Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Jutri (v soboto, 02.04.2011) se bova s @skuteristom zapeljala v smeri Celje, Ljubljana, Litija, Celje,... Jaz bom zjutraj le do Celja letel po AC, drugače pa se bova izogibala tem "hitrim" cestam... Iz MB krenem ob cca. 9.uri, v Celju (na MOL-ovi črpalki) pa se dobiva ob cca.10.uri... V Ljubljani imava nekaj krajših opravkov... tako, da ob cca. med 12. in 13.uro nadaljujeva v smeri Litije... Kje konkretno se bova vračala... še ni točno dogovorjeno... :D

Če ima kdo čas... se nama lahko seveda pridruži... :OK:

Lep maxi pozdrav vsem...

p.s. To ni "prvoaprilska".... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (v soboto, 02.04.2011) se bova s @skuteristom zapeljala v smeri Celje, Ljubljana, Litija, Celje,... Jaz bom zjutraj le do Celja letel po AC, drugače pa se bova izogibala tem "hitrim" cestam... Iz MB krenem ob cca. 9.uri, v Celju (na MOL-ovi črpalki) pa se dobiva ob cca.10.uri... V Ljubljani imava nekaj krajših opravkov... tako, da ob cca. med 12. in 13.uro nadaljujeva v smeri Litije... Kje konkretno se bova vračala... še ni točno dogovorjeno... :D

Če ima kdo čas... se nama lahko seveda pridruži... :OK:

Lep maxi pozdrav vsem...

p.s. To ni "prvoaprilska".... .)

Ko boste v Ljubljani me pokliči na mobi, pa se oglasite na kavi pri meni, sem doma.

lp

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boste v Ljubljani me pokliči na mobi, pa se oglasite na kavi pri meni, sem doma.

lp

OK, se slišimo... :OK:

Lp do takrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (v soboto, 02.04.2011) se bova s @skuteristom zapeljala v smeri Celje, Ljubljana, Litija, Celje,... Jaz bom zjutraj le do Celja letel po AC, drugače pa se bova izogibala tem "hitrim" cestam... Iz MB krenem ob cca. 9.uri, v Celju (na MOL-ovi črpalki) pa se dobiva ob cca.10.uri... V Ljubljani imava nekaj krajših opravkov... tako, da ob cca. med 12. in 13.uro nadaljujeva v smeri Litije... Kje konkretno se bova vračala... še ni točno dogovorjeno... :D

Če ima kdo čas... se nama lahko seveda pridruži... :OK:

Lep maxi pozdrav vsem...

p.s. To ni "prvoaprilska".... .)

S pridružim tudi jaz ob desetih v CE na molu ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, sobotna predpriprava za nedeljski primorski izlet je uspela v celoti. V Celju smo se zjutraj dobili @Skuterist, @Petek123 in jaz... ter se odpeljali po stari cesti v Ljubljano... po opravkih. Ko smo vse opravili, nas je @ssabic povabil k sebi na kavo (+še kaj!), kjer smo pokramljali o vsemogočem.... in se potem odpravili domov v smeri Litije, Zagorja ob Savi do Celja, kjer smo se tudi razšli... Vreme je bilo res lepo, toplo in v znamenju prihajajočega primorskega izleta...

Hvala vsem za še en lep MAXI dan... in jutri se (z nekaterimi) ponovno vidimo...

Lp @Pelikan

p.s. V Ljubljani smo spoznali tudi nove maxi prijatelje in jih povabili, da se nam kdaj tudi pridružijo...

post-22093-0-79752800-1301773030_thumb.jpg

post-22093-0-93148600-1301773038_thumb.jpg

post-22093-0-26288800-1301773046_thumb.jpg

post-22093-0-29391800-1301773053_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo vsem skupaj, zanima me, če ima kdo kak predlog za nedeljski izlet, kam kaj greste?? Jaz sem imel malo v mislih Logarsko dolino ali okolico Bleda - vintgar... ali pa muzej na prostem Rogatec..., če ima kdo kak dober predlog ali bi se pridružil?? ??Naj mi sporoči, da se kaj dogovorimo... Pa maxi pozdrav... :yea1:

Ideje za izlet...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lepo pozdravljeni vsi maxiscooteristi, 27.4.2011 je Slovenski dan na Grobniku (Rijeka, HR), tko da vsi maxiscooteristi prisrčno vabljeni, da se pridružite temu slovenskemu dnevu vseh motoristov... Za zabavo, hrano dobro voljo in odlično organizacijo kompletnega dneva je odlično priskrbljeno... Vam obljubim, ne bo vam žal, jaz grem sigurno dol... VABLJENI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni

Bi šel kdo na izlet z mano?? V planu imam jezersko-železna kaplja-proti celovcu-pavličevo sedlo-logarska dolina-savinjska dolina-čez gornji grad-kamnik-ljubljana... Ali pa stara cesta proti jesenicam-kranjska gora-rateče-tromeja-nazaj proti sloveniji-lahko tudi bled-bohinj-kranj-ljubljana... ALI PA KAK VAŠ PREDLOG?? Če koga zanima, da se mi pridruži, naj mi piše ali pokliče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni

Bi šel kdo na izlet z mano?? V planu imam jezersko-železna kaplja-proti celovcu-pavličevo sedlo-logarska dolina-savinjska dolina-čez gornji grad-kamnik-ljubljana... Ali pa stara cesta proti jesenicam-kranjska gora-rateče-tromeja-nazaj proti sloveniji-lahko tudi bled-bohinj-kranj-ljubljana... ALI PA KAK VAŠ PREDLOG?? Če koga zanima, da se mi pridruži, naj mi piše ali pokliče...

Kdaj načrtuješ, predlagaj temine (še do konca tega tedna so dnevi ugodni :-)).

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, bom videl kako bo z vremenom ta teden...? Drgač pa zihr grem, če bo... Se slišmo. Lep :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Kaki so kaj vaši načrti za nedeljo, 8.5.2011, kam se kaj odpravljate, da se vam pridružim...??

Imel sem v mislih muzej na prostem Rogatec ali Kranjska Gora, Rateče, Tromeja, nazaj proti sloveniji...

Ali pa kak vaš predlog??

Pa maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni, maxiscooteristi!

Svoj motor sem letos prodal, silom prilike, in se začasno umaknil iz moto sveta. Sigurno se vrnem kdaj, čim bodo pogoji, seveda z novim Burgmanom. ;)

Preden pa rečem "nasvidenje", pa pošiljam razmišljanje o posodobljenem logu, ki sem si ga narisal že lani. Samo v razmislek, da bi bil enostavnejši in še boljši, sodobnejši. Je pa stari vseeno dober. Če bo slučajno kdaj kakšen interes, me lahko kontaktirajte.

No, lepo se vozite in srečno na cesti. Peace!

AliFrei (Aleš Plut)

post-22483-0-07414400-1341565037_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Maxiscooter – RAFTING BOVEC

V nedeljo 12.08.2012 organiziramo RAFTING po reki Soči. Zbor je na Petrolovi bencinski črpalki v Šalari ob 9,00 zjutraj.

Prihod v Bovec je predviden ob 12, 00 uri kjer se dobimo še z ostalimi, kateri pridete posamezno iz drugih krajev .

Prijave zbiramo do 09.08.2012 in so obvezne, ker potrebujemo število udeležencev za rezervacijo čolnov.

post-23577-0-66112800-1344174182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!