Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

Zbrano obcinsto ....

Specialni golobi pismonose (extrafastpress) so mi dostavili veselo novico -

Ales = (Lunardi) je postal veseli ocka- stop - deklica - stop

Ime - JULILJA - stop -

- Katja in deklica se pocutita dobro.... stop

ISKRENE CESTITKE OBEMA od Goranka in moje malekosti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: DaNe narobe!!!

Pakistanski golobi ti niso pravilno črkovali:

+++++++ fantje in dekleta, Aleševi hčerki je ime JULIJA!!! :OK: :OK: ++++++++++++

(ne Julilja)

Lunrdi še ena čestitka od Pikija in Pikice!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jager, jaz bom jedla džulbastijo v četrtek dopoldan ... točno tam kot vedno ... bom pojedla še eno zate :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK:

A sada možda mogu da idem ko ambasadore!!! :kva2:

Julija je hotla z mano, a na zalost mal prehmal, a verjetno je vedla kako me to matra, a upam da bo zaradi tega zdrava!! (1 mesec prehmal)

Sem srečni očka!!! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :kva2:

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druze ambasadore....

V veliko cast mi je, da bos lahko odrinil z nami... (bos vsa posteno dal za runde.....) :OK:

lp

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK:

A sada možda mogu da idem ko ambasadore!!! :kva2:

Julija je hotla z mano, a na zalost mal prehmal, a verjetno je vedla kako me to matra, a upam da bo zaradi tega zdrava!! (1 mesec prehmal)

Sem srečni očka!!! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :kva2:

Aleš, Čestitam!

:worship: :010

Juliji pa veliko sreče in veselja v življenju, ki je pred njo.

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jager, jaz bom jedla džulbastijo v četrtek dopoldan ... točno tam kot vedno ... bom pojedla še eno zate :004

:slap: Vale, Vale kaj pa linija pa to....poletje se bliža :whistle: :nono: mojo džulbastijo pa kr pr mer pust jo bom sam snedu k uletim :OK: midva bova šla pa raj na :beer2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: Vale, Vale kaj pa linija pa to....poletje se bliža :whistle: :nono: mojo džulbastijo pa kr pr mer pust jo bom sam snedu k uletim :OK: midva bova šla pa raj na :beer2: :friend1:

Jager ne mi o moji liniji, sploh pa ... lahko bi prišel na Obalo na kakše kufetek pa mene obiskat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK:

A sada možda mogu da idem ko ambasadore!!! :kva2:

Julija je hotla z mano, a na zalost mal prehmal, a verjetno je vedla kako me to matra, a upam da bo zaradi tega zdrava!! (1 mesec prehmal)

Sem srečni očka!!! :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :kva2:

Lunardi čestitke vsej veseli družinici :OK: :yea1:

Jager ne mi o moji liniji, sploh pa ... lahko bi prišel na Obalo na kakše kufetek pa mene obiskat

Veš da pridem sam zment se je treba....sicer me pa do zdej še nis povabla :naughty:

Pol pa pojej še tisto k je kao men namenjena sej se morš mal poredit :kva2: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunardi čestitke vsej veseli družinici :OK: :yea1:

Veš da pridem sam zment se je treba....sicer me pa do zdej še nis povabla :naughty:

Pol pa pojej še tisto k je kao men namenjena sej se morš mal poredit :kva2: :whistle:

Lunardi čestitke tudi od mene ...

