Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Obvestilo vsem, ki pridete na izlet v Prekmurje!

  :surrender:  Vsi, ki pridete že v PETEK in boste spali pri Tremelju in pri Šinjorju... vas bo tja pospremil  ..  @Dore61... 

  :surrender:  Vsi ostali, ki pridete v SOBOTO.... dobimo se malo pred 11.uro v Lendavi, na parkirišču SPAR Lendava .. .   

  :surrender:  Vsi, ki pa pridete na izlet le v NEDELJO... lokacije odhoda (zjutraj) ni določena... oz. je predvidena za med 9. in 10. uro od Tremelja oz. od Šinjorja...  zato skontaktirajte @Dore61... in/ali @Halesa.... ki vam bosta sporočila mesto srečanja... V kolikor pa boste prišli v Prekmurje šele opoldan, potem se nam lahko pridružite med 11. in 12. uro na mejnem prehodu Razkrižje/Štrigova, kjer se bomo srečali z HR maxiskuteraši, ki nas bodo popeljali po HR v smeri Kumrovca... 

Lep maxi pozdrav vsem in se vsekakor vidimo ...   :D  

p.s. Prilagam GPS koordinate, da bo lažje nati zgoraj navedena mesta:

Hipermarket Spar Lendava: 46°33' 38.23"  16°27' 7.08"

Tremel: 46°44' 32.05"  16°12' 19.59"

Šinjor: 46°41' 7.48"  16°11' 27.54"

Bravo za koordinate baš sam danas mislio pitati ako ih netko ima .... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molim učesnike koji dolazi "izdaleka" smjer PULA - IZOLA - KOPER da se voze isključivo po prometnim pravilima i da zastoje prave na to predviđenim mjestima odnosno tamo gdje je predviđeno za autobuse i kroz crveno ni za živu glavu :D:D:010:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro!

V Lendavi pri Šparu se dobimo ob 11.uri, lahko prej dosti pozneje pa prosim ne, ker imamo zmenjeno z vodičem za uro za predstavitev edine Slovenske mumije - Hadika!

Kakšno minuto bomo seveda počakali, kaj več pa tudi zaradi tistih, ki pridejo pravočasno ne boyes.gif !

Če pa pride do kakšnih težav na sami poti in bodo zaradi tega zamude, pa prosim javite sproti, da lahko kdo počaka na zamudnike!

Lep trance_43_wavetowel2.gif iz sončnega Prekmurja!

-2

Mala sprememba glede na tole obvestilo. Odhod iz CE ob 8:15. Prosim bodite točni, zbirno mesto ostaja "isto", se pravi BS MOL na Mariborski cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na izletu sem dva dni in prespim.

lp

Ssabic

OK, sedaj je bolj jasno "kdo" si...   :D  ...ker na seznam prijavljenih ...si se prijavil pod drugim imenom...  :?

Lp in se vidimo v Prekmurju...  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bomo štartali iz Ljubljane, mogoče bi bilo najboljše, da se dobimo na končni postaji 6 v Črnučah.

Ob kateri uri bi se dobili in kdaj je predvideno, da se dobimo v Prekmurju.

lp

Ker sem iz Črnuč, meni to zelo ustreza. Če gremo po avtocesti bi se dobili V SOBOTO 4.10, okoli pol osmih, lahko pa kombiniramo avtocesto / glavno cesto. Kakorkoli, nekje med 7 in 7.30 bi bil pravi čas za odhod.

Lahko se dobimo tudi na parkirišču pred TIVOLIJEM, ker to lokacijo vsi ( skoraj ) poznajo. Čas odhoda bi bil enak. Predlagam, da se čimpreje dogovorimo.

p.s. lahko se nam pridružijo še Primorci

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem iz Črnuč, meni to zelo ustreza. Če gremo po avtocesti bi se dobili V SOBOTO 4.10, okoli pol osmih, lahko pa kombiniramo avtocesto / glavno cesto. Kakorkoli, nekje med 7 in 7.30 bi bil pravi čas za odhod.

Lahko se dobimo tudi na parkirišču pred TIVOLIJEM, ker to lokacijo vsi ( skoraj ) poznajo. Čas odhoda bi bil enak. Predlagam, da se čimpreje dogovorimo.

p.s. lahko se nam pridružijo še Primorci

:rolleyes:

Se strinjam z uro in Tivoli bi bil še boljša varijanta.

