Kake pa maš sej veš pa tud če koli dol letijo, ko SREMa pa ne zamudim, ...... sam zdej bi pa že res enkrat suho varianto :rolleyes: sej si ne želim preveč, a ne :blush:

DaNe, super ideja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: no takih sem vsel da so tako odločni. DaNe ti pa kar izvedi zadevo sam še j je treba not datpa mogoče vpisano v obrisu stare jugoslavije. :eek: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIKICE SUPER - EXTRA. DaNe REŠI ZADEVO, IZORGANIZIRAJ, PREVERI, IZMERI, SEŠTEJ, ODŠTEJ, DODAJ IN DOSTAVI :P :P :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: no takih sem vsel da so tako odločni. DaNe ti pa kar izvedi zadevo sam še j je treba not datpa mogoče vpisano v obrisu stare jugoslavije. :eek: :kva2:

Ali pa na eno stran Slovensko na drugo stran pa Srbsko zastavo. :hmm:

Me mika da bi šel sam nič ne oblubim.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa na eno stran Slovensko na drugo stran pa Srbsko zastavo. :hmm:

Me mika da bi šel sam nič ne oblubim.

Ne gre tok enostavno, tukaj so se Makedonci in Bosanci, tako da,..., sej bo DaNe zrihtu kot je treba, če se pa se kaj spomnem pa javim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se že nekaj let odpravljam na moto-izlet v Jugo pa mi nekako ne uspe.

Razmišljam, da bi izkoristil to priložnost in se pridružil.

Ima kdo kakšen program oz.kaj , kako in kdaj naj bi se dogajalo....??

p.s.

Sem namreč bolj solo-ryder in bi bil to moj prvi zbor.

LP Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se že nekaj let odpravljam na moto-izlet v Jugo pa mi nekako ne uspe.

Razmišljam, da bi izkoristil to priložnost in se pridružil.

Ima kdo kakšen program oz.kaj , kako in kdaj naj bi se dogajalo....??

p.s.

Sem namreč bolj solo-ryder in bi bil to moj prvi zbor.

LP Damjan

Pridruži se, ne bo ti žal, vedi, da je bivša YU zakon, jaz sem bila čez vse države bivše YU lansko in predlansko leto z motorjem, super......... :OK: :OK: , letos pa mi je tudi izjemna želja zdaj Srem, potem pa za dopust Bosna, pa kakšna 2 - 3 zbori v Bosni, sicer sem bila lani v Livnem prvič, a moram priznati, da tega v Sloveniji nisem navajena - z eno besedo povedano - SUPER... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridruži se, ne bo ti žal, vedi, da je bivša YU zakon, jaz sem bila čez vse države bivše YU lansko in predlansko leto z motorjem, super......... :OK: :OK: , letos pa mi je tudi izjemna želja zdaj Srem, potem pa za dopust Bosna, pa kakšna 2 - 3 zbori v Bosni, sicer sem bila lani v Livnem prvič, a moram priznati, da tega v Sloveniji nisem navajena - z eno besedo povedano - SUPER... :OK: :OK:

Tati jaz mislem pa da se nisi čist vse drzave skoz dala :eek: !!?? Al se motim!!?? :hmm:

Moraš še z mano do Makeдoнийe нa Ckoпcko :whistle: , pol pa ja cela Yuga!

Mal se hecam, moram pa najavit se moto klub ERE iz Užic 30.06 do 02.07 ki pa bo verjetno tud super :yea1: in gremo s Sremci skupi.(naš klub - MC SREM - tam bo kaj več objavljeno ko bo čas pa tuki gor tud)

Pa lep pozdrav!!

LA - Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALL

Evo sem se u akcija vrgel... Lunardi dobra ideja - bom skombiniral nekaj.... :OK:

Bowla - Razumem druze kapetane.... :cry:

Javim ko se zmenim tukaj...

ajd uzivancija...

:grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim :grim

Vratila se Crnogorka sa pregleda i sva tuzna kaze muzu da ima jos deset

sati zivota, pa predlozi:

'Ajde da vodimo ljubav cijelu noc!

Lako je tebi, ti sutra ne ustajes! - odgovara on.