Jager ... vabim te na džulbastijo ... (semlanireceptukradlainsomojetudifuldobre)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Walewija......a bi ti izdala ta skrivnostni recept :blush: :blush: :blush: :blush:

ODGOVOR JE: Ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODGOVOR JE: Ne :grrr

Od danes dalje trpim ko nilski konj ob pomanjkanju vode.......vso težo tvojih NE-jev nosim na dveh tankih nogah......srce se je spremenilo v kamen, ki me še bolj tlači k tlom.........začel sem siveti.....in izgubljati dlake na jeziku........in vse to zarad tega, ker še zdej ne vem, kaj je to Đulbastja :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:zzz: ne bi se branil ninobenega apartmaja, no ja.... Drugače je pa čisto vseeno kje se zlijem in kam se zlijem. Ponavai mi celo uspe v lasten šotor, jih pa poznam kar nekaj ki se zjutraj zbudijo v drugem, ane DaNe?!? :lol1: :lol1: :lol1:

Danes sem ti upalil kobilico, in seveda ni hotel vžgati :cry: . Sem ga prklopu na kable :naughty: BMW !!! Tko da je pol le zakašlu! Sem šou en đir in ga mal preluftu! :blink: :blink:

Se moram pohvalit, da je ta vikend padlo lepih 750 km., priprave na Srem so, zraven sigurno, le eno vprašanje, a nihče ne bo šel kakšen dan prej, da se ne bi vozili po avtocesti, jaz sem mal razmišljala, ker sem fraj cele praznike, da bi jo zvis za YU že v sredo ali četrtek :hmm: :hmm: :hmm: :? , eni pravjo, da bi tud že prej šli???? Itak se pa dol dobimo za ta prvim šankom - ko parkiram svojo lubico :grim

Lunardi čestitke tudi od mene ...

Se moram pohvalit, da je ta vikend padlo lepih 750 km., priprave na Srem so, zraven sigurno, le eno vprašanje, a nihče ne bo šel kakšen dan prej, da se ne bi vozili po avtocesti, jaz sem mal razmišljala, ker sem fraj cele praznike, da bi jo zvis za YU že v sredo ali četrtek :hmm: :hmm: :hmm: :? , eni pravjo, da bi tud že prej šli???? Itak se pa dol dobimo za ta prvim šankom - ko parkiram svojo lubico :grim

ČESTITKE, samo, da bo zdrava............ :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam pojma kdaj štartam, vem samo, da pridem dol verjetno v četrtek in to z Volkom ...

@Jager => Poberi Klimbro in uletita ... enkrat ... naslednje tri vikende me ni ... pol je Velika Noč ... tam okol 1. maja bi šlo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarisice in tovarisi....

Mikice ustmane ... samo da jih se prvlecem do SLO...

Routing : Islamabad - Dubai - Khartoum - Frankfurt - Ljubljana...

Okoli riti v zep.... ampak ni panike ...

LP DaNe

leaving Islamabad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarisice in tovarisi....

Mikice ustmane ... samo da jih se prvlecem do SLO...

Routing : Islamabad - Dubai - Khartoum - Frankfurt - Ljubljana...

Okoli riti v zep.... ampak ni panike ...

LP DaNe

leaving Islamabad

Tovariš DaNe hvala na pažnji :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem bral teme ker sem mel delovni vikend za takrat napovedan in sem itak mislim da ni šans, ampak danes so mi ga ODPOVEDALI!!!!!! :grim :OK:

torej kdo me vzame zraven v četrtek ali petek ali mogoče sredo?

edini pogoj - čim manj AC razen tam kjer bi za lokalne variante rabil enduro in koliko toliko hitra vožnja (lagani ST) brez postankov vsakih 100 km ali manj za kavice in lulanje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej kdo me vzame zraven v četrtek ali petek ali mogoče sredo?

edini pogoj - čim manj AC razen tam kjer bi za lokalne variante rabil enduro in koliko toliko hitra vožnja (lagani ST) brez postankov vsakih 100 km ali manj za kavice in lulanje :grrr

Kako te imam jaz rada, :OK: :OK: :OK: :friend2: , kako bi jaz rada šla v sredo ali četrtek, pa čim manj ali nič po AC, takoj sem za to...., verjetno bo še kakšen takšen zraven, da ne bo panike.......... se bereva.... :grim :grim , nisem počasna, ne pa pretirano hitra........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!