Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

no...vidim da smo si precej neenotni...eni za drugi ne

jas osebno sem še vedno za....četudi bodo rahle plohe

razen če bo vremenska 100% slaba potem res nima smisla

če pa prestavimo na nedeljo ali na naslednji teden sem pa tudi zraven :)

jutri zvečer pa pridem pogledat kaj ste se odločli

lp

res, vremenarji nam grozijo z plohami. problem ja samo v tem, da niti kaplje dezja v CE kljub napovedi ni bilo v treh dneh.

Prejsnji vikend je bilo tako nekako, potem pa smo se kopali v znoju cel dan.

Pocakajmo torej jutri, pa se odlocimo.

Mislim, da je izlet v soncu, ceprav 30. junija lepsi, kot pa pod oblaki. Res pa sem tudi jaz na poti do sluzbe CE-LJ že pokasiral dež, pa še živim. No, vozil sem pa res 20 na uro:)

Se beremo jutri.

lp

Popravljeno . Popravil kvant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z 25ko fergom, sportnim filtrom in veliko dizo + visoki obrati zaradi resonancnega izpuha poraba ziher ne bo pod 8 L :P

Uh, kaj se pa to noter tišal? :) A še ne gre dovolj? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...vidim da smo si precej neenotni...eni za drugi ne

jas osebno sem še vedno za....četudi bodo rahle plohe

razen če bo vremenska 100% slaba potem res nima smisla

če pa prestavimo na nedeljo ali na naslednji teden sem pa tudi zraven :)

jutri zvečer pa pridem pogledat kaj ste se odločli

lp

Se pridružujem mnenju. Do cca 21:00 ure ne bom imel dostopa do "www", tako da preverim kakšna je odločitev bolj pozno. Upam da se boste do takrat odločili. Tudi jaz sem zraven v primeru nedelje ali drugega tedna. A gremo drug teden tudi kam :whistle: (GG - 2 dni)

LP

P.S @kvant sporoči kako in kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ta vreme mi gre pa res že na k*. Čez viked bodo plohe in nevihte, v ponedeljek pa spet sončno in vroče :headbang:

Jaz sem tudi naslednji vikend frej, ker imam 27.6. še en izpit! :rolleyes: Res bi rad že ta vikend kam šel, ampak če bo res tako vreme kot ga napovedujejo, potem pa nekega posebnega užitka res ne bo. Spet bo v soboto in nedeljo najslabše vreme od celega tedna. Samo, če v soboto ne bo dežja, grem lastno ročno udušit tiste pametnjakoviče na ARSO. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, kaj se pa to noter tišal? :) A še ne gre dovolj? :whistle:

uf saj nikoli ne gre dovolj :D

za nasledno leto planiram (ce bo kes) eno uber predelavo, tak da bom cyl poslal v UK na tunanje na 200cc, po meri narejen avspuh, kompletna sportna elektronika in pa mogoce se kak NOS kit. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djezo, daj kupi raje kaj konkretnega :) Sej vem, da je tuning fajn, ampak ko ga začne skuter srat (2T seveda), je taka jeba, da ga hočeš stran vržt. Govorim iz lastnih izkušenj. Kupi raje kaj serijsko močnejšega.

Glede znaka.... tudi meni ni najbolj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak ta vreme mi gre pa res že na k*. Čez viked bodo plohe in nevihte, v ponedeljek pa spet sončno in vroče :headbang:

Jaz sem tudi naslednji vikend frej, ker imam 27.6. še en izpit! :rolleyes: Res bi rad že ta vikend kam šel, ampak če bo res tako vreme kot ga napovedujejo, potem pa nekega posebnega užitka res ne bo. Spet bo v soboto in nedeljo najslabše vreme od celega tedna. Samo, če v soboto ne bo dežja, grem lastno ročno udušit tiste pametnjakoviče na ARSO. :evilgrin:

Na primorskem je začelo deževati, lepa nevihta. Za jutri je žal prav na naši poti napovedano najsabše vreme :headbang: . Ali gremo raje kam drugam, npr. proti prekmurju ali pa kam v osrednjo SLO-venijo?

Toliko za "intermeco", preverim končno odločitev zvečer.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri se dobimo na dogovorjenem mestu,pol pa se dogovorimo o smeri izleta.Kot kaže bo slabo samo na zahodu,vzhodna Slovenija pa bollj jasna.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

jutri se dobimo na Prešercu pa gremo magar do morja, tam najbrž toče ne bo!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil ssabic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa z avti do Tičarjevega doma na Vršiču. Imajo novo adrenalinsko ponudbo gor in sicer spust z lesenimi maxiskuterji v dolino. Zadeva je menda enkratna, ha ha. Kok to košta bi pa blo treba vprašat.

post-6273-1181921995_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bojim da se bomo zbudili v deževno jutro...

jaz se bom zgodaj zbudil in bom videl kako kaže...če bo dež bom šel v službo...

upam da bo naslednja sobota lepša in da se zmenimo takrat...četudi udeležba ne bo tako številčna kot bi lahko bila jutri...