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridruži se, ne bo ti žal, vedi, da je bivša YU zakon, jaz sem bila čez vse države bivše YU lansko in predlansko leto z motorjem, super......... :OK: :OK: , letos pa mi je tudi izjemna želja zdaj Srem, potem pa za dopust Bosna, pa kakšna 2 - 3 zbori v Bosni, sicer sem bila lani v Livnem prvič, a moram priznati, da tega v Sloveniji nisem navajena - z eno besedo povedano - SUPER... :OK: :OK:

Ja JUG-a je pa res zakon :OK: Bivši brati in sestre nas teško pričakujejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Tako je ja, strinjam se z vsemi da pri nas v Slo. ni tega duha kot v pokrajini bivše Yu. Mislim da ti noben ne more poved tocno tisto stvar kar je razlika - ampak je pa očitna!!!!

Gremo dol !!!!! :OK: :OK:

Zaželjen si povsod, sprejmejo te kot za svojega, pijača, hrana,....vglavnem super!

:kva2: Tud jaz in moja pupa sva dala vse kraje po čez in po dolgem, vglavnem samo čez mejo je treba it.

JA NIČ DEJMO SE ZMENT: PETEK 5.5.2006 OB 14.00 NA BREGANI !!! (sporočite če je OK? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: Tako je ja, strinjam se z vsemi da pri nas v Slo. ni tega duha kot v pokrajini bivše Yu. Mislim da ti noben ne more poved tocno tisto stvar kar je razlika - ampak je pa očitna!!!!

Gremo dol !!!!! :OK: :OK:

Zaželjen si povsod, sprejmejo te kot za svojega, pijača, hrana,....vglavnem super!

:kva2: Tud jaz in moja pupa sva dala vse kraje po čez in po dolgem, vglavnem samo čez mejo je treba it.

JA NIČ DEJMO SE ZMENT: PETEK 5.5.2006 OB 14.00 NA BREGANI !!! (sporočite če je OK? )

jest sem za APSOLUTNO

gre mogoče kdo jutri eno furco do obale?

LP Bogdan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sem za APSOLUTNO

gre mogoče kdo jutri eno furco do obale?

LP Bogdan

:cry: :nono: Fantje ne ga srat, prehitro je kaj narobe. Kakšen km že ne rečem tudi jaz ga naredim, ampak .... (mrzu asfalt pa pesek pa vozniki avtou niso se navajen na nas mopediste, pa.....)

Počaki na pravo vreme pa si daj takrat duška, bo pa 5.5. tko al tko kmal kle pa se boš lohk vozu. Pa brez zamere Bogdan, to je sam moj nasvet! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :nono: Fantje ne ga srat, prehitro je kaj narobe. Kakšen km že ne rečem tudi jaz ga naredim, ampak .... (mrzu asfalt pa pesek pa vozniki avtou niso se navajen na nas mopediste, pa.....)

Počaki na pravo vreme pa si daj takrat duška, bo pa 5.5. tko al tko kmal kle pa se boš lohk vozu. Pa brez zamere Bogdan, to je sam moj nasvet! :OK:

no ja L unardi ena furca po pamet pa tud

nav škodla a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja L unardi ena furca po pamet pa tud

nav škodla a ne

Po pamet :eek: :lol1:

Ej to sva preveč zašla iz teme, bomo kje drugje o tem :hmm: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in moja pupa sva dala vse kraje po čez in po dolgem, vglavnem samo čez mejo je treba it.

JA NIČ DEJMO SE ZMENT: PETEK 5.5.2006 OB 14.00 NA BREGANI !!! (sporočite če je OK? )

A šele v petek, ni mal pozno, al se sam men tako zdi?? :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim ob dveh lepo na eni kavici in pivce za živce na pumpi. Pol pa počasi brum,brum,...

Tam smo ob 17.00, glih prou.

A imamo mogoče še kakšen drug predlog???

Lunardi kaj ti pravš, a si se kej slišu s Kuzmico, kako je glede placa tam, za kemp?

Napiši!!! :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim ob dveh lepo na eni kavici in pivce za živce na pumpi. Pol pa počasi brum,brum,...

Tam smo ob 17.00, glih prou.

A imamo mogoče še kakšen drug predlog???

Lunardi kaj ti pravš, a si se kej slišu s Kuzmico, kako je glede placa tam, za kemp?

Napiši!!! :hmm: :hmm:

Treba je sam povedat pa se nastima placa (rezervira) za tok šotorov!!

Bilo bi fino ker mislim da bo dost folka zaradi lanskega leta ker nismo imeli zbora!!

LP Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!