Skoči na vsebino

ZBOR mc SREM


bowla

Priporočene objave

:grim ob dveh lepo na eni kavici in pivce za živce na pumpi. Pol pa počasi brum,brum,...

Tam smo ob 17.00, glih prou.

A imamo mogoče še kakšen drug predlog???

Lunardi kaj ti pravš, a si se kej slišu s Kuzmico, kako je glede placa tam, za kemp?

Napiši!!! :hmm: :hmm:

Ja dodatni so vroci sirovi kifelcki....on the way...

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati jaz mislem pa da se nisi čist vse drzave skoz dala :eek: !!?? Al se motim!!?? :hmm:

Moraš še z mano do Makeдoнийe нa Ckoпcko :whistle: , pol pa ja cela Yuga!

Mal se hecam, moram pa najavit se moto klub ERE iz Užic 30.06 do 02.07 ki pa bo verjetno tud super :yea1: in gremo s Sremci skupi.(naš klub - MC SREM - tam bo kaj več objavljeno ko bo čas pa tuki gor tud)

Pa lep pozdrav!!

LA - Lunardi

Dej ti men raj povej, a greš tudi ti in tvoja??? Al ni takrat neki drugega v planu, sicer smo se zmenili že v Braniku, da gremo, pa vidim, da bova šli od teh le jaz in Mukki???

Kdaj me še vzameš s sabo???

Lp na Gorenjsko

jest sem za APSOLUTNO

gre mogoče kdo jutri eno furco do obale?

LP Bogdan

Smotan si, mi smo se pa šli peljat proti vaši Gorenjski, pa je blo tud fajn..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ti men raj povej, a greš tudi ti in tvoja??? Al ni takrat neki drugega v planu, sicer smo se zmenili že v Braniku, da gremo, pa vidim, da bova šli od teh le jaz in Mukki???

Kdaj me še vzameš s sabo???

Lp na Gorenjsko

Smotan si, mi smo se pa šli peljat proti vaši Gorenjski, pa je blo tud fajn..........

Užice, te bom povabu!!

Pa vse ostale tud!

Se slismo, 3.5. pa rodim tko da.......žurka!!!!!!!!!!! :yea1: :kva2: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.5. pa rodim tko da.......žurka!!!!!!!!!!! :yea1: :kva2: :eek:

sej zato, to itak vem........., a mi bomo pa dol pili na ta račun, sicer pa pridemo k teb 3.5., pa 2 dni pijemo, pol pa dol, a ni to lepo praznično doživetje.... :OK: :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej TATi, midve ja grema, vsi ostali ki so bili na Primorskem lani, kar je blo slovencov tk gremo (bkoban, bowla, S57CQ in njihove boljše polovice) vsi ostali so bli pa iz Srbije ;) no Lunardi ma opravičljiv razlog....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej TATi, midve ja grema, vsi ostali ki so bili na Primorskem lani, kar je blo slovencov tk gremo (bkoban, bowla, S57CQ in njihove boljše polovice) vsi ostali so bli pa iz Srbije ;) no Lunardi ma opravičljiv razlog....

Verjemi, da ne poznam njihovih partizanskih imen, tako, da se vsem opravičujem :? :? - poznam samo Lunardija in Bogdana, vse ostalo pa mi je ušlo mal iz glave........ kako je ime unim dvema , ki sta se lansko leto nekje poročila, :? še to sem pozabila, vidiš, presneto, leta.............. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi, da ne poznam njihovih partizanskih imen, tako, da se vsem opravičujem :? :? - poznam samo Lunardija in Bogdana, vse ostalo pa mi je ušlo mal iz glave........ kako je ime unim dvema , ki sta se lansko leto nekje poročila, :? še to sem pozabila, vidiš, presneto, leta.............. :hmm: :hmm:

:angry2: NČ unadva !?! To sva midva! Piki/Bowla,Junior, David % Pikica/Mateja. Zgodilo se je pa v Novem Travniku ( BIH ) :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: NČ unadva !?! To sva midva! Piki/Bowla,Junior, David % Pikica/Mateja. Zgodilo se je pa v Novem Travniku ( BIH ) :wub: :wub:

Prosim ne me tepst, saj bomo vse zglihal v Sremski........... za kakšnim šankom, obljubim, pa opravičujem se tud, ja, saj vesta................. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

El Juniore --- :eek: POROCILA :eek: ????