Jaz sem za, se dobimo 7:15 in odhod 7:30.

lp Ssabic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na izletu sem dva dni in prespim.

lp

Ssabic

Čakaj sedaj pa meni ni jasno, ali prespiš sam ali pa tudi sopotnica, saj si prej bil tako prijavljen - ali pa kaj?

Je to tvoja prijavaunsure.gif?

15.@ssabic+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

01. @dore61; 2 dni

02. @hales; 2 dni

03. @maxiscooter; 3 dni (nočitev)

04. @burgman650E; 3 dni (nočitev)

05. @osnexus; 2 dni (nočitev)

06. @pelikan; 2 dni (nočitev)

07. @taliban+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

08. @skuterist; 2 dni (nočitev)

09. @uccello + sopotnica; 3 dni (nočitev)

10. @ante; 3 dni (nočitev)

11. @Blond; 2 dni

12. @sat500 + sopotnica; 2 dni (nočitev)

13. @maxislavc; 2 dni (nočitev)

14. @posavc + sopotnica; 2 dni (nočitev)

15. @ssabic+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

16. @Flukturr + sopotnica; 2 dni (nočitev)

17. @piaggiox9 + sopotnica; 3 dni (nočitev)

18. @Boka; 2 dni (nočitev)

19. @petek123+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

20. @mojca; 2 dni (nočitev)

21. @Drejči, 2 dni (nočitev)

22. @xyzdomba; 2 dni (nočitev)

23. @mrkixi+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

24. @bestmedia; 2 dni (nočitev)

25. @tommekk; leteči 2dni

26. @koma1; 2 dni (nočitev)

27. @1965; 2 dni (nočitev)

28. Enzo - Pula, 3 dni (nočitev)

29. @JoeBradley - 2 dni

30. @Artsi;  3 dni (nočitev)

31. Sandi; 2 dni (nočitev)

32. @Zvone500+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

33. Dorjan + sopotnica; 3 dni ( nočitev )

34. Matko-LJ; 2 dni (nočitev)

35. @Cmrlj + sopotnica; 2 dni (nočitev)

36. Doktor + sopotnica; 3 dni ( nočitev )

37. Bogdan + sopotnica; 2 dni (nočitev)

38. @AliFrei; 2dni (nočitev)

39. Borut (LJ), 2 dni (nočitev)

40. Miro (LJ)

OPOMBE:

***

POVDARJEN TEKST POMENI, DA JE BILA AKONTACIJA ŽE VPLAČANA;  Številka 3 pomeni, da nekateri pridejo že v petek 03.09.2010 in bodo prespali eno noč več.

Akontacijo(10€/na osebo) lahko vplačate pri @skuteristu /Celje in okolica/, pri @dore61ali @hales-u /za Prekmurje/, @Burgman650E /za Primorsko/ in za /Štajersko-Koroško/ pri @pelikanu in pa  pri @Drejč-iju  /Ljubljana + širša okolica/   

***

Večerja na turistični kmetiji "TREMEL"

Za vse, ki zagotovo greste na izlet... prilagamo Tremeljev menu, kjer bi bilo potrebno, da se odločite, kaj boste jedli za večerjo. Namreč, sporočiti jim moramo okvirno število po posameznih menijih (označeni so z rimskimi številkami od 1 do 10), da bodo lahko zagotovili dovolj zalog. Menu je sestavljen iz hrane, ki je značilna za Prekmurje... Za vsa dodatna vprašanja okoli hrane skontaktirajte domačina @Dore61 ali @Hales-a, ki bosta tudi sicer pobirala naročila za večerjo. Številko menija jima javite preko PM ali pa preko GSM-ja.   :surrender:

Prosimo, da tudi to javite čim prej...    :surrender:  

post-22093-010011900 1283421267_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj sedaj pa meni ni jasno, ali prespiš sam ali pa tudi sopotnica, saj si prej bil tako prijavljen - ali pa kaj?

Je to tvoja prijavaunsure.gif?

15.@ssabic+ sopotnica; 2 dni (nočitev)

Tako kot je prijavljeno s sopotnico. To je moja prijava in Drejčiju sem dal avans.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor vidim je vas lepo število, zato se morate imeti maxsimalno dobro. Meni je prav žal da se tega srečanja ne morem udeležiti,se pa vidimo naslednjič. Sedaj ko se zapre sezona in ko bo z časom bol razpoložljivo , prvo najdem primeren konjič za prihodnjo sezono in močno upam da bo drugo let več časa za motor in bolše vreme, saj sem letos komaj z Burgmanom preden sem ga proodal naredil 4600km in sem sezono začel zelo pozno nekje v juniju zaradi slabega vremena.

