Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

primorska, pravkar dvignu rit iz posle v lepo sončno jutro brez oblačka.

greva z lejdi v žabarijo.

pa kr bo bo.

ok, se vidmo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 8,30 krenem iz mb. mi zaupa kdo št.mobija da mi poveste kje se nahajate ker bom prišel kasneje

poglej moj profil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djezo, daj kupi raje kaj konkretnega :) Sej vem, da je tuning fajn, ampak ko ga začne skuter srat (2T seveda), je taka jeba, da ga hočeš stran vržt. Govorim iz lastnih izkušenj. Kupi raje kaj serijsko močnejšega.

saj bom, drugo leto mam plan naredit izpit za A pa presedlat na kakega cestaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

521 kilometrov se je nabralo. blo je super, kljub čudnim vremenskim napovedim niti kapljice.

super je blo! še gremo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub slabi napovedi se nas je zbralo kar lepo število. Škoda da se niso vsi pridružili na vožnji, počakajmo da kdo od "reporterjev" prilepi še kakšno sliko, pa tudi filmček bi znal biti zanimiv.

Jetman-a pa bo treba prositi naj pripravii "plakat" za skupno vožno dne 7-8.7.2007 smer GG :naughty:

LP

P.S. vsi ki ste manjkali pa le rezervirajte zgoraj omenjeni datum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP. Ne me kregat ker še nisem uspel uštimat fimčka.Je kratek ampak kar dober zgleda.Samo nekaj me zaje.... movie maker :headbang: .

Iz vaših komentarjev sem ugotovil, da ste se imeli fajn, predvsem pa brez dežja.Naslednjič upam da bom zraven.

lp Frane iz Ljubljane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow! 521km :worship: ah... vsaj 1% teh kilometrov sem bil zraven in mi je žal, da nisem mogel biti še preostalih 99%, a kaj čmo, obveznosti so :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor 100 % bi prišel, a po napovedi naj bi bil dež. Za petek je bilo pa napovedano sončno, pa me je ful napralo. Enodelna marela iz motoshopa IXS je pa poden od podna. Po samo 20 km pranja sem že sedel v luži. In ker je bilo tudi za soboto napovedano slabo vreme, jaz pa z neuporabnim dežnikom, sem pustil maxija v garaži in se zapeljal do Pilkota po dvodelni wintex. Vsi, ki boste nabavljali marele, samo ne nabavite enodelnega (orca) iz motoshopa za okoli 50 €. Reskirajte 30 € več in k Pilkotu (v Lj. na žalost nima več štacune) v Dobrušo vas. Jaz ga še nisem sprobal, a menda so šli eni modeli iz Dubrovnika do Celja in jih je non stop pralo in wintex ni spustu niti kapljice. Naj nekdo malo opiše to vašo 500 km turo. A ste jo mahnili namesto čez Vršič v Prekmurje, da se je nabralo tok km ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor 100 % bi prišel, a po napovedi naj bi bil dež. Za petek je bilo pa napovedano sončno, pa me je ful napralo. Enodelna marela iz motoshopa IXS je pa poden od podna. Po samo 20 km pranja sem že sedel v luži. In ker je bilo tudi za soboto napovedano slabo vreme, jaz pa z neuporabnim dežnikom, sem pustil maxija v garaži in se zapeljal do Pilkota po dvodelni wintex. Vsi, ki boste nabavljali marele, samo ne nabavite enodelnega (orca) iz motoshopa za okoli 50 €. Reskirajte 30 € več in k Pilkotu (v Lj. na žalost nima več štacune) v Dobrušo vas. Jaz ga še nisem sprobal, a menda so šli eni modeli iz Dubrovnika do Celja in jih je non stop pralo in wintex ni spustu niti kapljice. Naj nekdo malo opiše to vašo 500 km turo. A ste jo mahnili namesto čez Vršič v Prekmurje, da se je nabralo tok km ?

