Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

no če že more bit slabo vreme naj bo vsaj na vzhodu...sicer pa je to idealna priložnost da 'sprobamo' prostornino svojih torb za (proti)dežne pripomočke...

sam bi se vam tistim iz Celja pridružil v Šempetru na Petrolu...pa bi prosil da mi poveste uro kdaj naj bom tam...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, ura je zgodnja, tedaj bo pri tromostovju polno ljudi, mislim pa, da bo tudi vreme držalo.

Glede vremena, zelo dober predlog. Petek pozno popoldne se bo ze vedelo, kaj in kako. V forumu objavimo prestavitev.

Sem pozabil da bom v petek šele pozno zvečer prišel do "računalnika" zato prosim da napišete kako in kaj ali pa mi pošljite PM, da bom vedel.

no če že more bit slabo vreme naj bo vsaj na vzhodu...sicer pa je to idealna priložnost da 'sprobamo' prostornino svojih torb za (proti)dežne pripomočke...

sam bi se vam tistim iz Celja pridružil v Šempetru na Petrolu...pa bi prosil da mi poveste uro kdaj naj bom tam...

lp

Jaz nimam nič :headbang: dežne opreme, razen "iberhoz", vendar mislim da kaj več kot ploho nebi preživele, pa tudi vožnja po dežju mi ni všeč. Bom navijal za sonce :alien1: . Mogoče se nam pridruži še en maxi voznik s Velenja, načeloma nas bo čakal na Trojanah okoli 8:30 ure. 100% bom vedel šele v petek. Torej Zvone bodi v Šempetru ob 8:10 (približno). Mi v Celju pa bomo poskrbeli za pravočasen odhod, to pomeni zbor malo pred 7:50, odhod 8:00.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist.

Verjetno si me spregledal. Navijam za nedeljo. Tako zaradi vremena, kot zaradi obveznosti, ki sem jih omenil. Pravkar sem dobil 'plavega', tako da sobota tudi ob lepem vremenu verjetno odpade. Bom pa mislil na vas, medtem ko bom delal.

Jet man, ti se pa oglas v Velenju, ko se boš vračal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist.

Verjetno si me spregledal. Navijam za nedeljo. Tako zaradi vremena, kot zaradi obveznosti, ki sem jih omenil. Pravkar sem dobil 'plavega', tako da sobota tudi ob lepem vremenu verjetno odpade. Bom pa mislil na vas, medtem ko bom delal.

Jet man, ti se pa oglas v Velenju, ko se boš vračal.

Oops :blush: se opravičujem. Meni je načeloma vseeno kateri dan.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obeti

V petek bo sončno, zvečer bodo na zahodu nevihte. Jugozahodni veter se bo nekoliko okrepil. V soboto bo na Primorskem delno jasno, drugod spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo krajevne padavine, deloma nevihte.

Vsake 20 km se mi ne ljub vlečt gor enodelnega dežjaka. To bi blo treba prestavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jest tem vremenskim napovedim v zadnjem mesecu ne verjamem več nič. Vsak dan je skoraj enaka napoved, skoraj vsak dan se uščije in tudi sonce je prej ali po tem. Zdej, ne vem za preostanek Slovenije, samo kle v Ljubljani je pa kot, da bi imeli april in ne junij mesec. Samo v zadnjem mesecu sem bil na skuterju večkrat moker, kot pa prej v treh letih skupaj :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene dež načeloma ne moti. Če se že vozim potem tako ali tako ni pomoči, če pa sem doma potem pa raje vzamem avto, tak fanatik pa res nisem. Za soboto pa mislim, da naj ostane tako kot je zmenjeno, pa kar bo, pa bo. Še vedno se lahko v petek zvečer zadevo prekliče, če bi bila res slaba napoved.

Jest pridem, sam ali pa v paru, še ne vem, ne grem pa celotno pot, vas bom spremljal zgolj na začetku. Žal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ima veze, če pade kakšna plohca? Saj nismo iz cukra, kaj ne.

Zakaj pa pol po laboratorijih folku merjo cuker ? Torej smo iz cukra in nam dež zelo škoduje. To je eno. O dežjaku sem že govoril. Tretje pa je, da so mokre granitne kocke super drsalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj po mokrih granitnih kockah smo se peljali že lansko leto (jaz, @skuterist, @jan2503, @majesty) in sem rekel, da ne bom šel več čez Vršič in sam zagotovo ne bi šel, ker sama vožnja čez Vršič je brez vezna. "Doživetje", da si se peljal čez Vršič naj bi nekaj štelo. Baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli v petek napoved. Doživetje je, ko si nekje prvič. Čez Vršič je pa že čisto vsak šel. Doživetje bi blo it na GG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli v petek napoved. Doživetje je, ko si nekje prvič. Čez Vršič je pa že čisto vsak šel. Doživetje bi blo it na GG.

tud jz iščem koga, ki bo v juliju pokazal pot na GG. v soboto bo treba kej na to temo.