Fantje imejte se skratka lepo in uživajte, ter veliko varnih km,pa prošnja naravi da boste imeli lepo vreme. :OK: Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z uro in Tivoli bi bil še boljša varijanta.

Jaz sem za, se dobimo 7:15 in odhod 7:30.

lp Ssabic

DOGOVORJENO, pridem.:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Molim učesnike koji dolazi "izdaleka" smjer PULA - IZOLA - KOPER da se voze isključivo po prometnim pravilima i da zastoje prave na to predviđenim mjestima odnosno tamo gdje je predviđeno za autobuse i kroz crveno ni za živu glavu :D:D:010:010

dragi moj tomislave... lako je tebi , ti spavaš u Varaždinu...samo pazi da ne bude u petak :drunk:

ali mi moramo do Šinjora.... znači nema crvenog svjetla na našem putu :oops: .. kad se postavi Burgman sa kovčegima po sredini ceste.. bježe svi .. izgledam ko policajac.. :eek: ali brez brige.. glavno mi je to,da je @MAXISCOOTER zadnji :hooray: , da mi javi ako smo prebrzi.. :naughty:

ampak toliko da veste , s primorskega prihajajo 3 Burgmani , piggio X9 in en Tmax.. torej prosim :music2: in :grupni: ..

še 16h... pa štartamo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šli iz Lj po avtocesti do Celja in skupaj naprej.

Do CE imamo 50 min po avtocesti.

lp

Dobrodošli v Celju. :notworthy::surrender:

Odhod iz CE ob 8:15. zbirno mesto na bencinskem servisu MOL na Mariborski cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in po kateri routi bo šel konvoj iz LJ preko Celja naprej ???

Da vidim ali se vam Mariborski del pridruži ali vzame svojo ruto ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in po kateri routi bo šel konvoj iz LJ preko Celja naprej ???

Da vidim ali se vam Mariborski del pridruži ali vzame svojo ruto ???

Priključitev bi bila možna na Ptuju glede na traso ki jo imamo določeno iz Celja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@JoeBradley

@sat500

@vsi ostali ki pridejo preko MB

ali gremo smer Ptuj in se jim tam pridružimo ???

ali ima kdo kak drug predlog ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor vidim je vas lepo število, zato se morate imeti maxsimalno dobro. Meni je prav žal da se tega srečanja ne morem udeležiti,se pa vidimo naslednjič. Sedaj ko se zapre sezona in ko bo z časom bol razpoložljivo , prvo najdem primeren konjič za prihodnjo sezono in močno upam da bo drugo let več časa za motor in bolše vreme, saj sem letos komaj z Burgmanom preden sem ga proodal naredil 4600km in sem sezono začel zelo pozno nekje v juniju zaradi slabega vremena.

Fantje imejte se skratka lepo in uživajte, ter veliko varnih km,pa prošnja naravi da boste imeli lepo vreme. :OK: Lp.

Xraider, hvala za lepe želje in škoda, da te ne bo wacko.gif , drugo leto pa se seveda vidimo.

Lep trance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@JoeBradley

@sat500

@vsi ostali ki pridejo preko MB

ali gremo smer Ptuj in se jim tam pridružimo ???

ali ima kdo kak drug predlog ?

Kdaj bodo LJ in Ce v Ptuju? Da si preračunam potrebno uro odhoda iz Raven. Do Ptuja imam 100 km, torej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bodo LJ in Ce v Ptuju? Da si preračunam potrebno uro odhoda iz Raven. Do Ptuja imam 100 km, torej..

Računam da v cca 1 uri bomo v Ptuju, mogoče par minut gor ali dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla

Vsem, ki danes odrinete proti Prekmurju, želim varno vožnjo, lepo vreme in veliiiiko dobre volje in da je nekaj pripeljete tudi do nas worship.gif !

Želje so seveda tudi za vse tiste, ki boste prišli jutriyes.gif!

Lep trance_43_wavetowel2.gifiz Prekmurja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računam da v cca 1 uri bomo v Ptuju, mogoče par minut gor ali dol.

Se bomo morali kar peljat,da bomo v eni uri v Ptuju.Kolk nas pa bo zjutraj na bs mol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!