zdej bodo ture planirane le še po deževnih napovedih...:)

se boš pa 7.7. izkazal z enim kratkim borovničovčkom na GG-ju, če nisi mogel zdaj zraven. a velja? :))

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena brca več v meglo g.Trontla.Upam da bo imel še večkrat takšno napoved,da se lahko brezkrbno podamo na pot.

tu pa je nekaj spominčkov na včerajšnjo super turco.LP

glede GG pa-spalke v kufer,pa gremo.

post-11781-1182074811_thumb.jpg

post-11781-1182075005_thumb.jpg

post-11781-1182075204_thumb.jpg

post-11781-1182075332_thumb.jpg

post-11781-1182075556_thumb.jpg

post-11781-1182075837_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa se dalo to speljat tudi v enem dnevu, samo je treba zjutraj iti ob 6 uri, da si lahko kaj ogledaš. Evo za skomine par fotk.

post-6273-1182086920_thumb.jpg

post-6273-1182087088_thumb.jpg

post-6273-1182087147_thumb.jpg

post-6273-1182087193_thumb.jpg

post-6273-1182087286_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja..blo je enstavno ... :OK:

Vreme enkratno, predvsem pa zelo prijetna vožnja in absolutno družba :yes:

skratka.....PONOVITEV :kva2:

nekaj fotk pa jutri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba taprava, vreme dobro tako da je bilo vse super .Upam da se v istem ali še večjem številu zberemo za GG. Skratka bilo je lebi biti v taki družbi.LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Vsi, ki boste nabavljali marele, samo ne nabavite enodelnega (orca) iz motoshopa za okoli 50 €. Reskirajte 30 € več in k Pilkotu (v Lj. na žalost nima več štacune) v Dobrušo vas. ...

Tisti dvodelni za 20 € iz Hoferja je super :evilgrin: Sem zadnjič izvedel zakaj jih je v LJ tako hitro zmanjkalo... pobral jih je lastnik ene avtošole iz LJ za svoje kandidate :grim

Sicer pa... MAXI: 03:

post-6014-1182107821_thumb.jpg

post-6014-1182107840_thumb.jpg

post-6014-1182107850_thumb.jpg

post-6014-1182107859_thumb.jpg

post-6014-1182107868_thumb.jpg

post-6014-1182107879_thumb.jpg

post-6014-1182107892_thumb.jpg

post-6014-1182107903_thumb.jpg

post-6014-1182107915_thumb.jpg

post-6014-1182107927_thumb.jpg

post-6014-1182107941_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut js sem bil v petek opran. Mater jim vremenoslovsko. Sobotne napovedi pa tut ne bom komentiral... Mam pa ravno 7. spet službo, tk da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti dvodelni za 20 € iz Hoferja je super :evilgrin: Sem zadnjič izvedel zakaj jih je v LJ tako hitro zmanjkalo... pobral jih je lastnik ene avtošole iz LJ za svoje kandidate :grim

Sicer pa... MAXI: 03:

Ga še nisem vidu in še manj sprobal. Wintex je edini, ki je na testu pobral vseh 5 zvezdic. Je v celoti podložen, ker če ni, se v tej platneni gumi skuhaš, ima velik žepov in tud narejen je zelo kvalitetno. Se pa čist strinjam, da ne drži zmeri tisto, da je za mal denarja mal muske. Včasih je je kar velik, zato imam zelo rad razprodaje in akcije vseh sort. Ko pa gre za to, ali bom svojo rit prevažal okoli na suhem ali v "bazenčku" pa mi ni problem odštet kakšen cekin več. Zelo pomembna pa je tudi trajnost in nekateri imajo wintexa že 20 let, pa še vedno drži vodo. Je pa v vsakem primeru vožnja po mokroti za mene en velik šmorn. Je že cajt, da se Trontelj upokoji, al pa iz svojga priimka vsaj briše črko N. Cel teden sem imel maxija v garaži, a glej ga zlomka, vreme enkratno. V petek pa končno sonce. Vraga. So gor glih v petek odšraufali čist vse ventile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!