glede vremena v CE: vsak dan gledam oblake in dež pri napovedi, pa tri dni že žge do 30 in čez, dežja pa od nikoder. Se pa ob dveh stemni, na trojanah ulije kot iz škafa, par 100 metrov naprej pa suha cesta. Bomo videli v petek. Najboljše info bi dal pa nekdo iz tistega konca, kamor mamo namen it. A kdo pozna koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pfff, ce bi mel popolnoma zanesljiv skuter bi se vam pridruzil. tak pa (zdaj kmalu) ko bo resonancni izpuh in se bo zadeva vrtela 10k rpm+ pa si ravno ne upam na take dolge ture. pa se za razliko od vas bi stal na vsaki bencinski crpalki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj po mokrih granitnih kockah smo se peljali že lansko leto (jaz, @skuterist, @jan2503, @majesty) in sem rekel, da ne bom šel več čez Vršič in sam zagotovo ne bi šel, ker sama vožnja čez Vršič je brez vezna. "Doživetje", da si se peljal čez Vršič naj bi nekaj štelo. Baje.

Se povsem strinjam z izjavo, moker granit je :unsure: . Grem zaradi družbe.

tud jz iščem koga, ki bo v juliju pokazal pot na GG. v soboto bo treba kej na to temo.

glede vremena v CE: vsak dan gledam oblake in dež pri napovedi, pa tri dni že žge do 30 in čez, dežja pa od nikoder. Se pa ob dveh stemni, na trojanah ulije kot iz škafa, par 100 metrov naprej pa suha cesta. Bomo videli v petek. Najboljše info bi dal pa nekdo iz tistega konca, kamor mamo namen it. A kdo pozna koga?

Saj se lahko v soboto dobimo v LJ (ali pa tudi kje drugje) ter kako rečemo. Tudi jaz ne maram vožnje po mokrem, pa še "protidežne" opreme nimam :headbang: .

Glede GG pa mislim da se dogovarjamo od začetka "naših" debat na motosvetu. Predlagajte tako kot je @kvant, se pravi datum in relacijo. Zaradi mene lahko tudi naslednji vikend :naughty: (imamo v ponedeljek prosto - izlet 2 dni :whistle: ).

LP

P.S. je pa res da soboto napovedujejo več dežja kot druge dni. V petek zvečer preverim kako ste se oziroma smo se odločili. @kvant, saj lahko naredimo manjši krog :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. je pa res da soboto napovedujejo več dežja kot druge dni. V petek zvečer preverim kako ste se oziroma smo se odločili. @kvant, saj lahko naredimo manjši krog :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pfff, ce bi mel popolnoma zanesljiv skuter bi se vam pridruzil. tak pa (zdaj kmalu) ko bo resonancni izpuh in se bo zadeva vrtela 10k rpm+ pa si ravno ne upam na take dolge ture. pa se za razliko od vas bi stal na vsaki bencinski crpalki :D

škoda, bi šli eni lulat, drugi bi noge pretegnili.... tko bo pa to bolj poredko... Morda si pa le premislis, pa prideš. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda, bi šli eni lulat, drugi bi noge pretegnili.... tko bo pa to bolj poredko... Morda si pa le premislis, pa prideš. :rolleyes:

ce kdo pozna koga, ki bi za nizki dnar al pa zastonj me s kombijem pobral in zapeljal do mbja ce bi blo kaj narobe pol pridem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 2T 180ccm Runner ima veliko porabo samo po mestu in pri teranju nad 100km/h (in prehitevanju seveda), drugače pa je poraba zmerna (okoli 5 litrov). Je pa žejen, to pa priznam. Jaz sem uspel priti na "rumeno lučko" po cca 60km vožnje. Ampak nisem ga šparal. Sem pa zadnjič svojega B&W-ja nažigal proti Celju in nazaj, pa je bila poraba 4,63 (3 se ponavlja :D ), kar se mi zdi kar OK.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele sredi drugega tedna naj bi se vreme stabiliziralo. Predlagam prestavitev za en teden. Na sobotni sliki so po celi Sloveniji narisane same strele. Je ravno zadnjič enega scvrlo pri Postojni pod eno lipo. Ga ni za srat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej 2T 180ccm Runner ima veliko porabo samo po mestu in pri teranju nad 100km/h (in prehitevanju seveda), drugače pa je poraba zmerna (okoli 5 litrov). Je pa žejen, to pa priznam. Jaz sem uspel priti na "rumeno lučko" po cca 60km vožnje. Ampak nisem ga šparal. Sem pa zadnjič svojega B&W-ja nažigal proti Celju in nazaj, pa je bila poraba 4,63 (3 se ponavlja :D ), kar se mi zdi kar OK.

ja z 25ko fergom, sportnim filtrom in veliko dizo + visoki obrati zaradi resonancnega izpuha poraba ziher ne bo pod 8 L :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drug teden nas je veliko na dopustu.Kakšna ploh pa nas ja ne bo pregnala, strela nas bo itak zgrešila. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...vidim da smo si precej neenotni...eni za drugi ne

jas osebno sem še vedno za....četudi bodo rahle plohe

razen če bo vremenska 100% slaba potem res nima smisla

če pa prestavimo na nedeljo ali na naslednji teden sem pa tudi zraven :)

jutri zvečer pa pridem pogledat kaj ste se odločli

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!