če pa bo vreme primerno bom pa vseeno ob 8.10 na Petrolu in če pride kdo mimo se pridružim ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.arso.gov.si/vreme/napovedi%20in...ki/napoved.html

dež bo...

Predlog:

Ker bo izgleda sivo in megleno jutro, predlagam, da srečanje PRESTAVIMO za 14 dni. Sodelavec živi severno od Nove Gorice, zjutraj ga pokličem, da se prepričam glede dežja. Novice sporočim še zjutraj na forum.

V kolikor bo vreme dopoldne držalo, grem na Prešerca.

Predlog: naslednji vikend tisti, ki bi lahko, udarimo turo skupaj.

lp

p.s.

Zjutraj sem prihitel nekoga (mislim, da ž. spol) na P X9 v trojanskih tunelih, škoda da mu nisem mogel v roke stisniti še kakšne nalepke z našim znakom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede znaka:

je del prvega predloga logotipa, ki ga je izdelala študentka Kaja. Še kakšno mnenje bi bilo zelo dobrodošlo, morda vzpodbuda, ideja, predlog....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No konkretnega odgovora o izletu ni :devil: . Jutri zjutraj preverim še enkrat, v primeru da ne bo deževalo in da se še kdo oglasi pridem do AMZS v CE. Če bo kdo tam nadaljujem do LJ, potem pa se v LJ odločim kako naprej. Če ste se odločili za nedeljo naj nekdo to napiše da ne bom jutri "zastonj" zgodaj vstajal.

Naslednja dva vikenda imam 100% čas tako da ni problema. Kako je sedaj s GG :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haj! Danes sem se peljal po Dravski dolini pa vam povem ko sva s prijateljem opazovala reko Dravo ko priteče iz zahoda vam povem da je takšna ko prava kava in kaj to pomeni? Da so na zahodu močne padavine, pa tud napoved je zalo slaba,ni uredo če te kje premoči ko cucka. mislim da je veliko bolje da se prestavi na prvi lep vikend. L.P. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani sedaj konkretno dežuje, do jutra morda poneha a ceste suhe ne bodo. Se bom zbudil malo prej in prečekiral tu ali kdo pride, če ne bo nikogar, grem spat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haj! Danes sem se peljal po Dravski dolini pa vam povem ko sva s prijateljem opazovala reko Dravo ko priteče iz zahoda vam povem da je takšna ko prava kava in kaj to pomeni? Da so na zahodu močne padavine, pa tud napoved je zalo slaba,ni uredo če te kje premoči ko cucka. mislim da je veliko bolje da se prestavi na prvi lep vikend. L.P. :worship:

V Ljubljani sedaj konkretno dežuje, do jutra morda poneha a ceste suhe ne bodo. Se bom zbudil malo prej in prečekiral tu ali kdo pride, če ne bo nikogar, grem spat :closedeyes:

Potem to pomeni da se zadeva prestavi? Pri nas zaenkrat ne dežuje tudi oblakov ni videti (temnih). Kaj če bi "dirkači" s LJ prišli proti CE in gremo potem naprej?

Dajte me poklicati če greste bliže, vremenska je za našo pot neugodna (nimam dežne zaščite).

Koliko nas oziroma vas je sedaj za vožnjo? Prav veliko ne :unsure: .

@kvant - kakšna je odločitev? zadeva prestavljena ali ne? Časa za odločitev ni več veliko :krneki:

Preverim še enkrat čez 1/2 ure. Če ne bo konkretnega odgovora naredim manjši krog po okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hip:

Ce: brez oblačka,

Portoroz: brez oblačka

LJ: delno oblačno.

Bovec: oblaki se zapirajo, vsak trenutek pričakujejo, da se bo usulo (tel. hotelska recepcija)

Predlog: Tura PRESTAVLJENA.

Ker pa ta hip pri nas vreme drži, grem na AMZS, potem pa na Prešerca na kofe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta hip:

Ce: brez oblačka,

Portoroz: brez oblačka

LJ: delno oblačno.

Bovec: oblaki se zapirajo, vsak trenutek pričakujejo, da se bo usulo (tel. hotelska recepcija)

Predlog: Tura PRESTAVLJENA.

Ker pa ta hip pri nas vreme drži, grem na AMZS, potem pa na Prešerca na kofe.

lp

Pridem na AMZS in plačam kavo na Prešercu. Tako ali tako sem nameraval v LJ kupit eno malenkost.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primorska, pravkar dvignu rit iz posle v lepo sončno jutro brez oblačka.

greva z lejdi v žabarijo.

pa kr bo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!