A pol September the second - odpade al kaj.... - ma da znamo planirat he he

No ja ni kaj tema je vroca - ekipa se pripravlja - mikice so v izdelavi... v glavnem tri.. stiri... in gasa...

CU

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno(i)kar prijavil dopust. Če bo šla dol večja gruča, bom vozil kak km za vami. Ker sem SR (in se cenim). :P :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno(i)kar prijavil dopust. Če bo šla dol večja gruča, bom vozil kak km za vami. Ker sem SR (in se cenim). :P :yes:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Tudi jaz te cenim.........bova vozila vsak po svoje :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Tudi jaz te cenim.........bova vozila vsak po svoje :OK: :OK: :OK: :OK:

:hmm:

Če boš mel s sabo kakšno piksno Laškega viška, bi se pa mogoče lahko bolj skupaj držala.

:whistle: O:-)

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Če boš mel s sabo kakšno piksno Laškega viška, bi se pa mogoče lahko bolj skupaj držala.

:whistle: O:-)

B)

Forget me not. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Če boš mel s sabo kakšno piksno Laškega viška, bi se pa mogoče lahko bolj skupaj držala.

:whistle: O:-)

B)

Si ta zelen, ne rdeč.. :? :? .)

Lepo, da greš, da se končno spoznamo...... :blink: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Če boš mel s sabo kakšno piksno Laškega viška, bi se pa mogoče lahko bolj skupaj držala.

:whistle: O:-)

B)

V to si lahko prepričan!!!!!!!!

Klimbra brez Laškega......a si to že kje vidu????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Jaz pridem z Volkom ... kot vedno ... .) :grim

Ja kok jih bo pa pol meu u krdelu :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to si lahko prepričan!!!!!!!!

Klimbra brez Laškega......a si to že kje vidu????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Ja kok jih bo pa pol meu u krdelu :? :? :? :?

Klimbra dokler ne boš v Sremu ti ne verjamem, da greš ... :grrr

BTW za vse ostale:

Klimbra je zadnjič spraševal, če se da v Sremu kakšne apartmaje rezervirat al kako bomo spali :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra je zadnjič spraševal, če se da v Sremu kakšne apartmaje rezervirat al kako bomo spali :lol1: :lol1: :lol1:

:kva2: :kva2: :kva2: , najbolje , da najame kakšno sobo v hotelu A kat. :blink: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: , najbolje , da najame kakšno sobo v hotelu A kat. :blink: :eek:

Veš Klimbro skrbi, ker ful smrči, da ne bi mogel kdo spat zaradi tega ... ker ipak na zborih je vse tako tiho, da lahko hitro koga kakšno smrčanje moti .) :grim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš Klimbro skrbi, ker ful smrči, da ne bi mogel kdo spat zaradi tega ... ker ipak na zborih je vse tako tiho, da lahko hitro koga kakšno smrčanje moti .) :grim :rolleyes:

Revček, mislim 100 % tišina, pa samo vsake toliko časa slišiš kakšnega, ki vzdihuje, mogoče ,se pa tega boji.... :D :D :D , da ga bi slišali???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem sam uvideven.........

A je to kaki greh????????

Še vedno bolje v apartmaju......pa da ti zjutrej kaki sendviček prnesem za pomirit trebušček.....kokr pa da cel motozbor trpi zarad mojega preganjanja volkov, medvedov in ostale smrtno nevarne perjadi.........

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: al sem se spet zmotu :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

BTW.....kot sem ti reku.......grem v četrtek......dopust še predlanski.....torej???????........

Revček, mislim 100 % tišina, pa samo vsake toliko časa slišiš kakšnega, ki vzdihuje, mogoče ,se pa tega boji.... :D :D :D , da ga bi slišali???

Tati........d neb ti slučajn vzdihvala.............ne poznaš moje frekvence :xx: :xx: :xx: :xx: :xx: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to si lahko prepričan!!!!!!!!

Klimbra brez Laškega......a si to že kje vidu????? :eek: :eek: :eek: :eek:

Ja kok jih bo pa pol meu u krdelu :? :? :? :?

:whistle: tole bo pa mini solo srečanje..... :kva2: kaj bo treba pit......

naše zlato pravilo je...... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to ob zvočni spremljavi.....in seveda osnovni intonaciji.......ki jo več ali manj podaja VALE :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!